folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Vdsl Modem Almak İstiyorum

Vdsl Modem Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Evde var airties 9970 v1 

Ama icine saldigim modeminde bir bok var genel olarak ama 9970 lerde bir sey var

hocam verdiğin modeli google'ladığımda tp linkin modeli gibi duruyor.  sıkıntısı ne peki?

Pardon aynen tplink

https://www.tahribat.com/forum/internetim-nasil-cok-anlik-yavaslamalarkesilmele-239470

Konuyu oku hocam

çok büyük bir sıkıntı yok gibi duruyor hocam, bi bak eğer gönderebilirsen cok memnun olurum

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

letgodan yapıştır gitsin ayrıca o yavaşlama yapan modeme firmware atmanızı öneririm

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sahibindende aldım 100 liraya geçen sene

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

letgodan yapıştır gitsin ayrıca o yavaşlama yapan modeme firmware atmanızı öneririm

Firmware işi sakat. Modemi ele alma riski var. Özellikle Superonline modemlerde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Vodafonenun verdigi huawei658c v2 var bende 1 ay kullanilmis. Bu ay taahhut bedeline yansitacaklar sanirim. Ederi varsa satabilirim. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hades_06
    hades_06's avatar
    Erkek

Elimde fazladan bulunan huawei hg630 a vdsl/vdsl2 destekleyen modemimi satıyorum.Ben türknet de kullanmıştım, hiç sıkıntı yaşamamıştm. Sorunsuzdur, yeni int baglattigim firmadan modem alinca boşa çıktı, 4 ay anca kullandm. hiçbiryerde ilan koymadm fiyat 120 tl. Yer ank elden teslim de edeblrm

https://www.akakce.com/modem-adsl/en-ucuz-huawei-hg630a-4-port-300mbps-vdsl2-fiyati,397100252.html

hades_06 tarafından 03/Nis/19 22:23 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

Firmware işi sakat. Modemi ele alma riski var. Özellikle Superonline modemlerde.

stock firmware atınca ne sorun yaşayacak onu anlayamadım. eğer firmaya özel bir firmwareden bahsediyorsan iss den bunu istemek zor olmamalı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

hades_06

5Ghz yayın var mı?

bize kaç olur?

siyahbereli tarafından 03/Nis/19 23:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hades_06
    hades_06's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

hades_06

5Ghz yayın var mı?

bize kaç olur?

5Ghz yayın yok hocam en son 100 e bırakırım 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

konu sahibi ni baltalamak gibi olmasın ama banada yaklaşık 1km menzilli bir modem lazım marka model tavsiye eden olursa makbule gecer

Yav he he
Toplam Hit: 11473 Toplam Mesaj: 21
modem vdsl