folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Videoyap.Com Youtube Botu Hakkında Bikaç Sorum Var?

Videoyap.Com Youtube Botu Hakkında Bikaç Sorum Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

Selam hocalar 1000 küsüru tekipçisi olan ve günlük 10 dolar civarı para getiren amatör bir youtube kanalım var. Bu videoyap ın botunu kullanmayı düşünüyorum ytpara gibi sitelerde çok övülmüş müritlerin de bi fikrini sorayım dedim kullanmamı tavsiye eder misiniz? kanal kapanma gibi sorunlar yaşanıyor mu ? Nelere dikkat etmemi önerirsiniz ? verilen paraya değer mi?

Şimdiden teşekkürler

There is no life without struggle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

neyi kullanıcan ki hocam, kanalı aynı şekilde devam ettir, paranı al

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

hocam başka kanaldan video çekme ve o kanalın attığı videoları kendi kanalına alma gibi özellikler varmış. Bizim kategorideki videoları daha hızlı atan bir kanal daha var bu özelliğini kullanabilirim ve yükleme hızı da daha yüksek olacağı için kolaylık sağlar diye düşünmüştüm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    bukalemun bunu yazdı

hocam başka kanaldan video çekme ve o kanalın attığı videoları kendi kanalına alma gibi özellikler varmış. Bizim kategorideki videoları daha hızlı atan bir kanal daha var bu özelliğini kullanabilirim ve yükleme hızı da daha yüksek olacağı için kolaylık sağlar diye düşünmüştüm

saniyeleri kes sıkıntı yaşamazsın aktif olarka kullanıyorum

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

hocam bu sistemi nasıl yapıyorsunuz youtubeden video üzerinden para kazanmak sistemi falan aga çok yapmak istiyorum ya

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

hocam bu sistemi nasıl yapıyorsunuz youtubeden video üzerinden para kazanmak sistemi falan aga çok yapmak istiyorum ya

hocam ben de senin gibiydim başlayalı 2 ay oldu tahribatta bunun açılmış bi konusu vardı baya popüler ordaki bilgileri okuyarak başlayabilirsin bana çok yardımcı oldu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g3da
    g3da's avatar
    Erkek

1 senedir kullanıyorum bot çok iyiydi, ünlem ve toplu kapanmalar başlayınca bot patladı bota bağlı tüm kanalları kapattı youtube.

Eskiden apiyle çalışıyordu şimdi token sistemine geçti deneme talep edebilirsin şuan kanal kapanmaları azaldı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Günlük 10 dolardan aylık 300 dolar eder.

Oda yuvarlak hesap 600 Tl eder.

400 evkirası 150 faturalar 50 lirada çerez parası.:))))

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Eskiden (api ile çalışırken) tek tük kanal kapaniyordu. Sonra youtube bunların dbsini mi ele geçirdi nasıl yaptıysa bu botu kullanan neredeyse bütün kanallar toplu bir biçimde sorgusu sualsiz kapatıldı.
    Token sistemine geçtikten sonra 1 aylık satın almıştım yaklaşık 5 aydır kullandığım 3 kanal da sağlam duruyor.

Onlarca kanala yüzlerce video yuklemeyeceksen bence hiç alma hocam çünkü bot sana günlük binlerce video yükleme hakkı veriyor. Çok video yüklemiyorsan yine elle yüklemeye devam et bence kendini hiç riske atma. En sağlami kendi bilgisayarindan elle yüklemek.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı
    Eskiden (api ile çalışırken) tek tük kanal kapaniyordu. Sonra youtube bunların dbsini mi ele geçirdi nasıl yaptıysa bu botu kullanan neredeyse bütün kanallar toplu bir biçimde sorgusu sualsiz kapatıldı.
    Token sistemine geçtikten sonra 1 aylık satın almıştım yaklaşık 5 aydır kullandığım 3 kanal da sağlam duruyor.

Onlarca kanala yüzlerce video yuklemeyeceksen bence hiç alma hocam çünkü bot sana günlük binlerce video yükleme hakkı veriyor. Çok video yüklemiyorsan yine elle yüklemeye devam et bence kendini hiç riske atma. En sağlami kendi bilgisayarindan elle yüklemek.

Hocam youtube datab degıl de , içeriye bir ajan girdigi dusunuluyordu en son :)

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 2808 Toplam Mesaj: 14