folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Video Kasetten Cd Ye Video Yu Aktarma

Video Kasetten Cd Ye Video Yu Aktarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kralsam
    kralsam's avatar
    Erkek

Arkadaşım o bahsettiğin işlem gercekten biraz özen istiyor. Nekadar sabırlı ve dikkatli olursan kayıt okadar güzel olur.

* Kayıt için iki şansın var usb bağlantısı kullanabilirsin fakat resim biraz mat olabilir fakat kolaydır driveri kur . aç zaten sony kameralarda pcden kontrolde var başa sar kayıta başla ....

* İkinci seçeneğin tv kartı. burda tv kartı markası önemli yani daha doğrusu donanımları capture kartların yaptığı şeylerin bir kısmını yapması gerekiyor. Örn : AverTV 203  
    Bunuda şu şekil yapacaksın. kameranın tv çıkışını tv kartının s-video veya sarı renk bir girişi olması gerek oraya takacaksın. Ses içinde eğer yer varsa tv kartı üzerine yoksa tv kartınına takılı o parça kabloyu nereye takıyosan oraya kameranın ses kablolarını bir dönüştürücü kabloyla tak. kaydet

Dikkat Etmen gerekenler
    -----------------------------
    Kayıt düzgün olsun diyorsan çok yer kaplar mpeg2 formatında kaydet

vcd formatı diyorsan mpeg1 de kaydet yer olarak biraz daha az yer kaplar fakat görüntü diğeri gibi olmaz.

Ayrieten avi formatındada kayıt yapa bilirsin ...

Ben mpeg2 formatında kayıt yapıyorum pc de yer tutmaması için hemen düzenleyip nerodan dvd filmi halinde yazdırıyorum mükemmel oluyor.. bence bu şekil kayıt yap...... Kolay gelsin.. işin ilk aşamada biraz karışık .....:)

Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa, ya Daha İyisi Olacağı İçin yada, Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur. (Hz Mevlana)
Toplam Hit: 5718 Toplam Mesaj: 12