Vodafona Geçeyim Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

fiyatdan dolayı vodafone kullanıyorum. İstanbul içerisinde pek sorun yaşamadım fakat anadoluda gittiğim yerlerde hep sorun oldu. nevşehir marmaris gibi turistik yerlerde bile.. Kız arkadaşımınki turkcell navigasyonu hep ondan bakmak durumunda kaldım :)

eğer fiyat çok dert değilse turkcellde kal derim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Vodafone 8gb+hy1000dk+1000dk Vodafone ve sabit hat sınırsız 32 TL'ye anlaştım sizde deneyin galiba red8 tarifesi olarak geçiyor normalde 46 TL'ye veriyorlarmis

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Avm de çalışıyorum -2 ve hele de -4 de Vodafone genelde çekmiyor diye, İkinci Hat olarak kontörlü Turkcell hattı aldım. Xiaomi Mi6 telefona ikinci hat olarak taktım. Sadece ulaşılabilir olmak için 5 ayda bir sadece 20 lira yükliycem. O da sırf hat kapanmasın ve beni arayabilsinler diye.

İnternete girmek isteyince zaten hiçbiri internet baabında bu  bahsettiğim kat larda pek kullanışlı olmuyor. 

Arama yapmak için -4 de bile bazı kenar kısımlarda Arama yapabilecek kadar çekiyor, işimi görüyor

Taahhüt bitsin, Vodafone u, Türk Telekom a taşıycam. Turk telekom da internet daha hesaplı. Arama da daha hesaplı.

2 farklı hat ve bir adet çift hatlı telefonla ufak çaplı bir mucize yaratmış oldum 🙂

rahmandaburda tarafından 08/May/18 17:53 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

abi ne vodafoneu bırak şunları.

turkcell olmadı turktelekom.

sksen geçmem daha vodafonea.

7gb 750dk  28tl veriyorum. telekomda.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

telekom taşrada arazide çekiyor mu?

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocalar operatörler bulundugunuz bölgeye göre değişir. 

istanbuldayım , turkcell 30mbps zor görüyor.

bodrum da 250mbps ı görüyordum sözde metropoldeyiz.  sürekli baz istasyonları kalitesi bir değişim içinde 4.5g nin 1.yılından sonra operatörler ne yaptı ne etti bilmiyorum ama

olan gariplikler her 3 operatördede eskiden çok iyi çeken yerlerde çekim sıkıntıları baş göstermeye başladı. 

bir mahallede diyelim hep turktelekom iyi çekiyor ama diğerleri azdı ise şimdi tamtersi durum var. 

benim tavsiyem şuanda en avantajlı ucuz paketler içinde

lifecell paketleri 

ve gençturkcell paketleri 

her iki pakette de sınırsız fizy , tv plus gibi normalde internetin anasını ağlatacak ama bu paketlerde internetinden yemeyen güzellikler var. 

PanxeR tarafından 09/May/18 05:47 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Benim evde de turksel çekmiyor..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Asla geçme ben vodafonedan Turkcell e geçtim hayat varmış dedim.

sene 2018 telefonla doğru dürüst konuşamıyorsun bile Vodafone altyapı olarak en zayıf operatör bana göre. Lifecell tavsiye edebilirim 

işte öyle
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

bimcell geç hocam 7 gb 35 tl faturasız turktelekomun altyapısını kullanıyor

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Benim evde de turksel çekmiyor..

Evin konumuyla ilgi(tam adresi , enlem ve boylam, değil.) ; Vadide mi, tepede mi, etrafta park var mı, kot(?) altında mı? gibi gibi, köyde mi şehirde mi? , duvarlarında kafes mi var?

aklıma tüm bunlar, olası sebep olarak, geldi.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 4144 Toplam Mesaj: 39
turkcell vodafone hat taşıma numara taşıma