folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Videojockey Mürit İle Görüşen Varmı

Videojockey Mürit İle Görüşen Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yazmayayım diyorum ama dayanamadım artık.

bu arkadasın sagladıgı hosting hizmetinde bundan önce de sorun cıkmadı mı ? cıktı bildigim kadarıyla. hem de birebir aynı sorunlar yasandı sanıyorum. ya arkadasım, sen bu olanları gördün, madem web siten senin icin büyük önem tasıyor, neden daha profesyonel bir hizmete basvurmuyorsun ? paradan tasarruf edeyim derken cogunuz magdur olmussunuz.

bunları yasin'i suclamak icin yazmıyorum ama kac haftadır su konuları gördükce aklıma gelen tek söz var : "ucuz etin yahnisi yavan olur."

ben sırf webmail'i kullanmak icin 2 sene önce cankırca'dan reseller rica etmistim, ÜCRETSİZ yardımcı oldu.

birkac ay kullandım sanıyorum, sadece bir kere mi ne sorun yasadım, kendisine ulasamadım ama ulastıgımda da yardımcı oldu sorunumu cözdü. ben sonuc olarak o zaman para ödememistim, tüm bilgilerim silinse dahi tek kelime etme hakkım yoktu bence.

simdi buradaki olay da biraz bunu anımsatıyor.

bu tip islerde mümkün mertebe tanıdık biriyle calısılmaması taraftarıyım, yani su acıdan, sorun cıktıgında elin adamına bagırıp cagırırsın, verdigin paranın hakkını sonuna kadar ararsın ama al iste, bu magdur olanların %90'ı halen acıklama dahi yapılmadıgı icin sinirli, enayi yerine koyulmus gibi hissediyor muhtemelen ve haklılar da. yine de tatsızlık cıkmaması adına kötü bir sey yazmamaya calısıyorlar.

uzun lafın kısası, bu isi daha pahalı yapan ama tam yapan, sizi magdur etmeyecek bir firmayla calısmanızı siddetle öneririm.

gecmis olsun hepinize.

Andrei tarafından 21/Nis/13 19:01 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

daha aldığım reselleri açtırmadan hizmeti bitti adamın. verdiğim 20 tl'de boşu boşuna yandı

parayı bana geri yollayınca pm ile haberdar et dedim etmedi. bende öyle bir para girişi görmedim. 20 tl parayı 2 aydır ödemedi yani

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

bu arkadasın sagladıgı hosting hizmetinde bundan önce de sorun cıkmadı mı ? cıktı bildigim kadarıyla. hem de birebir aynı sorunlar yasandı sanıyorum. ya arkadasım, sen bu olanları gördün, madem web siten senin icin büyük önem tasıyor, neden daha profesyonel bir hizmete basvurmuyorsun ? paradan tasarruf edeyim derken cogunuz magdur olmussunuz.

bunları yasin'i suclamak icin yazmıyorum ama kac haftadır su konuları gördükce aklıma gelen tek söz var : "ucuz etin yahnisi yavan olur."

ben sırf webmail'i kullanmak icin 2 sene önce cankırca'dan reseller rica etmistim, ÜCRETSİZ yardımcı oldu.

birkac ay kullandım sanıyorum, sadece bir kere mi ne sorun yasadım, kendisine ulasamadım ama ulastıgımda da yardımcı oldu sorunumu cözdü. ben sonuc olarak o zaman para ödememistim, tüm bilgilerim silinse dahi tek kelime etme hakkım yoktu bence.

bu tip islerde mümkün mertebe tanıdık biriyle calısılmaması taraftarıyım, yani su acıdan, sorun cıktıgında elin adamına bagırıp cagırırsın, verdigin paranın hakkını sonuna kadar ararsın ama al iste, bu magdur olanların %90'ı halen acıklama dahi yapılmadıgı icin sinirli, enayi yerine koyulmus gibi hissediyor muhtemelen ve haklılar da. yine de tatsızlık cıkmaması adına kötü bir sey yazmamaya calısıyorlar.

uzun lafın kısası, bu isi daha pahalı yapan ama tam yapan, sizi magdur etmeyecek bir firmayla calısmanızı siddetle öneririm.

gecmis olsun hepinize.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

way arkadas adamı savunmuyorum ama sizde susun şikayetci olmayın diyosunuz neden şikayetci olmayacak adamlar para vermiş almışlar karşılığını istiyorlar bu adamda gelecek ya paraları ödeyecek yada hizmeti verecek ohhhh ne ala memleket al paraları yok işi yoğun yok kafası bozuk yok yaaa para alırken böle dertleri yoktu ama sitem önemli yada önemsiz bu beni bağlar para aldıysa verecek hizmeti hiç kıvırmaya gerek yok adamı savunacaklarda az delikanlı olun ya savunun yada susun öle böle kıvırıp durmayın

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    _Dert_ bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Herkesin kafası rahat olsun..

