Vakit Alan, Kafa Dağıtan Mobil Oyunlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

Kelimelik(?) (her daim kurulu) 

Limbo(?)

The room

Monument valley

Brothers

Machinarium

Dark echo

House of da vinci

Botanicula

Old mans journey

Samorost(?)

Cogu sanirim kelimelik haric hepsi ucretlidir ama isteyen bir sekilde temin eder. 

Bu 2si ,nasıl birşey?

-0-

Tamam buldum. 

https://eksisozluk.com/botanicula--3094269

https://eksisozluk.com/machinarium--2122580?p=2

-0- 

senkron tutturamadık. 

Tşkler @BlackHammer. (lakâbını her okuduğumda, aklımda "YayınEvi" canlanıyor. ^^`. BlackBriar(Matt Damon) dosyası da, TreadStone(or TreadsTone))

-0-

Krt TV , Sanat Kuşağı, EnstrümantalOrkestra1√  İnterStellar -İnterStellar Suite, Requem for a dream, StarWars-MainTheme. CumaErtesi, Tan vakti. EoS at 7am.. 'll be checked each Instruments&Sound in a Orchestra Band. 2√

RitmFarbRacourci tarafından 21/Ara/19 07:32 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Adventure/puzzle

Ayrica listeye rayman i koymayi unutmusum

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

rusty lake serisi, cube escape serisi, forgotten hill serisi 

bu seriler tarzında, ayarında ve güzelliğinde oyun bilen var mı? :)

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Hocalar hem genel kültür hemde beyin egzersizi açısından mükemmel bir bulmaca uygulaması ,herkese tavsiye ediyorum, ön yargılı davranmadan indirin, çok seveceksiniz ,eğlenirken öğreneceksiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fanatee.cody

Ne alâkaysa;

Bold kısmı, kafamda Vidi marka(?) elektro-optik Cam  ve/veya Çerçevesi canlandı. @.o,)

Böyle sağ'lı , sol'lu, ve aynı anda beraber (açık kaldığı süre'lere oranla) kısa sürelerde(ms'lerde) açılıp kapanıyor'muş gibi. (kornea'da ve sklera'da kanlanma'ya, ve hattâ mercek'de katarakt'a neden olacak'mış gibi geldi.)

Bi'de bunun ,kulak için olan versiyonu olacak, şahâne olur gibi geldi. 

-0-

72mb nedir, bre. 

Kelime Oyunları gibi, Sudoku da hoşuma gidiyor. 

-0-

Ortamdaki ışıklar(,aydınlatma),sesler,sıcaklık(kombi)azaltılıyor; Oksijen miktarı, (aralanan pencere ile) arttırılıyor. Getting in'to Nap'ping Period. 

Hacı asiti nerden temin ediyorsun ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Hocalar hem genel kültür hemde beyin egzersizi açısından mükemmel bir bulmaca uygulaması ,herkese tavsiye ediyorum, ön yargılı davranmadan indirin, çok seveceksiniz ,eğlenirken öğreneceksiniz. 

Ne alâkaysa;

Bold kısmı, kafamda Vidi marka(?) elektro-optik Cam  ve/veya Çerçevesi canlandı. @.o,)

Böyle sağ'lı , sol'lu, ve aynı anda beraber (açık kaldığı süre'lere oranla) kısa sürelerde(ms'lerde) açılıp kapanıyor'muş gibi. (kornea'da ve sklera'da kanlanma'ya, ve hattâ mercek'de katarakt'a neden olacak'mış gibi geldi.)

-0-

72mb nedir, bre. 

-0-

Hacı, asit'i nerden temin ediyorsun ?

Kendi üretiyor. Ama tür'ünü bilmiyorum. ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Last day on Earth: Survival

rahmandaburda tarafından 21/Ara/19 13:04 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Ne alâkaysa;

-0-

72mb nedir, bre. 

-0-

Masterpiece cevap hocam :)))) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Estağfi(u?)rullah;

Master da(?) sensin, Piece de sensin.

Saygılar, Hürmetler. ^^P`

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Estağfi(u?)rullah;

Master da(?) sensin, Piece de sensin.

Saygılar, Hürmetler. ^^P`

Bizdende saygılar hürmetler... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5494 Toplam Mesaj: 42
oyun