Vestelcell Müşteri Alımına Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı

dedemlere bir telefon göndereyim içine de faturasız hat alıp 3-4 gb internet paketi yükleyeyim diyorum. biz görüntülü aradığımızda yeşil tuşa basıp bizimle görüntülü görüşebilsinler. En ucuz yeni hat hangisi acaba?

Bimcell. 23TL.

Çekim alanındaysa bimcell al geç..

10 yıldır kullanıyorum bimcell.. çekmeme de yaşamadım açıkçası.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı

dedemlere bir telefon göndereyim içine de faturasız hat alıp 3-4 gb internet paketi yükleyeyim diyorum. biz görüntülü aradığımızda yeşil tuşa basıp bizimle görüntülü görüşebilsinler. En ucuz yeni hat hangisi acaba?

Bimcell. 23TL.

Bence direk hattın fiyatı sormuş. 105 liraydı en son. İçinde 1 aylık paketle geliyor yeni hat.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

BİMcell'de aynı muhabbet var. ben hemen geçiş yaptım. reklamımızıda yapayım; 750 dk 750 sms 4 gb internet= 23 TL (;

vestelcell'de durum nedir bilmiyom ama bimcell'de faturalı gibi, işte hattında lira varsa her ay paket kendini yeniliyor. 

şimdilik daha bilmiyom ama şu geliyor aklıma; madem durum böyle ben 50 lira yükleyim hattıma sonra 2 ay rahatım. üzerine 4 liramda kalıyor (: 

senin hesapta sanki hâtâ var gibi. arkadaş senede özel olarak ÖİV(özel-iletişimVergisi) kesmiyorlar mı aylık olarak(ayın ortasına denk geliyor ben de.)

(özellikle , bulup ÖİV kessinler demiyorum da, ilginç yani.

yada senin durumuna özel bir uygulama mı var?)

yoo hocam bi hata yokki. galiba dediğin senelik ÖİV muhabbetini ilk ay  kesti ücret olarakta baya az bişeydi ne kadar olduğunu hatırlamıyorum bile (;

benim durumuma özel bir uygulama var mı bilmiyorum varsa bile çok iyi olur hemen faydalanabilirim (((;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Telefonlara yaptırdıkları zamdan sonra bir tutam tuz bile almam bunlardan.

Gezegende tüm elektronik firmaları batmış olsun, gider mağarada yaşarım da yine de almam.

Öyle kinliyim bunlara.

iphone'u 16 bin yapanların paydaşıdır kendisi.

neverland tarafından 16/Haz/21 16:25 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

BİMcell'de aynı muhabbet var. ben hemen geçiş yaptım. reklamımızıda yapayım; 750 dk 750 sms 4 gb internet= 23 TL (;

vestelcell'de durum nedir bilmiyom ama bimcell'de faturalı gibi, işte hattında lira varsa her ay paket kendini yeniliyor. 

şimdilik daha bilmiyom ama şu geliyor aklıma; madem durum böyle ben 50 lira yükleyim hattıma sonra 2 ay rahatım. üzerine 4 liramda kalıyor (: 

senin hesapta sanki hâtâ var gibi. arkadaş senede özel olarak ÖİV(özel-iletişimVergisi) kesmiyorlar mı aylık olarak(ayın ortasına denk geliyor ben de.)

(özellikle , bulup ÖİV kessinler demiyorum da, ilginç yani.

yada senin durumuna özel bir uygulama mı var?)

yoo hocam bi hata yokki. galiba dediğin senelik ÖİV muhabbetini ilk ay  kesti ,ücret olarak da baya az bişeydi, ne kadar olduğunu hatırlamıyorum bile (;

benim durumuma özel bir uygulama var mı bilmiyorum varsa bile çok iyi olur hemen faydalanabilirim (((;

tınn'n. şimdi oldu. ^^` ben de diyorum, bu ne böyle. ^^D. Tşk'ler. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

ismide çok (sevindirik) olmuş

Vcell falan yapsalardı keşke

bu arada paketlere baktımda turkcell daha mantıklı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

vestel venüsü de artist artist tanıttılar cihazların kendine hayrı yok.

tarifelerin fiyatı telekom prime ile yarışıyor maşallah. bir zamanlar bimcell kullananlarda devlet sitelerinden sms gelmiyordu 

en mantıklısı 3 operatörden birini alıp kullanmak. bimselmiş bilmemneymiş sakat iş

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bir sene oluyor zaten. Şahsi görüşüm boşa uğraşmışlar. Bu fiyatlara gider Turkcell kullanırım. 

İlla Telekom kullanacağım diyenler içinde tek kral BimCell. 42 liraya 20 GB alıyorsun üste +40 GB'ta hediye veriyorlar. Haftalık sil süpür hediyelerine değinmiyorum bile.

Bimcell'in en büyük artısı ucuza sınırsız konuşma sunması. Doktor ve polisler sürekli kendi aralarında haberleşmek zorunda kaldıkları için normal dakika paketleri onları kesmiyor. İkinci hat olarak veya direk ana numaralarını Bimcell'e taşımışlar o şekilde kullanıyorlar. 2000'lerin başında memurlara özel indirimi var diye memur kesimi hep Aycell kullanırdı o hesap.

Paranız varsa Turkcell, yoksa BimCell. Vodafone'a hiç değinmiyorum onlar çok bozdu hiç cazip bir yönü kalmadı.

Bunlar faturalı mı kontörlü mü acep

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Bunlar faturalı mı kontörlü mü acep

Faturasız. Bimcell'de faturalı paket yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Bimcell kullanıyorum şu ana kadar sorun yok ve böyle olduğu sürecede kullanmaya devam vestel tek bir ürünü evime giremez zaten yok yakınımda kullanan varsada iptal ettirim anca çalışanlarına kullandırabilirler bu kafayla zaten.

Toplam Hit: 2853 Toplam Mesaj: 23
operatör vestelcell yeni tarife gsm