Vista Sorun..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

Vista üzerinde Fifa2008 oynayamıyorum..her denediğimde crack dosyası kilitleniyo ..bütün crackleri denedim hala aynı..Xp de çekilmiş cd yi vistada açmaya uğraşmak gibi bi sorun sürekli takılıyo..exe dosyalarını vistaya uyumlu hale getirebileceğimiz bi zımbırtı warmı ??

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

birde benim cracki dene bakalım. bu dosya dvdsiz oynamak için umarım işini görür.

v 1.0 sürümü için :
    burdan indirin;

http://rapidshare.com/files/61663279/FIFA08v1.0NoDVDFixedexeEng.rar

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    hoca pes oynayın daha mükemmel futbol oyunu olamaz :|

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

deniyorum verdiğin linkteki dosyayı..çok saol ..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

toplam 6 crack denedim olmuyo..sorun crack dosyası deil vista kaynaklı gibime gelio ... çok rahat oyun oynayabildiğim laptop fifa2008 e gelince crack dosyasını daha tanıma aşamasında takılıp duruyo ..açılmıyo hiçbişey..Vista Home Premium SP1 işletim sistemi.. AMD Turion 64 X2 2ghz - 2gb ram - 512 yerleşik radeon hd serisi ekran kartı war bu alette..neden fifa08 oynayamadığımı hala çözebilmiş deilim..

crack dosyasına kıl oldu pc,açmıyo kilitlenio,sorun 1 tür uyumluluk sorununa benziyo vista bi türlü tanılayamıyo dosyayı .. :))  orjinal oyun alsam ki olabilir fifa08 orjinal ucuz 29ytl ama yine crack yapmak zorundayım,laptop da oyun boyunca sürekli dvd çalıştırmayı kimse istemez..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

vista güncel mı ?

ms arada bi uyumluluk guncelleştirmesi cıkarıyo. 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    vista sp1 e yükseltildi,tamamen güncel şuan,pc driver larıda güncel ve donanımsal bi sorunum yok 2-3 farklı programla test ettim herşey normal görünüyo..merak ediyorum fifa08 oynayabilen warmı Vista üzerinde ? ..Bahsedilen uyumluluk eklentisi çabuk gelse iyi olur :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bende vistada yükledim ama sorun vermedi oynadım ve sildim

ebedi devlet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek

Fifa08 Directx10 la çalışmıyo,açılışta Directx 9 u aradığı için kilitleniyo olabilirmi ?  bu ihtimal için direct10 u bozup 9 a döndürmekte tuhaf gelio kulağa..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

dxi web setupla güncelle

http://rapidshare.com/files/131927714/dxwebsetup.exe

exe olduguna kafan takılmasın. kaybolmasın diye kendi hesabıma attım. istiyosan başka bi link bulup indirirsin.

ediT:

framewok ün son versiyonu için: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=333325fd-ae52-4e35-b531-508d977d32a6

(Microsoft .NET Framework 3.5, .NET Framework 2.0 ve 3.0 üzerine inşa edilmiş birçok yeni özellik içermesi yanında, .NET Framework 2.0 Service Pack 1'i ve .NET Framework 3.0 Service Pack 1'i içerir.)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    tavsiyeler için saol,2 programıda denetledim daha önce yüklemişim son versiyonları..Şimdi benim yaşadığım sorun tam olarak şu.. PC Fifa08.exe yi gördüğü anda kafayı yiyo,dosyaya sağ tıklayıp copy\past işleriyle uğraşırken dakikalarca kasılıyo..kaç tane crack denediysem aynı..bigün azmettim bekledim crack i yerleştirip açmayı denedim açılmadı fifa..Şuan harici disk takılı ve içinde crack dosyası war,dosyanın olduğu klasörü açtıığım an benim Hdd tıkırdamaya başlıyo,kasıl allah kasıl :) virüs gibi bi sorun olması imkansız..2 pc kullanıyorum 2sindede ZoneAlarm sürekli güncel her hafta bütün sürücüleri tararım..Benim konu açarak sizlerden yardım istediğim sorun sanırım çözülemeyecek arkadaşlar :) çok saolun yinede..

Toplam Hit: 1774 Toplam Mesaj: 12