folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vampirler Nerden Gelir ??

Vampirler Nerden Gelir ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracksgroup
    cracksgroup's avatar
    Erkek
    Ne adammış şu dracula :) sewdim adamı... işkenceler fln ooh :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pascal
    pascal's avatar
    Erkek
    vampir mevzusu şeyden esinlenme kanda demir di galiba eksikliğine bağlı bi hastalık var o hastalığa yakalananlarda ki belirtiler derinin gerilerek üst dudağın yukarı çekilmesi ve bölece dişler daha belirginleşiyo, ve güneş ışığına aşırı duyarlılık surat çirkin bi hal alıo ve hasta fazla yaşamıyo hastalığın adını hatırlarsam yazarım sona bide bi ara eski zamanlarda kandaki bu eksikliğin kan içilerek giderilebileceği düşünülmüş
    baya tutuyo dimi vampir hikayeleriyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNeTHaCKeR
    LaNeTHaCKeR's avatar
    Erkek
    Kardes bence cnbc-e deki diziler sacma degil ama bencede vampir die bisey yok ulen bee adam bi konu actı full yazdı :))

Eger tek bir sansın warsa yakalamak icin elinden geleni yap!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcbob
    mcbob's avatar
    Erkek
    abi harbiden fazlasıyla filim seyrediyoruz ve inanıyoruz... Allah isteseydi dünyaya türlü türlü canawarlar, yaratıklar, uzayılılar, veya süper kahramanlarda gönderirdi ama dünyanın bir düzeni war ama inanın bana hayal bile edemiceğimiz yaratıkları ve canavarları cehennemde iyice görücez hatta onlara dokuna bilicez ama birşey var onlarda bize dokunucak!!!
    saçma sapan şeyler düşünmeyelim arkadaşlar...

Şehvetle doğan toprağa döner, Günahla doğan bana döner...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kecisakal
    kecisakal's avatar
    Erkek
    valla abijim ben ne kadar hayali bir kahraman olsalar da vampirlerden hoşlanıyorum. onlar kadar asil bir canlı olmadıgını herkes biliyor.
    bakışları insanı korkutuyor. her ne kadar "yok" desek de onlar hakkında bir dunya film cekilmesi bende bir suphe uyandırdı. zaten eski Rus Çarı Deli Petro"nun bir tur vampir oldugu hakkında bilgilere sahibim.
    adam kazıklı voyvoda olarak da tanınıyor ve kurbanlarını kazığa oturttuktan sonra bir oluğa akan kanlarını içiyor. bu halkta bir korku salıyor ve onun hakkında çeşitli hikayeler uyduruluyor.
    orta çağ dönemlerinde de ciddi ciddi vampir avcılığı yapılıyor ama tabii bi mecaz anlamda. kim kilise veya yonetim hakkında aksi bir durum soylerse rahipler ve muhafazakarlar tarafından içine vampir girdiği söyleniyor, ozel silahlarla öldürülüyor...

KeciSakaL'dan SevgiLerLe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNeTHaCKeR
    LaNeTHaCKeR's avatar
    Erkek
    Abi underworld diye bi film cıkmış yeni Vampirlerle Kurtadamların savası die matrak bisey ama he... Seyredin bence...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRzMaN
    KaRzMaN's avatar
    Erkek
    sizi mantıklı düşünmeye davet ediooom; belgesellerde falan görmüşünüzdür,kan içen yarasaları.Bu mahluklar gerçek.ee kan içmekte wahşet ve dahi dehşet ihtiva eden bir husus olduuna göre bunu gören senarist ve film yapımcıları napçak? Hemen bu olayı kullancaklar,tabi çekici ossun die sarımsak,gümüş, at siki,blade,bıçaan 3 yüzü,tarraan 6 kenarı falan die film yapçaklar dimi?şimdi bence olay şu;skiin teki bi yalan atmış,soora kendide inanmış vampirmiş,skimin vampiri!!!

koysalar önüme barikatta, çocukta yaparım tarikatta :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNeTHaCKeR
    LaNeTHaCKeR's avatar
    Erkek
    zuahaahhaha..... :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 6529 Toplam Mesaj: 73