Ve Sonunda, Kitabım Piyasaya Çıktı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Tebrikler. Klasik sayılacak eserler yazman dileğiyle...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Tebrik ederim, siir güzeldir

Benim hiçbir şey umrumda değil..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Tebrikler

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı

Hayırlı olsun 

Zenith.Nadîr I'şıkY'ılı/sn @@,? ^^D` ThGodShprd Departed Dorayaki FairChld.ThndrBlt.Warthog AnChrno KlmeSySnye/Sre BlgMntkSrç GönlTekn. M'tşâbh SbMrne,Avitr,Astr,Wtch√. AirRce PrMtr Gri'yÇlnMvi ,. Sey'Sy'Sml'Frb'Srç'Şkl'Prprtn *TkAsl* LugerP08 (3+2N,1K) YelYutan'SağanGil'Ebâbil(Ula, bu nasıl kuş. uçarken uyu'yormuş, ya da @@,) ) NeverMore (VrgllüNokt: ,. 12:[1Çşn,(2AnMlzm)]) YvşDzgndr,DzgnHzldr/shter* MssaoKzuoBro's Trnd.Leak (mv.krmz;syh,pmb)/t  DefnsngOfcontrIda* JstSml&WvBys,JstSml&Wv .. CrispR/cas9 TraCpy DznlDntl avas'vam AirBrne ThrMin UnVrse^^D DğrdnV/VyDlylı;SrlrV/VyCvplr Jvnoia(^^D`) UpHgh5 127hEvrythngMvs* ManInFire WmnAtWar,ÇzmÜrt* DnTccrı,AtzmTccrı* SeWhtisNtThre* SmmrBrk LstFrqncy.Crzy ChldrnOfCenghs ThGretJurny CphrneumZeyd DenOfThievs ThArtst.MllnsOfUsKbr LeGrndeVyge OurBrndisCrss(2005-2015) LstCstle Drive2016 Crtx.Lmbc(Umt.Krk) Kntrst 'mAlwaysUp^^F` KBoardKiller^^D` SaraBande O.Fortuna MneyBll.5wy 5Pozsyn EcnmcsYleBsebll Scout Sttükoİhtyr Ylnzlk.BenetMiller KrkuÖzgvnKnşma Str.Eştlk EnjyThShw StrSatr GamChngr N.Explinng Demoltn PinHâni&DumanÖzel BrdOfPassg ByondClods Blod.BrinBrire MedteMSSbecn thred,Asenk MünicH(Pssngr) MarcoK.StarB SquaTringWave KepClm,BeQit,AlwySmle. Duman-özel Tr.Gov KepİtSmpl 2Çellos.SydneyLive.SmllsLkTinSprit CtchThLne rt-pcr ByndPrcptn Pity ThRtrn @ibisile Lneer3pnt gesTay+b EgzrszTkrr Sd.iNtrSdRltn RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliYaylıÜflemeliVurmalıTuşluPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodRedrİsAReRedr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGood^^D` Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Hocam bir kitap çıkarmak kaça patlıyor ?

Benimde çıkaracağım dan falan değil öyle bir merak ettim :)

•••
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar.

TBT den alan arkadaşlara tabiki imzalı olarak yollanacaktır.

yazılanlardan merak eden arkadaşlar instagramdan bakabilir.

murat__sozen

17 şubat Ankara, 24-25 şubat bursa inegöl, 4 Mart Isparta, ve 18 Mart istanbul CNR da kitap fuarlarında olacağım.

gelmek isteyen arkadaşları beklerim.

İki muhabbet ederiz.

Ispartadayim firsat olursa 4 martta gelmek isterim. Duruma gore 2 murit daha gelir.

"Galata'da, Yelkenci Hanı bitişiğinde ikamet eden Uzun İhsan Efendi mi, yoksa bugünden tam üç yüz sekiz yıl sonra, sözgelimi İzmir'de oturan mahzun ve şaşkın adam mı? Hangimiz düş ve hangimiz gerçek? Düşünüyorum, o halde ben varım. Düşünen bir adamı düşünüyorum ve onun, kendisinin düşündüğünü bildiğini düşlüyorum. Bu adam düşünüyor olmasından varolduğu sonucunu çıkarıyor. Ve ben, onun çıkarımının doğru olduğunu biliyorum. Çünkü o, benim düşüm. Varolduğunu böylece haklı olarak ileri süren bu adamın beni düşlediğini düşünüyorum. Öyleyse, gerçek olan biri beni düşlüyor. O gerçek, ben ise bir düş oluyorum."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

Hocam bir kitap çıkarmak kaça patlıyor ?

Benimde çıkaracağım dan falan değil öyle bir merak ettim :)

kitaba ve yayın evine göre değişir hocam :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    marad10a bunu yazdı
    crimeangel bunu yazdı

hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar.

TBT den alan arkadaşlara tabiki imzalı olarak yollanacaktır.

yazılanlardan merak eden arkadaşlar instagramdan bakabilir.

murat__sozen

17 şubat Ankara, 24-25 şubat bursa inegöl, 4 Mart Isparta, ve 18 Mart istanbul CNR da kitap fuarlarında olacağım.

gelmek isteyen arkadaşları beklerim.

İki muhabbet ederiz.

Ispartadayim firsat olursa 4 martta gelmek isterim. Duruma gore 2 murit daha gelir.

beklerim hocam. muhabbet etmiş oluruz.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 2945 Toplam Mesaj: 41
şiir kitap