folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Veri Kurtarma Klasor Halinde Geri Gelirmi?

Veri Kurtarma Klasor Halinde Geri Gelirmi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Simdi arkadaslar pc ye format atarkene 1 anlik dalginligimla d yi sildim ama format dahi atmadim bunu bi sekilde icini okuma durumum olurmu olursa ne yapmak lazim dedigim gibi format dahi atmadim sadece sildim ve tekrar olusturdum.

Muhtemel bu raw olarak gozukecek veya me cikar bilemedim daha windows kuruluo acildiginda bicimlendir der ama bicimlendirmeyecegim icinde 150 kadar klasor resim var. 3-5 de video onerilerinize acigim.

Disk partta acaba create partition desem ve active etsem acaba gozukurmu?

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hiren boot cd restored ile kurtarabilirsin. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Nasil yapilor veya bi link varmidir indirmek icin. birdaha bizim kuzenin cukunu kestirmemiz zor olur :(

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Hiç bir şekilde HDD kullanma veriler bozulmasın.Olduğu gibi gelir.Bunlar için başka PC ye bağlaaycaksın HDD yi

R studio Data ben tavsiye ederim.

siberturq tarafından 15/May/16 22:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Nasil yapilor veya bi link varmidir indirmek icin. birdaha bizim kuzenin cukunu kestirmemiz zor olur :(

Googleden download linki bulabilirsin. 

İndirdiğin hiren boot cd restored iso dosyasini cd ye yada usb live ile boot edersin. 

İçerisinde bulunan toollari kullanarak verileri farkli hdd ye kopyalayabilirsin. 

48 saattir hiren boot cd  ile ugrasmaktan, prof oldum. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

İndirdiğin hiren boot cd restored iso dosyasini cd ye yada usb live ile boot edersin. 

İçerisinde bulunan toollari kullanarak verileri farkli hdd ye kopyalayabilirsin. 

holy umarım çözmüşsündür  

hiren boot cd her pc işiile ugraşan için gerekli bi tool usb yükleyip boot edilebilr hale getirin saklayın .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı

Hiç bir şekilde HDD kullanma veriler bozulmasın.Olduğu gibi gelir.Bunlar için başka PC ye bağlaaycaksın HDD yi

R studio Data ben tavsiye ederim.

hocam dedigim gibi diskin o bolumunde onceden baska dosya bile yazilip silinmemis ne varsa o yani o dosyalarin altindan baska dosyalar cikmaz ancak benim en buyuk sikintim bunlari ayiklamak 150 klasor duzenle onu yap bul bulustur saniyorum 1 hafta ugrasmam gerekir dedigin program klasor halinde getirirmi geri onemli olan o benim icin icinde foto video ve mp3 var diskin baskada bi halt yok

simdi youtubeden izledim haci eger bu benim istedigimi yapiosa harbi tas tasli programmis heykelini yapsalar tasaklara beton yettiremezler.

ayhun tarafından 15/May/16 22:43 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

haci hiren in icinde 100 e yakin prog var bunlardan hangisinde en iyi sonucu yakalariz

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

@ayhun

Ben bu programla kurcalanmamış HDD çok veri kurtardım.Kefili benim.Hatta senin gibi bende arkadaşım yedek dosyalarını yanlışlıkla sildim hepsini olduğu gbi yerine koydum.

Silinen veriler aslında silinmez ,bu yüzden uygun programla klasör yapısı olduğu gibi gelir.Bu program raw ve silinmiş ama bozulmamıl verileri kurtarmada iyidir.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı

@ayhun

Ben bu programla kurcalanmamış HDD çok veri kurtardım.Kefili benim.Hatta senin gibi bende arkadaşım yedek dosyalarını yanlışlıkla sildim hepsini olduğu gbi yerine koydum.

Silinen veriler aslında silinmez ,bu yüzden uygun programla klasör yapısı olduğu gibi gelir.Bu program raw ve silinmiş ama bozulmamıl verileri kurtarmada iyidir.

Hocam ben netten indirdim ama senin arsivinde veya indirdigin biyer varsa ordan indirsem daha bi garanti olur bende aynen cok veri kurtarma islemi yaptim amma hic klasor klasor getirememistim bikeresinde bole bi olayi kendi haricimde yaptim 1 ay resim ayikladim bide baskiya verilecek dosyalar vardi cok ugrastiydim  su win kurulumu bitsin nasilsa dosyalar d deydi ordan c ye ceker d yi temizler geri oraya atarim. Saniyorum bole sorun olmaz cunku baglayabilecegim baska bi pc yok benim pc de laplop)))

delimiyim ben?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Çalışan bir yerden indir, şu an benimde yok bildiğim indirilecek yer.

Toplam Hit: 2104 Toplam Mesaj: 12
veri kurtarma ben dangalakmiyim nasil yaptim bu esekligi