Video Camera Helicopter

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar böyle bir cihaz almak düşüncesindeyim;

http://petapixel.com/2012/10/10/camera-equipped-copter-beams-fpv-to-goggles-for-beautiful-aerial-imagery/

burada videoları mevcut. Bu cihazları alırken neylere dikkat etmek gerekiyor hangi özellikleri olmalı fiyatları ne alemde bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi ?

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Kendin toplarsan daha uyguna gelir. Şase olarak bu işini görür.

http://tr.aliexpress.com/item/New-arrival-F450-4-Axis-MultiCopter-Quadcopter-Quadrocopter-Frame-450F-Multi-rotor-Airframe-Kit/32375515350.html

Onun dışında, Kumanda, FPV Trans/Rec, ESC, Stabilizasyon Kartı, Lipo Pil, Dilersen camera mount. 

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

http://tr.aliexpress.com/item/New-arrival-F450-4-Axis-MultiCopter-Quadcopter-Quadrocopter-Frame-450F-Multi-rotor-Airframe-Kit/32375515350.html

Onun dışında, Kumanda, FPV Trans/Rec, ESC, Stabilizasyon Kartı, Lipo Pil, Dilersen camera mount. 

Valla üstad anlasam kendim toplarım da hiç anlamıyorum. Bunların 2km mesefeli olanları otomatik pilotlu olanları kumanda ile arasındaki mesafeyi kumanda üzerinde gösterge şekilnde gösterenleri varmış onlardan arıyorum.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

DJİ PAHANTOM 3 ALIYORSUN İSTEDİĞİN HERŞEYİ TEK ALETTE ALIYORSUN

6 KM MENZİL GPS SİSTEMİ YÜKSEKLİK ÖLÇER CEP TELEFONI ÜZERİNDEN ANLIK GÖRÜNTÜ VE UÇUŞ BİLGİLERİ VS VS VS

UÇURMASI KULLANMASI TAŞIMASIDA KOLAY ;)

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı
    1234567B bunu yazdı

Valla üstad anlasam kendim toplarım da hiç anlamıyorum. Bunların 2km mesefeli olanları otomatik pilotlu olanları kumanda ile arasındaki mesafeyi kumanda üzerinde gösterge şekilnde gösterenleri varmış onlardan arıyorum.

Ozaman sen en iyisi, bir phantom al geç.

http://www.hepsiburada.com/dji-phantom-gps-destekli-kullanima-hazir-set-pm-oyuntecdji1

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Profesyonelsen kendin topla yoksa ilk uçurmadan kırım yaşarsın. Hazır set alırsan öğrenirsin. Hiç deneyimin yoksa cx-10a quadcopter al (75 TL ).

1 lira bozuk para boyutunda onda pilotaj geliştir. Daha sonra DJI Phantom ürünlerine bakabilirsin.

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Profesyonel olsun dersen dji inspire çift kumandalı, yok hobi olarak çekim yapacağım dersen phantom 3, kendin zaten toplaman çok zor.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Dji Phantom III e baktım 5.000 TL civarında fiyatları ama uçuş süreleri çok kısıtlı bunları arttırmanın bir yolu varmı acaba ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    TheMayk bunu yazdı

Profesyonel olsun dersen dji inspire çift kumandalı, yok hobi olarak çekim yapacağım dersen phantom 3, kendin zaten toplaman çok zor.

üstad amaç para kazanmak çekim yapıp. Düğünlerde çekim yapayım diyorum

Edit: Bu yüzden video çekim kalitesi de hd olması lazım.

sezginari tarafından 25/Tem/15 11:56 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Ufak hd aletler vardır onları kullanabilirsin. Ama tabiki ağırlık önemli. Ağırlık arttıkça enerji tüketimide artar. Ki düğünde çekim yapacağım demişsin. Pilli aletler ile imkanı yok yapabilmenin. 20dk hadi çok zorladın 30dk uçuş süresi var. Ki emin ol bunlarda ağırlık ile mümkün olmayacak. Mecburen benzinli kullanacaksın ki iç mekanda benzinliyi kullanamazsın. Dış mekanda kullanabilirsin. Alet ses yapar. Uçuyor sonuçta. Kamera seside kaydeder.

Neyse ki PcK0 burada çılgın fikrim var. Bol bol dua et benim için. Ağırlık enerji falan pek az problem olacak senin için. Ama biraz büyük kaçabilir. Geniş olan düğün salonları artık senin olur. Sessizde çalışır. Sen yalpalamasını engeller hareketlerini pervane ile sağlayanlar ile mis gibi çekim yaparsın.

https://www.youtube.com/watch?v=F0_KzqARuqw

Sadece bi imza..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı
    TheMayk bunu yazdı

üstad amaç para kazanmak çekim yapıp. Düğünlerde çekim yapayım diyorum

Edit: Bu yüzden video çekim kalitesi de hd olması lazım.

Diğer arkadaşların yazdığı gibi direk profesyonel makinayla başlarsan hem sana zarar hem başkasına zarar, küçük cihazla başlanmalı, pilotaj geliştirilmeli, tecrübe edinmeli, büyük cihazla uçuş yaparken pilotaj hatasından dolayı birinin üzerine düşer vicdan azabıyla yaşamak zorunda kalırsın, ilk önce minik bir cihaz al evde uçur, oryantasyonunu geliştir, yönlere alış, sonra ikinci el bir phantom 2 falan al, şuan fiyatları düştü,bi zaman sonra satar sıfır bir inspire alırsın, profesyonel dersen inspire.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
Toplam Hit: 1619 Toplam Mesaj: 17
video helikopter