folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Vodafone Faturalı Hakkında Sorum Var, Yardımcı Olur Musunuz?

Vodafone Faturalı Hakkında Sorum Var, Yardımcı Olur Musunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Tahribat Müridi Makedon arkadaşımızı 22-02-2019'da kaybettik, başımız sağ olsun. O zaman haber vermediğimiz için kusura bakmayın. 35 senelik dostum, kardeşimdi.

Annesinin düşüncesi Vodafone telefon hattını kapatmamaktı. Hatyı kendi üstüne geçirmiş fakat Vodafone bayisinden en ucuz tarifeyi istemesine rağmen 71₺'lık faturalı tarife yapmışlar insafsızlar diyeyim. Vodafone faturalı en ucuz tarife hangisi olabilir? Teyzemizin en az faturalı hangi tarife tavsiye edersiniz? Başka operatörlere de geçiş konusu olabilir. 

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

önemli olan numarayı elde tutmaksa pttcell bimcell

ama fp isteniyorsa türk telekomda 25 30 liraya güzel tarifeler var.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/efsane-tarifeler.aspx

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturasiz/Paketler/havali-paketler.aspx

yunusdogan tarafından 01/Ağu/20 18:18 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell Rahat.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/turkcell-rahat-paketler/turkcell-rahat

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Açıklama : Vefat eden arkadaşımın hattının kapanmaması için annesine minimum dakika (belki ihtiyaç olursa diye), internet ve SMS gerek yok. 

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman en iyisi Bimcell.

https://www.bimcell.com.tr/Content/215/konusma-paketleri.aspx

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

o zaman kontörlüye taşıyıp 6 ayda bi kontör yükler olur biter. en makul işlem bu olur

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ERERESEL bunu yazdı

Tahribat Müridi Makedon arkadaşımızı 22-02-2019'da kaybettik, başımız sağ olsun. O zaman haber vermediğimiz için kusura bakmayın. 35 senelik dostum, kardeşimdi.

Annesinin düşüncesi Vodafone telefon hattını kapatmamaktı. Hatyı kendi üstüne geçirmiş fakat Vodafone bayisinden en ucuz tarifeyi istemesine rağmen 71₺'lık faturalı tarife yapmışlar insafsızlar diyeyim. Vodafone faturalı en ucuz tarife hangisi olabilir? Teyzemizin en az faturalı hangi tarife tavsiye edersiniz? Başka operatörlere de geçiş konusu olabilir. 

Demekki tbt den haberimiz olmadan kaç kişi göçtü gitti

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasiftt
    yasiftt's avatar
    Erkek

Abi en ucuz o tarife cikabilir normal. Ayni muhabbet turkcelldede var. Vefat nedeniyle devir yada kurumsaldan bireysele devirde 2 gb 1000 dk 59 tlye cikiyor. Yapman gereken baska operatore gecmek. Memnunsan vodafonedan eger baska operatore gec hattinin acildigi gun geri vodafone a gec.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Hiç paket olmayan bir tarife var mı? Kaybolmasını istemediğim bir numara var şöyle aylık 3-5 lira ödenen bir tarife var mı? Hattı hiç açmıyorum iptal olmasın istiyorum 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasiftt
    yasiftt's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Hiç paket olmayan bir tarife var mı? Kaybolmasını istemediğim bir numara var şöyle aylık 3-5 lira ödenen bir tarife var mı? Hattı hiç açmıyorum iptal olmasın istiyorum 

Kontorlu hatta gecis yap. Hat faturaliysa bi cayma bedeli cikar sadece. Kontorluye gectikten sonra 6 ayda bir defa 30 tl yukle yeter. Onuda aylik 2.80 tl vergi var onu kesmesi lazim otomatik

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Turkcell Rahat. İlk geçiş yapınca paket almak zorunlu ama sonrsında iptal edersin. Sadece telsiz vergisi çıkar. 6 ayda 1 alım zorunluluğuda yok.

Toplam Hit: 1509 Toplam Mesaj: 13
vodafone