Video Edit Program Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhabalar, aşağıdaki videonun neredeyse birebir aynısı gibi videolar hazırlanacak (çocuklara anlatılan dersin verimli olması adına) ve bunun için video edit programı lazım ama hangisini kullanmak lazım? Aftereffect fazla hard olur heralde bunun için ki kullanımı da kolay değildir diye düşünüyorum. 

https://www.youtube.com/watch?v=d_WQEw13TCo

Ek: Yine videodaki gibi resimler vs. içerik bulabileceğim freepik gibi siteler de önerirseniz sevinirim.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

çok pro olmaya gerek yok bir iki video izleyip öğrenmelik premiere pro ile yapılır bence

Türk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

after effects yeterli hocam.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Premiere bikaç kişi daha söylemişti. Bakayım. Aftereffect uçak kabini gibi milyontane şey var.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Premiere bikaç kişi daha söylemişti. Bakayım. Aftereffect uçak kabini gibi milyontane şey var.

^^D` gerçekten öyle. 

Ama kategorizasyon önemli gibi; menü'ler ,satırlar, sütunlar, araç'lar bar'ı, seçili alan'lar, düzlem'ler, hareket yönü, zaman akışı, özel terim'ler(her duruma özel).

RitmFarbRacourci tarafından 20/Nis/20 14:43 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Ayrıca tek tek karakterlerinde yaratılması lazım

hareket edecekse hareket yerlerinin e ayrı olarak yapılması lazım adobe illustrator ile

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Ayrıca tek tek karakterlerinde yaratılması lazım

hareket edecekse hareket yerlerinin e ayrı olarak yapılması lazım adobe illustrator ile

el kol oynatma olmayacak hocam sadece şekil olarak bu budur gibisine anlaşılması için görüntü olması yeterli.Adobe clouddan premier indirdim deneme olarak bi bakayım olmadı ae de denerim. 

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Karakterler sadece sağa sola, yukarı aşağı hareket edecekse After'a gerek yok Premiere yeterli olur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hocam bunu adobe animate (eski adıyla flash) ta yapman baya kolay. hem çizim konusunda rahat oluyor (atıyorum yuvarlak çizmeye çalışıyorsun, sen yamuk yumuk çizsen de o düzeltiyor biraz) hem de bir şeyi hareket ettirmek için başlangıç ve bitir noktasını veriyosun arasını kendisi doldurup hareket ettiriyor.

after effects ve premieri çok az kullandım ama gördüğüm kadarıyla daha karışıklar ve animasyon için animate daha kolay/uygun olacaktır

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

hocam bunu adobe animate (eski adıyla flash) ta yapman baya kolay. hem çizim konusunda rahat oluyor (atıyorum yuvarlak çizmeye çalışıyorsun, sen yamuk yumuk çizsen de o düzeltiyor biraz) hem de bir şeyi hareket ettirmek için başlangıç ve bitir noktasını veriyosun arasını kendisi doldurup hareket ettiriyor.

after effects ve premieri çok az kullandım ama gördüğüm kadarıyla daha karışıklar ve animasyon için animate daha kolay/uygun olacaktır

genel olarak hareketsiz olacak çalışmalar ve çizim vs işi de yetenek istediğinden flash daha zorlar galiba bilemedim... Sağdan sola getir arkaya ses ekle bir de yazı bitti gitti şeklinde olacak. Bi başlayalım bakalım nasıl olacak

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 1593 Toplam Mesaj: 13
yazılım program öneri istek video edit