Verilen Evleri Geri Alma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

amcan boşanmamakta ısrar edip işi sürüncemeye götürsün

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Kanunda bildiğim kadarıyla EVLENDİKTEN SONRA alınan mallar karı koca ya eşit olarak bölüştürülür.

2 kızının en küçüğü 16 yaşında demişsin. Zaten 18 yaşına 2 sene kalmış. Karısına açık açık söylesin;" -kızlarım 18 ini geçer geçmez boşanırım ve evleride onların üstüne yaparım" He karısı anladığım kadarıyla kabul etmeyecektir. O zaman amcan işi yokuşa sürmesi lazım yanı boşanmak istemiyorum desin zaten kolay kolay boşanamazlar. He burada söylediklerimizin ne kadar geçerliliği var? Hukuk puştluklarla dolu. O yüzde puşt bir avukata danışmasını tavsiye ediyorum.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Behzat_C
    Behzat_C's avatar
    Erkek

DrKill bunu yazdı:
    -----------------------------

Kanunda bildiğim kadarıyla EVLENDİKTEN SONRA alınan mallar karı koca ya eşit olarak bölüştürülür.

2 kızının en küçüğü 16 yaşında demişsin. Zaten 18 yaşına 2 sene kalmış. Karısına açık açık söylesin;" -kızlarım 18 ini geçer geçmez boşanırım ve evleride onların üstüne yaparım" He karısı anladığım kadarıyla kabul etmeyecektir. O zaman amcan işi yokuşa sürmesi lazım yanı boşanmak istemiyorum desin zaten kolay kolay boşanamazlar. He burada söylediklerimizin ne kadar geçerliliği var? Hukuk puştluklarla dolu. O yüzde puşt bir avukata danışmasını tavsiye ediyorum.

18 yaşına girecek olan kızı 16 yasında olan bir oğlu war hocam amcam olayı ne kadar yokuşa sürmek istesede kadın ille bugun boşanmak istiyodu amcama demiş eğer mahkemeye gelmezsen jandarma zoruyla getiririrm amcamda bi okulda müdür orda gelir kelepçeyle götürürler diye utanıyorum diyor avukat meselesine gelince amcamın hanımının köylüsü cok gıcık bi avukat tutmuş kadın..

Tahribata Başarılar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

kadını kaçırın. 2 3 gözünü korkutun imzalatın kağıtları olsun bitsin.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Behzat_C
    Behzat_C's avatar
    Erkek

Tengri bunu yazdı:

kadını kaçırın. 2 3 gözünü korkutun imzalatın kağıtları olsun bitsin.

okadar kolay mı ? sonrada gidip şikayet edecek dahada olaylar uzayacak boş iş..

Tahribata Başarılar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cappuccino
    cappuccino's avatar
    Erkek

18 yaşına girecek olan kızı 16 yasında olan bir oğlu war hocam amcam olayı ne kadar yokuşa sürmek istesede kadın ille bugun boşanmak istiyodu amcama demiş eğer mahkemeye gelmezsen jandarma zoruyla getiririrm amcamda bi okulda müdür orda gelir kelepçeyle götürürler diye utanıyorum diyor avukat meselesine gelince amcamın hanımının köylüsü cok gıcık bi avukat tutmuş

yani ne diyeyim bilmiyorum. yok jandarma gelirmiş kelepçe takarmış okul müdürüne . Lan oğlum senin amcan nasıl bir okul müdürü ki bu kadar aciz gösteriyorsun burada. Akıllı mantıklı bir adam gider bu işi hukuk adamına sorar. yok utanırmışta falanda filanda. ne lan bu,  okul müdürünün eşi boşanma davası açacak da  okul müdürü olmuş adam yol yordam bilmeyecek. 

demir alsam dünyadan bana karışan mı var ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

tato_beg bunu yazdı:

DrKill bunu yazdı:

18 yaşına girecek olan kızı 16 yasında olan bir oğlu war hocam amcam olayı ne kadar yokuşa sürmek istesede kadın ille bugun boşanmak istiyodu amcama demiş eğer mahkemeye gelmezsen jandarma zoruyla getiririrm amcamda bi okulda müdür orda gelir kelepçeyle götürürler diye utanıyorum diyor avukat meselesine gelince amcamın hanımının köylüsü cok gıcık bi avukat tutmuş kadın..

Yav bende diyorum işte amcan, afedersin işin orospusu bir avukata danışsın. Burada bizim vereceğimiz bilgiler hava civa kalır. Zira dediğin kadarıyla kadın, işin orospusu bir avukat tutmuş. Çivi çiviyi söker kardeşim bu işler maalesef böyle.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 2384 Toplam Mesaj: 18