Vestel Leptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hocam ne ettin sen yaw. laptopların fiyatları 800 e kadar düşmüşken anakartı arızalı laptopa 400 tl istenirmi? konuyu baltalamış gibi olmayayım ama, valla bana getirsen 50-80 liradan fazla vermem şahsen.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam ne ettin sen yaw. laptopların fiyatları 800 e kadar düşmüşken anakartı arızalı laptopa 400 tl istenirmi? konuyu baltalamış gibi olmayayım ama, valla bana getirsen 50-80 liradan fazla vermem şahsen.

Katılıyorum ve 4oo tlm olsa bile gider netbook alırım bunu almam.

Anakart tamirine de bi 2oo tl isterler.etti 6oo çok kasarsam 6oo tlye o laptop bulurum.hemde ram i 2 gb olur.

bence git anakartını yaptır kullan makinanı:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

lan param olsa bu gun bi notebook düştü daha adını bile duygmadım alman yapıımı son sistemdi ama hane agzım acık kaldı tr de kesinlikle yoktur ki zaten tamamen almanca :D klavye falan filan bi görüntü kalitesi var süper patron 800 e al senin olsun dedi bende paramı var amk hec sormuo :D 1200 sattı lcd değişti sadece:)

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

yeni aldım casper ikinci el 3 gb ram 512 ekran kartı 160 gb hdd 450 lira bomba gibi çalsıyor alet şimdi 400 e boyle bişey almakmı var 450 ye boyle bişey denk getirmek mi var hayırlı satışlar hocam

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

ögle demeyin simdi adam o notebooka baya bi para bayılmıs ama notebook öldükden sonra para edicek sanıyor he eder mi eder lcd satarsın 150 e bilmem biseyini satarsın su kadara falan filan ögle gider ama düz direk satamazsın lcd i cıkart sök deseler sökemezsin elinde kalır falan cok basit bi örnek veriyim sony vaio 150 lira aldık anakart arızası lcd saglam parcalar saglam ögle düşün yani bilgisayarcıya bunu 400 e geçiremezsin kanımca ama normal adam da 400 e alır 200 masraf desek en basitinden 600 ee 600 e fıstık gibi 2 ci eller düşüyo konunu baltamiyim kardes k bakma fikrimi söyledim sadece:(

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

emnimax bunu yazdı:

PathfindeR00 bunu yazdı:

bu haliyle 4oo tl etmez..yaptırıp 4oo tl yazabilirsin belki..

hocam zaten ben takas etmek ıstıyorum nıeyetım satmak deıl acıkcası  takasa saglam bır masaustu alıp evde kullanacagım.

bırısı normal bı masaustu varsa takas etmek ısterse edıcem :)

su postları kesın artık surdakı mesajımı sıze okutmak ısterım ( bide baltalamak istemiyolarmıs yuh be )

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

emnimax bunu yazdı:

emnimax bunu yazdı:

PathfindeR00 bunu yazdı:

bu haliyle 4oo tl etmez..yaptırıp 4oo tl yazabilirsin belki..

hocam zaten ben takas etmek ıstıyorum nıeyetım satmak deıl acıkcası  takasa saglam bır masaustu alıp evde kullanacagım.

bırısı normal bı masaustu varsa takas etmek ısterse edıcem :)

su postları kesın artık surdakı mesajımı sıze okutmak ısterım ( bide baltalamak istemiyolarmıs yuh be )

Hocam elin ikinci elini napıcaksın allah aşkına git yaptır makinanı adam akıllı kullan.kendi kullandıgın ne oldugunu bildiğin var birde elden almak var.:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hoca sen bana bunu yapmak için senden kaçpara istediler pm ile bi bildirsene. merak ettim. belki sana uygun fiyatla bunu tamir ederizde sende ozaman 500-600 e satarsın ozaman zararın olmaz.

yada istersen gittigidiyor üzerinden parça parça sat. 300-400 e ozaman çıkabilir fiyatı.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:

hoca sen bana bunu yapmak için senden kaçpara istediler pm ile bi bildirsene. merak ettim. belki sana uygun fiyatla bunu tamir ederizde sende ozaman 500-600 e satarsın ozaman zararın olmaz.

yada istersen gittigidiyor üzerinden parça parça sat. 300-400 e ozaman çıkabilir fiyatı.

250 dolarr ıstedıler hocam oyuzden yaptırmadım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

emnimax bunu yazdı:

hayaletkurt bunu yazdı:

250 dolarr ıstedıler hocam oyuzden yaptırmadım

250 dolırr?

hocam başka yerlere de bak yahu 2oo tl ye halledilmesi gerek onun.

Toplam Hit: 2718 Toplam Mesaj: 25