VGA Converter Alınacaktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

ben de sadece s-cart gırısı var hocam :(

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

hala aramaktayım arkadaslar bı yardım edın ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

bende barışın yaptığı gibi yaptım ama ses yine pcden çıkıyor bide hoperlör takmak icab ediyor bu da iyi olmuyor tabiki yani diyeceğim o ki ses e de bi çare bulmak lazım :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

Hocam al bundan kafan rahat etsin

Zamanında bende kablolarla çok uğraştım hep boşa masraf eski tvlerde kablo çalışmıyor bu cihaza aktif konverter diyorlar, nereye takarsan tak problemsiz çalıştırıyor.
    Vga to scart, svideo ve vga to vga var, kendi üzerinde yön tuşları ile ekranı kalibre edebiliyorsun zoom in out yapabiliyorsun, menüsü var kendine özel renk ayarları yapabiliyorsun.
    Ses aktarmıyor sadece görüntü. Eski filipis televizyonumda cillop gibi film keyfi yaşıyorum :D Biraz pahalıdır 40 euro verdim ama dediğim gibi kablolara çok para verdim hiçbiri çalışmadı çalışanda randuman vermedi, yeşil çizgiler vs çıktı. Bu sağlam cihazdır.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Macbook pro icin ORJİNAL Vga converter kablo nette bulabilir mi bi hayirsever?hdmi to olmayacak dogal olarak.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

whopper bunu yazdı:
    -----------------------------
    Macbook pro icin ORJİNAL Vga converter kablo nette bulabilir mi bi hayirsever?hdmi to olmayacak dogal olarak.

Şu an ben de tam istediğini kullanıyorum :)

http://www.ebay.com/itm/Mini-Display-Port-MiniDisplay-dp-VGA-Macbook-Air-/160608026345?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2564fbfee9#ht_1937wt_1551

den alabilirsin :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    SpArK bunu yazdı:

whopper bunu yazdı:

Şu an ben de tam istediğini kullanıyorum :)

http://www.ebay.com/itm/Mini-Display-Port-MiniDisplay-dp-VGA-Macbook-Air-/160608026345?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2564fbfee9#ht_1937wt_1551

den alabilirsin :)

Haci bu orjinal degil sanirim.ebaydan da alisveris yapamiyorduk degil mi?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek

piskopatix bunu yazdı:

Zamanında bende kablolarla çok uğraştım hep boşa masraf eski tvlerde kablo çalışmıyor bu cihaza aktif konverter diyorlar, nereye takarsan tak problemsiz çalıştırıyor.
    Vga to scart, svideo ve vga to vga var, kendi üzerinde yön tuşları ile ekranı kalibre edebiliyorsun zoom in out yapabiliyorsun, menüsü var kendine özel renk ayarları yapabiliyorsun.
    Ses aktarmıyor sadece görüntü. Eski filipis televizyonumda cillop gibi film keyfi yaşıyorum :D Biraz pahalıdır 40 euro verdim ama dediğim gibi kablolara çok para verdim hiçbiri çalışmadı çalışanda randuman vermedi, yeşil çizgiler vs çıktı. Bu sağlam cihazdır.

hocam nedir bunun adı nerden bulabiliriz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

hocam bu cok pahallı butceyı asıyorda :)

ben sahıbınden de buldum bı ılan mesaj attım ama adam cevap vermedı guvenıptede alamıyorum :(

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-pc-to-tv-converter-pc-den-tv-ye-goruntu-72111591/detay/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek

sakavan bunu yazdı:

piskopatix bunu yazdı:

hocam nedir bunun adı nerden bulabiliriz

HOCAM BEN DE sordum sadece kablo 30 lira civarı ama bir işe yaramaz arkadaşın dediğine göre bu iyi ama nerde bulabiliriz 

Toplam Hit: 3233 Toplam Mesaj: 28