Vdsl Modem Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Bende modem alıcam araştırıyordum. Asus un vdsl2 750mhps li modemin de karar kıldım. ADSL2 olanı var birde fiyatlar çok yakın birbirine karıştırılmasın. Vdsl2 olanı alıcam, zaten adsl de destekliyormuş. AC olmayan modem alınmaz diyorlardı araştırmalarım da, AC dediği 5ghz kablosuz bağlantısı imiş. Ayrıca Asus un kontrol paneli cep telefonunda bi uygulama ile kontrol edilebiliyor muş. Mesela misafire veya komşuya Wi-Fi şifresi vercen anında o uygulamadan mac adresini tespit edip, erişim hızını kısıtlayabiliyormuşsun. Hem de türkçe kontrol panel imiş. 

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Bende modem alıcam araştırıyordum. Asus un vdsl2 750mhps li modemin de karar kıldım. ADSL2 olanı var birde fiyatlar çok yakın birbirine karıştırılmasın. Vdsl2 olanı alıcam, zaten adsl de destekliyormuş. AC olmayan modem alınmaz diyorlardı araştırmalarım da, AC dediği 5ghz kablosuz bağlantısı imiş. Ayrıca Asus un kontrol paneli cep telefonunda bi uygulama ile kontrol edilebiliyor muş. Mesela misafire veya komşuya Wi-Fi şifresi vercen anında o uygulamadan mac adresini tespit edip, erişim hızını kısıtlayabiliyormuşsun. Hem de türkçe kontrol panel imiş. 

369TL dimi hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Elimde standart  zyxel wmg3313 sıfır modem mevcut

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolat
    Bolat's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Elimde standart  zyxel wmg3313 sıfır modem mevcut

fiyatı ne kadar şehir neresi

İnancı doğrultusunda yaşamayan : Zamanla yaşadıklarının doğru olduğuna İnanır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Tenda 300 aldım beyler kolay arayüzü ile yeterli bi kullanım sunuyor. Eski operatör modemim harici antensizdi. Bu aldığım 2 antenli ama aynı noktalarda çekiyor. Daha geniş bi alan beklerdim açıkcası

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Airties 5760 var 350 istiyor varsa ihtiyacı olan fiyat nasıl.bilmiyorum.ama kutusu filan varmis

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    FiL3MAN bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

369TL dimi hocam

Kusura bakmayın şimdi gördüm;

Şu hocam;

https://urun.n11.com/adsl/asus-dsl-ac51-ac750-adslvdslfiber-modem-P286923891

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

369TL dimi hocam

Kusura bakmayın şimdi gördüm;

Şu hocam;

https://urun.n11.com/adsl/asus-dsl-ac51-ac750-adslvdslfiber-modem-P286923891

bence de mantıklı ikinci ele 350 vermektense bunu alayım bende

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErQun
    ErQun's avatar
    Erkek

Keenetic Markasının ürünlerini inceleyebilirsin(çoğunlukla işletmelere draytek kurulumu yaparım). yazılımı ve donanım gayet başarılı. farklı yerlere 2 adet vdsl olarak modem kurdum. bir adette ap kurdum sorunsuz çalışıyor. ayrıca cloudtan cihazı cep telefonuma bağladım detaylar veri kullanımı ve ayarlar gibi bütün bilgiler mobilden yönetebiliyorsun. hat kopmaları yeniden başlaması gibi durumlarda da cep telefonumu bildirimler gelmekte. KeenDNS diye servisi bulunmakta domain oluşturabiliyorsun. örneğin abc.keenetic.pro adresi oluşturup cihaza dışarıdan da web üzerinden erişebiliyorsun. Trafik Shaper özelliği var anlık trafik oluşturan ve yüksek bant genişliği kullanan kullanıcılara hız sınırlaması koyabiliyorsun. internet güvenliği modulü de mevcut safe dns, adguard dns gibi... daha bir çok özellik var. sistem bileşenleri diye bir kısım var oradan istediğin bileşeni ekleyip istediğini çıkartıyorsun. 

not: keenetic markası ile hiçbir bağım yok. sadece farklı marka ve modellerde çok cihaz kurmama rağmen şuan deneyimlediğim en iyi f/p ürünü olduğu için yazdım. 

Bazen ne kadar az bakarsan, o kadar çok görürsün!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

Var mı elinde olan? 

Toplam Hit: 3408 Toplam Mesaj: 34
modem vdsl