Ve Ben Cekip Giderim...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    Her sevdada bir hasret vardir bilirmisin?Her sevdada bir özlem ve yasak. İşte o acilar yükseltir sevdayi.Hasretin kokusu geldimi burnuna ölmek istersin. Aşk nedir bilirmi herkes. Hayır bilemez.!Çünkü herkesin kocaman bir yüreği yoktur..O küçücük yüreklerindeki ise aşk değildir sadece bir masalin büyüsüdür..Sen işte benim o kocam yüreğimdesin.Ama ben masalin buyusu bile olamadım...... İşte sana hiç bir zaman anlatamadiğim, yada senin anlamak istemediğim sevgim böyleydi..Benim için aşk veya sevgi sadece SENİ SEVİYORUM demek değildir .. Daha nice söylenemeyen sözler vardir .Söylemek istersin ama anlatamazsin cünki kelimeler ifade edilemeyecek kadar uzun ve derindirler asla dile getirilemez we asla kelimelerle ifade elimezler. İşte benim için aşk we sevgi böyle birşeydi.. Zaten aşkıngüzelliğide burdadir sözcüklerle ifade edilemeyen bambaşka bir duygudur anlamsız bazen karsilikli bazen karsiliksiz ama her seferinderı bam başka bir tat werir..Zaten bende sana olan aşkimi kelimelerle anlatmayi başarabilseydim aşk bunun neresinde diye kendime sorardim..Ama bildiğin we bildiğim gibi benim sana olsan sevgim kelimelerle anlatmaya yetmez bilmem sen farkina warmişmiydin..Ben belki sana karsi seni seviyorum lafini bi kaç kez kullandim ama sunu bilmeni isterimki seni seviyorum demek öyle kolay bişey değil yani benim için kolay değil senın için ne kadar kolay ne kadar zor bilemeyeceğim ben kendi zorumu kırdim wede sana karsi bu günüme dek kimseye kadar acik olmadigim kadar acik geldim wede birisine belkide bu kadar içten we derinden ilk defa SENİ SEVİYORUM dedim .. Belki her firsatta söylemeliydim bu kelimeyi belkide bu lafi duymak seni memnun ediyordu nede olsa her insan birilerinin kendisine gercekten değer wermesinden hoşnut kalir. Ama o sözü söylemek başka Yaşamak başka .Söylemesi çok kolaydir peki ya yaşamasi aşkin tarifi nasıl imkansizsa onu yaşamakta o denli zordur. Ben zor olani seçtim o sözü söylemektense artık onu yaşamaya karar werdim... Bazi insanlar hep kolaya kaçar sadece söylerler ama onu yaşamayi asla beceremezler belkide içten içe korkuyorlardir yada beceremiyorlardır kimbilebilirki..Bazen söylenmeyen sözler daha anlamli gelir insanlara cünkü birsey söylendikce anlamini yitirir ve zamanla anlam ifade etmez hale gelir belki ben sana seni seviyorum derken bu söylenmesi kolay yaşanmasi zor sözun anlamini zamanla yitireceğini düşündüğüm için çekinerek we sessiz bi şekilde söylüyordum...Sana hiç bir konuda kızamıyorum çünkü biliyorumki ne kızmaya nede darılmaya hakkım war herşey kendi içimde başladı wede kendi içimde bitecek ama üzüldüğüm noktalar sana kendimi anlatmak istediğğim gibi anlatmayı başaradım wede seni sevmek istediğim gibi sevemedim oysa yolun başinda herşeyin farkli olacagina dair hislerim wardi ama öyle büyük bir yanilgiya düşmüşümki ben bile kendime hayret ediyorum bu benmiyim diyecek duruma geldim artik. . Ama bişeyi son bi kaç kaz daha tekrarlamak istiyorum seni sevmek istediğim gibi sevmeyi beceremesemde seni gerecekten seviyordum .Bilmiyorum belki yine bu edebiyat parcalamiş die gecireceksin içinden belkide saçmalik, belki sadece duygu sömürüsnden ibaret oldugunu sanacaksin düşüncen her ne olursa olsun ben anlatmak isdediklirimi içinmden gecenleri kelimelerle her ne kadar ifade edilmesi zor olsada anlatmaya caliştim biliyorumki yine beceremedim ama herzamanki gibi bişeyler yapmak için caba gösterdim hiç yoktan cabam benim için herzaman bir teselli olmustur hiç çalişmadan kazanmaktansa çalişarak kaybetmeyi tercih ettim.. Seninle asla aynı noktada birleşemedik düşüncelerimiz belki aynıydı ama içerikleri okadar farkliydiki..Bilmiyorum aslında sen cok düşünceli temiz we altın kalpli birisin ama ayrintilari hiç görmedin görmek istemedin azından cıkanlarla hareketlerin hep uyumsuzdu azından cıkanlar yıkıyor hareketlerin yapıyordu ama arada okadar yıprandımki ne yaptigimi bilmez hale geldim..Düşünebiliyormusun seni kıskandıgım insanlara telefon numarani weriyorum wede seni aramalari için rica ediyorum benle birlikte senin yanına gelmek isteyenlerede neden olmasin sevinirimn gideriz diyorum bence ben saçmaliyorum dediğin gibi sana bişeyler kazandirmak istiyorum sanırım hemde bunu kalpten istiyorum ama senin kazandiklarinla benim kaybettiklerim arasinda ucurumlar war yinede sana bişeyler kazandirmak için kaybetmeye raziyim ama aslina bakarsan kaybedecek bişeyimde kalmadi bi sen kaldin onuda kaybedeyim sonu bütün olsun .. Aslinda seni kaybetmek bilmiyorum su an için bana göre imkansizi kabullenmek ama insan bazen bazı şeyleri imkansiz olsada kabullenmek zorunda .. Ben sanırım imkansizi kabulleneceğim bu yazdıklarımı telefonda soylemeye pek cesaret edemedim daha doğrusu telefonda toparlayamazdım cunkü karsımda sen warken ben ne yaptigimin farkında oılmuyorum en iyisi bu aşkı yani benim aşkımı başladiği gibi yerde yani nette bitirmek weya birtimeye calişmak için ilk adımı nette atmak kimbilir belki ilk adımdan sonra ikincisi gelecek weya bi adım atıp beş adım geriye düşeceğim zaman gösterecek umarim zaman güsel şeyler gösterir hayal kırıklıgından bıktım okadar cok üzüldümki bir nebze mutluluk sanırım bana hayat werecek hiç hasta olmayan sağlıgının değerini bilmez derlerya aynı sey bunun içinde gecerli hiç üzülmeyen mutlugun değerini asla bilemez ama ben bazı seylerin değerini artık o kadar cok iyi anlıyorumki ne sana anlatabilirim nede kendime ... Neyse böyle bitsin istemezdim sen iyi bi arkadaşina ben ise uğruna çoğu şeyi hiçe sayabileceğim kendi gözümce cok yukseklerde tuttugum imkansizima HOŞCAKAL diyorum bilmiyorum nekadar doğru ne kadar yanlış yapıyorum dedimya ben seni tanıdıgımdan beri ne yaptigimi bilmiyorum ..Belki seni son kez ararim bu maili almadan..ama eger birgun bana karsi gösterdiğin degerlerin farkli boyuta ulaştiğinin farkina warirsan buyuk ihtimalle burada olacagim burada olmazisem o gun burada olmadiğim için kendime son bi kez lanet edeceğim..Benden ssana şimdilik son bir dilek umarim aradiğim niteliklerdeki kişiyi en kisa zamanda bulursun sende biliyorsunki en azından Senin mutlulugun = benim mutluluğum. Hayatta hersey gönlünce olsun karsina cikan insanlar en az senin kadar düşünceli olsunki sana zarar weremesinler..Umarim ki bir gun tüm dileklerin gercek olur ..Hoşcakal..

