Vatan Bilgisayar Hediye Çeki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Merhaba Mürid(e)ler, Zotac GTX 780 ekran kartım arıza yaptı. Garanti sürecinden sonra iade yapılacağı söylendi ve 1632 TL tutarında hediye çeki verildi. 03.11.2016 yılına kadar kullanım hakkı vardır. Vatan bilgisayar dan alışveriş yapacak olan bir arkadaşımız varsa 1600 tl karşılığında çeki verebilirim.

İlgilenenler pm atabilir :) 

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

O iş öyle olmaz işte. 32 lira indirim için kimse uğraşmaz çekle cartla curtla.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

aynen 32 tl 1600 tl yanında komik bir rakam olmuş. 

tabi sana sözüm yok istediğin fiyatı yazabilirsin ama işi cazip hale getirirsen hem senin için hem alacak kişi için mantıklı olabilir diye düşünüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

çek yerine neden para vermediler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

çek yerine neden para vermediler

Hocam ben kartı 2. el almıştım. Fatura şirket üzerine kestirilmiş kart sahibi tarafından. Ödeme alsaydım ilk sahibiyle irtibata geçip uğraşmam gerekecekti.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    SquarT bunu yazdı

aynen 32 tl 1600 tl yanında komik bir rakam olmuş. 

tabi sana sözüm yok istediğin fiyatı yazabilirsin ama işi cazip hale getirirsen hem senin için hem alacak kişi için mantıklı olabilir diye düşünüyorum.

Cazip hale getirmekten kastınız 1600 tl lik çeki çok çok aşşağısına vermek midir hocam ?

Acelesi yok benim için hocam. Bana şu an monitör ve ekran kartı lazım ama öncelikli olan ekran kartı bu yüzden paraya çevirip yurt dışından Türkiye de olmayan bir kart alacaktım. (Evga GTX 980 Ti Hybrid) monitörüde 4-5 ay sonra alacaktım. Satılmazsa önce monitörü vatandan alırım kartıda sonra alırım :)

Benim düşüncem vatandan nakit parayla alışveriş yapacak bir arkadaş olursa benim çeki alıp üstüne kalanını nakit olarak koyar ve ödemeyi yapar. zararı olurmu ? olmaz. Benim için çek nakite dönüşmüş olurdu en azından ilk önce lazım olan parçayı almış olurdum.

Teşekkürler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

O kadar taksit cart curt varken hele ki vatanda 1000 lira üstü ürünlerin piyasaya göre +200 tl daha fazla olduğunu bile bile niye millet 1632 TL için 1600 TL peşin para bağlasın ki? Hayretler verici bir konu.  Türkiye AB'ne girene kadar o fiyata satamazsın usta. İyi satışlar...

Tayok tarafından 03/Kas/15 21:51 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek

oradaki 1600 lira olan ürünü ben webte 1300 e bulurum kimse almaz :(

1500 yap düşünen olur 

Tanrı Türkü Korusun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

vatanda volta at hocam. kasaların orda dolan. biri nakit alışveriş yaparken rica et parayı sen al adamın ürününü öde :)

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pegasus
    Pegasus's avatar
    Erkek

adam şirket üzerine fatura kestirmiş vergiden düşmüş. kdv siz fiyatı 1380 tl. ben alacak olsam tanıdık üzerine kestiririm. tanıdık  devlete ödüyeceği vergiyi bana veriyor. bi de taksit imkanı varken bu fiyattan alıcı çıkmaz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

490 TL veririm?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2177 Toplam Mesaj: 13
411824