Vip Üyelik -Download

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ata_kaya5
    ata_kaya5's avatar
    Erkek

arkadaşlar sanırım artık kendı serverlarından yayın yapan sıtelerden  ındırme yapacagız . ben 2-3 tane buldum . turkce ıcerıklı sıte lazım . depodepoyu ıstemıyorum .bulunmaz bagdat kuması gıbı davranıyorlar  ,ilgi alaka sıfır ... mayoneze baktım olabılır dedım . SIZIN BILDIGINIZ BU SEKILDE SERVERLARINDAN İNDİRME IMKANI OLAN VE GENIS ARSIV DIYEBILECEGIMIZ bır sıtede uyelık alacagım . ıstedıklerım tabıkı genel olarak warez olan hersey .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek

storedivx

Busiest men find the most time....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ata_kaya5
    ata_kaya5's avatar
    Erkek

storedivx bakıyorum fıyat gayet uygun ama , yeterınce tecrubelerı var mı acaba ..yenı kurulan bır sıte mı ? daha baska yok mu hadi arkadaslar

arkadaslar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    ilgi alaka istersen cshtr ama depodepo kadar genis degil die biliyorum.Bi de tcd vardi bildigim.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plastner
    plastner's avatar
    Erkek

storedivx gelişmektedir admini ile sürekli irtibat halindeyim iyi paylaşımları var denemenizde fayda var derim.

Busiest men find the most time....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

totoları çok havada depodepo'nun yoksa sağlam upload yapıyor herifler

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ata_kaya5
    ata_kaya5's avatar
    Erkek

turk dızısı ıstemıyorum zaten .bakıyorum sıstemlerıne hepsıde turk dızılerını dayamıslar . KV. dısında turk dızısı ızlemıyorum ,bazen dıger dızılere takılıyorum ama ona tv yetıyor .

bana yabancı dızı , turkce dublaj fılm, bluray , program , muzık vs lazım aslında .depodepo dedıgınız gıbı ne oldum delısı olmus ,ilgi beklemek derken download tusuna nasıl basıyoruz dıye sormayacagız.adamlar ınsanı duygulardan yoksunlar . detaya gırmek ıstemıyorum .

tcd denılen sıte acılımı ve tam adresı nedır ?

storedıvx ıyı baslamıs ama dedıgım gıbı arsıv yetersız gıbı geldı. ıyı calıısyorlar ama bıraz daha genıs arsıv olsa ıyı olurdu arkadaslar..

tavsıyelerrr??

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

birkaç yıl önce divxkurdu.com diye bir siteden vip üyelik almıştım hız fiyat oldukça orantılıydı hatta istek dizi bile upload ediyorlardı o dönem istersen bir bak.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

ata_kaya5 bunu yazdı:
    -----------------------------

turk dızısı ıstemıyorum zaten .bakıyorum sıstemlerıne hepsıde turk dızılerını dayamıslar . KV. dısında turk dızısı ızlemıyorum ,bazen dıger dızılere takılıyorum ama ona tv yetıyor .

bana yabancı dızı , turkce dublaj fılm, bluray , program , muzık vs lazım aslında .depodepo dedıgınız gıbı ne oldum delısı olmus ,ilgi beklemek derken download tusuna nasıl basıyoruz dıye sormayacagız.adamlar ınsanı duygulardan yoksunlar . detaya gırmek ıstemıyorum .

tcd denılen sıte acılımı ve tam adresı nedır ?

storedıvx ıyı baslamıs ama dedıgım gıbı arsıv yetersız gıbı geldı. ıyı calıısyorlar ama bıraz daha genıs arsıv olsa ıyı olurdu arkadaslar..

tavsıyelerrr??

tcd nin vip i kapanmış bende yeni gördüm :(

cshtr ye bak derim. vip portalı http://vip.cshtr.com/forum.php

http://www.cshtr.com/vip-basvuru-merkezi/

http://www.cshtr.com/vip-basvuru-merkezi/68093-2012-megacash-kampanyasi.html

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ata_kaya5
    ata_kaya5's avatar
    Erkek

storedivxe uye oldum su an ıtıbarıyle .yonetıcı arkadas gayet ıyı bır sekılde ılgılendı .cshtr ye bakacagım tabıkı ,tavsıyelerınız ıcın tesekkurler

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ata_kaya5 bunu yazdı:

storedivxe uye oldum su an ıtıbarıyle .yonetıcı arkadas gayet ıyı bır sekılde ılgılendı .cshtr ye bakacagım tabıkı ,tavsıyelerınız ıcın tesekkurler

arşivi nasıl storedivx in ? üstteki arkadaş az demiş vazgeçtim üyelikten :/

gerçi 5 lira üyelik çok da değil

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 4941 Toplam Mesaj: 24