VideoJockey in durumu iyi.

Sadece biraz kafası karışık dinlenmek için uzaklaştı.

Not: kendisi ile iletisim içerisindeyim.

Merak ediyorum acaba sen tbt deki konudan bahsettiginde millet parasini istiyor veya tekrar hizmet istiyor dediginde verdigi cevap ne oldu??

Tbt'den ban yemesi lazim aslinda neden derseniz tbt muridlerini zarara ugratti...Dolandirdi gibi birsey oldu.. Suan da cogu kisiyle arasi iyi oldugundan banlanmiyor sanirim..

Ben paramin pesinde degilim ama gelip bi aciklama yapsa iyi olmaz mi? kardesim soyle soyle oldu paranizi odeyemiyecem veya ilerleyen zamanlarda oderim hic olmadi tekrar host acarim size gibi laflar etse yeterli...

Sadece aciklamasini bekliyorum..

Ben kimsenin avukati degilimki hakkini arayayim yada savunayim..

Sizlerin sorunu maalesef beni alakadar etmiyor.

Kendisi ile Diyalog a girdiğim zaman sanal alemden onemli olan konularimiz oluyor. 

Ne yasini savunurum nede sizi!

Bende host konusunda madurum lakin benim bakis açım ve kararim beni ilgilendirir.

Kimseye gidip ahmet mehmet parasini istiyor yada oyle boyle demiş falan demem.

Birisine telefon açtığım zaman tbt deki olanlar yerine hal hatir sormayı tercih ederim. 

Iyi forumlar.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

vay anasını bir konu açtık olay nere gitti dur tekrar bir arıyım sorayım :d

hade geçmiş olsun benim host da patladı bu gün 

Bari telefona cevap ver Sorunu anlat çözmeye çalışalım aq herkez sırf sövüyor arkandan bela okuyor helal hak diye birşey var telefon numarasını mesaj olarak yazacam eger cebe cevap vermezsen bunu tanıyan arkadaşlar iletişime geçip iletin cevap verirse yarına akadar cebe koymıyacam buraya yane kendi bilecegi iş no degiştirmek zor birşey degil de sonuç olarak hak meselesi.

emuxa tarafından 21/Nis/13 22:17 tarihinde düzenlenmiştir

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

gecmis olsun hepinize.

Bu olay ikinci kez oluyorsa bu adam niye engellenmiyor bu siteden o zaman? Zaten o yüzden açıklama yapması lazım. En azında açıklama yapıncaya kadar engelli kalması lazım siteden. Yeni alanlar görmemiş olabilir önceki host dalgasını. Bir 6 ay sonra gene aynı tarz şeyler olduğunda yeni gelenlerde olayları bilmeden alacaklar gene aynı maduriyet yaşanacak.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

lena dam bi konuda sunucu yandımı bişiler oldu falan diye açıklama yapmıştı ya? 

hani ben paranın peşinde dğilim hatta birçoğumuz da yazdı hll olsun deyü. ama bazıları hadi olur sıkıntısı vardır 20 tl yi arar orasıda ayrı konu. 

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

cankirca dısında host konusunda şahıstan asla birşey alınmaması gerektiğini çok kez acı yaşayarak öğrendim.

şuan 2 kategoride türkiye nin en büyük sitelerine sahip biri olabilirdim , cebimde param olabilirdi ama olmadı işte bu şahıslara güvendiğim için 

olmadı.

Sıkıntı yaşamak istemeyen için açık adres 

https://www.guzel.net.tr/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

ben bu arkadasttan host aldim ucuz yada pahalımıdır bildigim bi iş degil. Su kadar dedi anlastik gönderdim ücretini. 2 ay civarinda stabil calisti sistem ondan sonrası malum acilmiyor site. Neyse bilmem neyin davasından bahseden yarım akıllı arkadaslar 3 5 kurusun pesinde degilim muhatap bulma pesindeyim fakat o karakterdede bi satıcı olmadıgını gecte olsa anladım. Bana göre kesinlikle hizmet satın alınmamlı bu arkadaştan.

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
Toplam Hit: 8875 Toplam Mesaj: 60