Vatan Ve Bimeks Neden Pahalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bak kuzene packert bell laptop aldık 1600 Tl ye hafta içi hafta sonu annemle elektirk süpürgesi bakınıyoruz eve : mağaza  aynı elinde megafon almış bağırıyor eleman  xxxx ürün % 40 indirimli xxxx Tl falan arada dinliyorum kuzenin leptop hafta sonu % 25 indirimli 1750 TL satıyorlardı dayanamadım gittim elelmana soledim hafta içi bu kadara aldım şimdi neden pahalı die . ben o vardiyada değildim bilmiyorum dedi S: Türkiyede olduğunu unutma işlerin % 50 Yalan dolan palavra ile yürüyor.

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Benim siteye eklediğim yeni bir özellik sayesinde  (eski fiyatlar 'hala geliştirilme aşamasında') en dengesiz firmanın vatan bilg. olduğunu söyleyebilirim.

Bahsettiğin ürünlerle alakalı 20 Mayıs'tan bu yana fiyat değişimleri:

Vatan:
    20 mayıs -> 194.00
    21 mayıs -> 195.00
    22 mayıs -> 241.00
    23 mayıs -> 240.00
    24 mayıs -> 242.00
    25 mayıs -> 183.00

Kaynak: http://pazar.org/urun/25-1TB-Expansion-USB30-USB20-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir-Disk.html

Bimeks:
    20 mayıs -> 169.00
    22 mayıs -> 172.69
    25 mayıs -> 169.00

Kaynak: http://pazar.org/urun/Seagate-1-TB-25%E2%80%9D-Expansion-USB-30-External-Disk.html

Bu özelliği grafik haline getirip daha işlevsel yapmanın derdindeyim. :)

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Eğer laptop alınacaksa Darty.Cep telefonu alınacaksa Electroworld.Led televızzon alınacaksa Teknosa.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Sonunda grafiğe dökmeyi becerebildim, vatan bilgisayardan rastgele seçilen 4 farklı ürünün bir haftalık fiyat değişimi.
    Önce kaldır, sonra kampanya var de.

telekom tarafından 26/May/13 16:38 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Evet bende mail atmiştim bu konuda vatana vatandan  cok mal alan biri olarak cokda takip ediyroum hafta için indirimsiz bir ürün 1000 tl ise hafta sonu yüzde 25 indirimli diyor 900 felan dedim bunun yüzde 25 i bu mu yapıyor verdiginiz fiyatlar ile piyasa fiyati bir degil

mesela vatan gold teknosa bimeks metro cart curt topu böyle piyada ucuzcu ak akçe gibi sitelerde aratinca başka siteler sanal reyonum gibi siteler bir tv yi 2000 tl yet satarken saydigim cart curt siteler piyasa fiyati 3500 yazip uzerine cizki cekip bizde bilmem kaç indirimle 2500 diyor lan zatan piyasdaan pahali satiyorsun birde piyasadan fazla fiyat verip sanki indirim yapıyorsun ama bunu yiyen mallar cok malesef

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

e abi fiyatı uçurmazsa indirim ayağına nasıl milleti çekicekler :)

kipada çalışan arkadaşım var, bir gün 2,20 olan ürünü ertesi günü İNDİRİMMMMM yazıp 2,70e çizik atıp 2,19a satmışlar. düşün yani :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Vatan dan phılıps 42pfl4208k/12 dün bu tv yi aldım 1450 tl ye daha ucuzunu bulamadım ben araştırdım

CiRKiN tarafından 26/May/13 22:55 tarihinde düzenlenmiştir

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Sonunda grafiğe dökmeyi becerebildim, vatan bilgisayardan rastgele seçilen 4 farklı ürünün bir haftalık fiyat değişimi.

Bu super olmus bak. Ellerine saglik. Urunleri de yazar misin bir de?

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Bu super olmus bak. Ellerine saglik. Urunleri de yazar misin bir de?

değil hacı çok basit bir açıklaması var bunun.normalde kazık satıyorlar evet.her hafta sonu %25 indirim oluyor zaten.bu haftasonu ise vatanın 30. yılına özel %30 indirim vardı.o yüzden bu haftasonu düşüş daha fazla oldu.ha bana sorarsanız her durumda pahalı ama neyse

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 3079 Toplam Mesaj: 21