folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Vay Anasını Be! Ruslar Neymişte Biz(Ben) Bilmiyomuşuz

Vay Anasını Be! Ruslar Neymişte Biz(Ben) Bilmiyomuşuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    Vidyonun başında uzi(israil)yle bi rus taramalısını karşılaştırıyolar, ondan sonra bi ağır makinalı bi alet var onu gösteriyolar,

ondan sonra ruslar bi uçak yapmış ama bu uçak uçmuyo :D süper alet, füze filan atabiliyo askeri bi uçak yani yada herneyse

sonracımana yine ruslar bi tank yapmış tank resmen zıplıyo, o motorcuların kumdan tepelerden atlıyıp hareket falan yapıyolar ya bi benzerini bu tanklarda yapıyo cidden ilginç :) neden böyle bi tank yaptıklarıda meçhül tabi karşı tarafın tankının üstünden felan zıplasın die sanırım :)

Ahanda Linkı;
    http://chapa.ru/news/data/upimages/19-09-2006/wpns.wmv
    15,3 MB ama mutlaka izliyim şaşırceksiniz
    -------
    her türlü linkler paylaşım download bölümüne
    @kokainman
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Hoş video izleyin derim :D

CeLeKatireJeotuzbeş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    amk videonun ilginclii zaten mozillanın 400 kb/sn nin altina dusmeden indirmesinden basladi:) o ne amk o makineli tufekler 2000 metre menzil 12.7 kalibre falan 3-5 adam o silahlarla baraj atesi acsa F-16 dusururler bea,amk o tanklarda offshore rapid gibi ha amma hizli gidiolar la en cok da onlarin amortisorleri merak ettim ha?harbi ilginc guzel bişi saol athzai.

hız emniyettir...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bildiğim kadarıyla ruslarda gps uydusu yok şu an herhangibi bir abd rus savaşında hiçbir uçakları hedef vuramaz, füzeler kendi bölgelerini bombalar falan filan... ama 2008 de bitane gps uydusu fırlatılacak galiba o zamandan sonra iş değişir

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    stiffler ona bakarsan tr de daha yeni firlatti gps uydusu ankarada golbasından (ozel kuvvetler kampusunden),ama ruslar bunun onlemini bi sekilde baska bi sistemle almislardir eminim o kadar salak diiller o isi bunlari yapmadan once halletmislerdir.

hız emniyettir...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    İyi bir araştırma yapmak gerekli, Türkiyenin yaptığı gps uydusunun yapımında bize kimler yardımcı oldu onuda iyi araştırmak lazım dimi..

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    1:israilin uzisi daha iyi
    2:o makinalıya lafım yok
    3: sea drogon aşırrııı dandik bi çüküç
    4:t-90 a laf yok
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    tank iy hoş da bu zımbırtı bizim 5 parmak dağlarına cıkabılırmı kı?? ;)

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    bizim bu yabancı dil işine harcadığımız boş işlere harcadığımız zamanda adamlar oturup bunları geliştiriyo sonra bizde vay anasını diyoz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    1.uzinin tipi daha güzel:D
    2.a.q. o ne la:D
    3.bu ne işe yarıcak?
    4.roket moket güzelmişş
    5.ceylan gibi sekio a.q. yorum sizin:D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amorf
    amorf's avatar
    Erkek
    Sanki o tankı caddeye inip makas atmak için yapmışlar.Bu ruslar zaten gelmiş geçmiş en iyi piyade tüfeğini yaptılar.Genede önemli olan uçak helikopter,gerisi fasa fiso...
Toplam Hit: 2331 Toplam Mesaj: 13