Virüs Programı İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

yıllardır avira kullanıyorum varlıgı yokluğu belli olmuyordu 

ama son zamanlarda avira bulamadıgım ıcın sıstemı kasmıcam bıvırus prograına ihtiyacım var  

3, 5 aylık deneme surumude olur 

bılgısı olan arkadaşların mesajlarını bekliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Başlık antivirüs olmalıydı =)) avira iyidir yahu sıkıntısı ne ki ??

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

doğru soyluyosun hocam konuyu doğru yere açmaya çalısırken oldu :)

avıra cok ıyı ama su anda kullanacak durum yok denemesuresı bıttı promosyom olanda kalmadı 

bu arada konu baslıgı değişebiliyorsa değiştirelim::)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tri bunu yazdı:
    -----------------------------

doğru soyluyosun hocam konuyu doğru yere açmaya çalısırken oldu :)

avıra cok ıyı ama su anda kullanacak durum yok denemesuresı bıttı promosyom olanda kalmadı 

bu arada konu baslıgı değişebiliyorsa değiştirelim::)

-----------------------------

ya 6 aylık ücretsiz falan veriyordu almanya lokasyinu diye biliyorum tbt de konusu açılmıştı bir bak istersen olmadı comodo kullan

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

1 yıldır anti-virüs kullanmıyorum nerdeyse, Virustotal.com ve Virtual PC ile işimi görüyorum gerçekten çünkü hiç bir virüs programının bir şeyden haberi yok he çok yeni isen kullan derim ama az işi biliyorsan yükleme bunlarla işini gör :))

En temiz hali hiç keyle güncellemeyle onla bunla uğraşmazsın.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

hocam virüs programları tam koruma sağlamaz yani geçeç bendede avira var geçen bir siteye girdim downloader var sorgusuz allahdan comodo nun hipsi açıkdı hemen uyarı verdi şu exe birşeyler yapıyor felan diye yani komodo veya zemana antiloggerda yanına koy

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Key aramaya ayıracağım süreyi virüsün verdiği hasarı gidermek için atacağım formata ayırıyorum. (Şu ana kadar formatlık bir virüs bulaşmadı.)

Cabası olarak bilgisayarım kasılmıyor. :)

Sana önerim malwarebytes'in free sürümünü kur. Canın sıkıldıkça tara, gerçek zamanlı koruma şeysine hiç bulaşma. Delikanlı adam firüs programı kullanmaz. :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

comodo can'dır ...

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

AVG Internet Security 2011 90 günlük Kampanya 

http://www.avg.pl/ZimaZAVG

bunu buldum kullanırım 3 aylık :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Avast akar ücretsiz ve sürekli güncelleniyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ben microsoft security essentials yanında comodo firewall kullanıyorum gayet de memnunum.

Zaten eğer şüpheli bir program indirdiysem comodo firewall ya da sanboxie nin sandboxu ile çalıştırıyorum ya da virustotal gibi sitelere tarattırıyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 12775 Toplam Mesaj: 22