Vatandan Aldığım Telefonu Geri Verme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

arkadaşlar merhaba

telefonum bozulunca cokta arastırmadan g3 aldım rami 3 biliodum ama sadece 32 gb lık versiyonda 3 müş

standdaki elemanda 3 dedi bana 16 için, ama meğerse 2 gb imiş

neyse onu geçtim çokta problem değil

asıl problem telefonun şarjı hiç gitmiyor, nette aratıncada acı tablo ile karsılastım herkes aynı dertten yakarıyor

kardesimde note 4 var onun sarjı 70 de iken benimki 30 lara 40 lara geriliyor

inanılmaz şekilde şarjı az gidiyor

bunu değiştirmem mümkün mü acaba?

teli cuma günü aldım

şu şekilde yaklaşman lazım olaya dediğiniz bir taktik var mı?

telefon durduğu yerde şarjı emiyor ha bide çok ısınıyor :(

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Almaz vatan 2 gün sonra vermek istedim de almadılar. Telefon ve tv de almıyorlar geri adiler. 

G3 un kronik sorunları var. Kasa çatlaması gibi. Kasa çatlarsa gönder garantiye, bu yolla üst modeli veriyorlar. 

Veya çirkeflik yap. Bana 3 gb dendi bu 2gb, biraz cahile yat belki alırlar. 

Almanya Fatihi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

he ya bide o var

arkadaş ne sorunlu telefonmuş bu ya :(

ben bu g3ü über müber bi telefon die biliodum :/

araştırmazsan böyle olur işte aklıma tüküreyim

DestinatioN tarafından 06/Mar/16 12:20 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Telefonu 1 ay gözden çıkarman lazım daha sonra  7-8 ay kadar beklemen lazım ondan sonra ücret iadesi alabilirsin.

Şöyle ki servise gönderirsin 1 ay içinde 3 kere tabii bu servis hıza bağlı uzayabilir. Misal samsung'da 1 hafta sürüyor tamir süreci lg'yi bilmiyorum. ondan sonra gidersin tüketici hakem heyetine şikayette bulunursun sonra karar açıklanır gider paranı alırsın.  Karar %90 tüketici lehine çıkıyor. Vatanın avukatlarıda çok nadir itiraz ediyorlar diye biliyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

en temizi sahibinden üzerinden ilana koy 50-100 lira aşşağısına ver bu kadar filme gerek yok.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

İlk git düzgün bir dille konuş yok derslerse hır çıkar değiştirirler para iadesi yapmazlar ama telefonun fiyatı kadar çek verirler vatanda harcayabileceğin onun yerine de başka bir telefon alırsın. 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

en iyisi pazartesi gidip insan gibi durumu izah edeyim

şarjı gerçekten çok kötü

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Vatan insan kaynakları konusunda en kıl firmalardandır. 15 liralık bir kablosuz mouse'u bile gözle görülür bir hatası olmasına rağmen ertesi gün geri almadılar. Bir de dalga geçer gibi bu modelin yapısı böyle demişlerdi. Servis vs. ile uğraştırmak istediler. Sanki ilk defa mouse kullanıyoruz. Neymiş, vakumlu paket açılınca geri alınmıyormuş. 15 lira için ardını aramadım, alışverişi kestim.

Senin durumu bilmiyorum ama illa yokuşa sürerler. Bunda biraz senin de hatan var. İyi araştırman lazımdı. Bazı telefonlarda bu tip kronik problemler olduğu biliniyor.

Orada çalışanların ipiyle kuyuya inilmez. Sistem topla dersin ekran kartı onboard, i7 "oyun sistemi" topladıklarını zanneder, cahillere satarlar.

Telefon özelliği danışırsın iki model bellemiştir bunu al bu yaramaz der geçiştirir. Geçen powerbank danıştık. Normal şartlarda telefonu 2 defa şarj etmesi gereken powerbank'e yarısını anca doldurur bunun yükseğini almak lazım dediler.

Çoğu meslek lisesi ve devamında iki yıllık mezunu boş adamlardır, inanmayınız.

İşini itinayla yapanlara saygım sonsuz bunu da dipnot geçeyim.

Austen tarafından 06/Mar/16 12:54 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

@austen

eski s3 model telefonum bir ayağı çukurdaydı

sürekli bozulurdu zaten ve işim gereği telefon 10 dakika kapalı kalsa sıçarım

s3 zart dedi son nefesini verdi

birazda acele ile ve zamansızlıktan iş arası gittim aldım telefonu :(

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

sorun çıkartırlarsa hakem heyetine başvurun bence 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mağazadan alımlarda mağaza geri almak zorunda değil bir sorun yoksa. Isınıyor de hediye çeki iste. Sorunlu çıkan cihazı iade hakkın var. 

G3 aslında güzel telefon ancak 16 Gb olanın ısınma sorunu var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2924 Toplam Mesaj: 30
g3 değişim