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Sevmek insanın yüreği kadardır dostum.

Yürek büyükse, küçüğünü taşımak zordur.

Unutma ki;
    Her seven adsız bir kahramandır
    Ve insan, sevebildiği kadar insandır.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    No_MeRCy yazi biraz uzundu hizli okudum ama sonu guzel baglamissin ;

Senin mutlulugun = benim mutlulugum. Hayatta hersey gönlünce olsun karsina cikan insanlar en az senin kadar dusunceli olsunki sana zarar weremesinler..Umarim ki bir gun tüm dileklerin gercek olur ..Hoscakal..
    -
    bunu izninle bir su metni bir iki yere yollayacagim

"Hayatta hersey gönlünce olsun karsina cikan insanlar en az senin kadar dusunceli olsunki sana zarar weremesinler.."

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    bab gerçekten çok guzel şeyler yazmışsın boşver seni sevmeyeni sende sevme bak etrafına belki ondan belki guzel değil ama içi guzel sewgiyle doolu insanlar vardır. İNSANLAR GULLERİN ETRAFINDA KOŞARKEN AYAKLARI ALTINDA EZİLEN PAPATYALARI ANLAMAZ. die bi söz var bu sözu unutma önundeki hayata bak boşver bende çok sewdim ama karşılık alamadım unutmak zor oluo ok biliorum ama olsun kendine ii bak dostum...

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Bu aşk burada biter ve ben çekip giderim
    Yüreğimde bir çocuk cebimde bir revolver
    Bu aşk burada biter iyi günler sevgilim
    Ve ben çekip giderim bir nehir akıp gider

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Bir şey daha söyleyeyim underzero

Abi herşey gönlünde olursa insanın ne anlamı kalır ki yaşananların?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abi herşey gönlünde olursa insanın ne anlamı kalır ki yaşananların?
    ?
    tam anlayamadim ?
    insanin ne anlami kalir ki yasananlarin ?
    hala cozemedim ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Herşey gönlünce olsun dediniz ya hani.

Bende dedim ki,

Herşey gönlümüzde olsaydı,

yaşananların ne anlamı kalırdı?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dostum yine yanlis anladin
    hersey gonlunce olsun demek baska
    hersey gonlunde olsun demek baska
    aradaki kelimeye dikkat et
    -
    hersey gonlunce olsun diyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    yaw bi yerlerden aynı kapıya çıkıyo sonuçta.
    ne demek istediğimi anladın kıvırtma :P

herşey gönlünce olsa bile bi anlamı kalmıyor bence.

düşünsene gönlünün her istediğine sahip birisi

ne zevk alır ki hayattan (:

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya guzel kardesim sen beni cildirtmakmi istiyorsun :)
    allam ya
    tamam
    insan gonlunun her istedigine sahip olursa
    hayattan bir zevk almaz ama
    insanlar sevdiklerine bu sozu hep soylerler
    hersey gonlunce olsun diye
    olmayacagini bile bile
    bu bir iyi dilektir
    bunu herkes birbirine soyler
    -
    <== bugun boyle oldum senin yuzunden