Vestelcell Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Türkiye'nin dördüncü GSM operatörü Vestelcell, Şubat ayında tüketicilerin kullanımına sunulacak.

Haberleşme sektöründe genişlemenin önünü açan yönetmeliklerin yürürlüğe girmesinden sonra Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Vestel, Türkiye'nin dördüncü GSM operatörü olmak üzere adım attı. Vestelcell adı altında önümüzdeki günlerde kamuoyuna tanıtılması beklenen yeni GSM operatörü, Türkiye'nin dördüncü GSM operatörü olacak.

Artık bunada yasa çıkartırlar . %100 Yerli olmayan operatörler daha fazla vergi ödesin diye :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

türktelekomdan daha da dandik, üçkağıtçı bir GSM operatörü geliyor demekki

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

4. Operatör falan değil. Tük Telekom altyapısını kullanan sanal operatör olacak. Bimcell gibi.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/vestelcell-faturali-5-gb-paketi.aspx

Türkiye'de sıfırdan altyapı kurup 4. operatör olmak günümüz şartlarında hem maddi hemde fiziki olarak imkansız. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

altyapı tt olduktan sonra para toplayalım tahribatcell  açalım anasını satim .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Zorlu holdingin yaptıkları unutulmaz, umarım büyüdükçe büyürler. Bu ülkede fakirin evine beyaz eşya zorlu holding sayesinde girmişti. 

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Zorlu holdingin yaptıkları unutulmaz, umarım büyüdükçe büyürler. Bu ülkede fakirin evine beyaz eşya zorlu holding sayesinde girmişti. 

Umarım trollsündür yada aşırı cahilsin. Bu ülkede beyaz eşyayı evlere sokan firma Koç Holding'in Arçelik firmasıdır.

1974'ten selamlar :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

Umarım trollsündür yada aşırı cahilsin. Bu ülkede beyaz eşyayı evlere sokan firma Koç Holding'in Arçelik firmasıdır.

1974'ten selamlar :

Dolapta bira var, ne güzel günlermiş o zamanlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

1974'ten selamlar :

Umarım okumayı biliyorsundur, evlere değil, Fakir evlere dedim :)
    Arçelik, Beko bunlar çok pahalı idi, garibanın evine giremezdi, zenginler bilmez.

rahmandaburda tarafından 19/Oca/20 15:44 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tabi 1999'da Vestel beyaz eşya fabrikasını kurup üretime başlayana kadar evlerde buzdolabı ve çamaşır makinesi yoktu. Vatandaşlar dere kenarına inip taşlara vura vura yıkıyordu çamaşırlarını.

http://vesbe.vestelyatirimciiliskileri.com/hakkimizda/vestel-beyazesya-grubu.aspx

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Tabi 1999'da Vestel beyaz eşya fabrikasını kurup üretime başlayana kadar evlerde buzdolabı ve çamaşır makinesi yoktu. Vatandaşlar dere kenarına inip taşlara vura vura yıkıyordu çamaşırlarını.

http://vesbe.vestelyatirimciiliskileri.com/hakkimizda/vestel-beyazesya-grubu.aspx

Leğen de çamaşır yıkamak diye birşey var, sen bilmezsin. Dere kenarı olmayan yerlerde Leğen kullanıyordu eskiler. Fakir Vatandaşlar bi süre sonra 2. ci el beyaz eşya kullandılar. Evine sıfır beyaz eyşa giren gariban Vestel gelene kadar yoktu. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Anlaşıldı hem trollsün hemde espri yeteneğin sıfır. Sana hayırlı işler bol güneşler.

Toplam Hit: 5168 Toplam Mesaj: 42
vestel vestelcell gsm