Vivo'da Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Yetkili servisi KVK ve Genpa olmuş. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

26 Ağustos'ta İstanbul'da tanıtım yapacaklar.

Oppo'nun yan firmalarından birisidir. Huawei'nin Google ile sorun yaşayıp azalarak bitmesinden sonra Vivo'yu pazara sokarak akıllıca bir hamle yaptılar. Oppo, Vivo ve Realme ile Türk telefon pazarını ele geçirecekler gibi. 

Özellikle X50 Pro modeli kamera konusunda efsane bir telefon :

https://www.youtube.com/watch?v=70hg-o70xXM

Dürbün gibi kamera yapmış Çinliler.

Resmen röntgen gibi telefon x ray gibi nerdeyse tarayacak dürbünün içinden geçmiş.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Bir insan sapık değilse ve askeri amaçla kullanmayacaksa bu kadar zoom u ne yapar merak ettim açıkçası

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Bir insan sapık değilse ve askeri amaçla kullanmayacaksa bu kadar zoom u ne yapar merak ettim açıkçası

Ego tatmini. iPhone 7 Plus çift kamera ile çıkınca Android markaları bokunu çıkardı. Şimdi birde fazladan makro çekim kamerası koyuyorlar. Maksat çeşit olsun. 🙂 

Geçen sene çentikli ekran muhabbetiyle piyasayı sömürdüler bu senenin modası ise zoom. 

Şuan bence tek büyük yenilik 3.000-3.500 mah bataryadan vazgeçip piyasada artık 6.000 mah bataryalı telefonları görmeye başladık. Oda Xiaomi sayesinde. Büyük batarya devrimi başlattılar. Varsın bir mm kalın olsun ama batarya daha uzun götürsün.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

EE çin mahalleleri ne zmn gelecek ülkemize , miniden midiye doğru.   Ejderyalı yeni yıl kutlamaları , çuncie , ejderya kayığı bayramı , bahar bayramı , mart ekinoksu , kılıçlı kalkanlı gong lu işçi bayramı , kutsal kadim ruhlar kutlamalarını talep ediyorum ben işallaüteala

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

EE çin mahalleleri ne zmn gelecek ülkemize , miniden midiye doğru.   Ejderyalı yeni yıl kutlamaları , çuncie , ejderya kayığı bayramı , bahar bayramı , mart ekinoksu , kılıçlı kalkanlı gong lu işçi bayramı , kutsal kadim ruhlar kutlamalarını talep ediyorum ben işallaüteala

Ufak ufak geliyorlar. Turkcell'e ödemeyeceklerini bildikleri için milyonlarca euroluk borç verdiler. Turkcell o para ile güya Çinden baz istasyonu alacak. O paraların ne olacağı Çinliler çok iyi biliyor.

Ayrıca bankaların satışa çıkardığı Türk Telekom ile ilgileniyorlar. Yine Araplara gideceğine Çinlilere gitsin bence. Çan Çin çonlar en azından fibere yatırım yapar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Ufak ufak geliyorlar. Turkcell'e ödemeyeceklerini bildikleri için milyonlarca euroluk borç verdiler. Turkcell o para ile güya Çinden baz istasyonu alacak. O paraların ne olacağı Çinliler çok iyi biliyor.

Ayrıca bankaların satışa çıkardığı Türk Telekom ile ilgileniyorlar. Yine Araplara gideceğine Çinlilere gitsin bence. Çan Çin çonlar en azından fibere yatırım yapar. 

2013 ten beri de çinlilerin vatandaşlık ayağı altında paravan şirketlerle hatta daireler , residence lar aldığı falan söylendiydi. İşte öyle öyle mahalleleşme ya da yer edinme etme çabası. Ne kadar doğrudur bu emlak hamlesi bilemiyorum tabi. İpek yolu tren projesi de onlara yaradı bize katkısı hiç yok amk üstüne malları daha cüzi geliyor bize iç piyasayı altüst ediyor :D 

1+ 2+ banka daha açarlarsa TR de ya da alırlarsa anlayacağım ki geliyorlar gerçekten :D

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çinliler Avustralya, Malezya, Yeni Zelanda, Kanada gibi ülkelerde parasına bakmadan ev topluyor. Satın aldıkları evler öylece boş boş duruyor. Kanada'da hatta komple bir kasabayı almışlardı. Kanada'da bu yüzden emlak fiyatları çok artmış. Yerli halk ev bulamıyormuş ülkede.

Bu arada tesadüfen Google'da şu habere denk geldim ama engellenmiş. :) Erişim engeli için uyarı sayfası çıkmıyor. VPN ile girince açılıyor.

https://odatv4.com/cinliler-turkiyede-neden-daire-aliyor-12091958.html

Bu arada inceleme videoları nete düşmeye başladı.

https://www.youtube.com/watch?v=msCuuhPPbZE

mkyb tarafından 26/Ağu/20 17:43 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çinliler Avustralya, Malezya, Yeni Zelanda, Kanada gibi ülkelerde parasına bakmadan ev topluyor. Satın aldıkları evler öylece boş boş duruyor. Kanada'da hatta komple bir kasabayı almışlardı. Kanada'da bu yüzden emlak fiyatları çok artmış. Yerli halk ev bulamıyormuş ülkede.

Devam edeyim Toronto da yaşayan arkadaşım var sürekli görüşürüz dediklerini diyor artı ortadoğulular İran afgan ve Çinliler resmen işgal ettiler burayı diyor Çinlileri kabul ediyosunda afganlılaar ortadoğulular ülkelerinde  getirdiler neredeyse diyor acayip şikaayetçilermiş yaşamlarından sırf bu yüzden ABD ye yerleşecem diyor vs .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Çift.

weskeyy tarafından 26/Ağu/20 21:00 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 3840 Toplam Mesaj: 31
made in china