folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Vodaföne Kontörsüz BEDAVA İnternet Günlük Limit 200 Mb Android

Vodaföne Kontörsüz BEDAVA İnternet Günlük Limit 200 Mb Android

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Alıntı çalışıyor ... android telefonlar içindir.

Troid vpn indirmek için tıklayın  http://www.dosya.tc/server22/IbiuFM/TroidVPN.rar.html

Yada googleplayden indirebilirsiniz.

Evet arkadaşlar şimdi de bedava interneti göstercem sizlere.Öncelikle Ayarlardan

işlem bu kadar ... resimleri iyi inceleyip yapabilirsiniz denendi çalışıyor

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

sonra başımız ağrımasın.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

Sadece Vodafone de mi çalışıyor 

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Konu gizlensede piç olmasın bari.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

normal internete giriyon işte bedava olması nerden geliyor. Saçma geldi bana girmesin sonra fatura

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

normal internete giriyon işte bedava olması nerden geliyor. Saçma geldi bana girmesin sonra fatura

Operatörlerde Garanti, Vakıfbank, İş bankası gibi bankaların wap sitelerine girmek ücretsiz.Sanırım bu program sizi o sitelere giriyormuş gibi gösteriyor.Mesala Avea'da Twitter ücretsizdi bende Twitter'a girer gibi yapıyordum.

mkyb tarafından 21/Şub/14 13:44 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

Operatörlerde Garanti, Vakıfbank, İş bankası gibi bankaların wap sitelerine girmek ücretsiz.Sanırım bu program sizi o sitelere giriyormuş gibi gösteriyor.Mesala Avea'da Twitter ücretsizdi bende Twitter'a girer gibi yapıyordum.

İnternette baktığımda da bazıları troid vpn ile ücretsiz internet olacağını yazmış 1gb data diyen var :D

Just download... install and launch...

Choose a server select ICMP...CONNECT... finish

LINK: http://troidvpn.com/ICMP.apk 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    başka bir şekilde sınırsızını buldum günde 20 gb torrent çekiyorum hala ses seda yok :)

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    başka bir şekilde sınırsızını buldum günde 20 gb torrent çekiyorum hala ses seda yok :)

Hız kaç hocam ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Hız kaç hocam ?

saniyede 1mb e kadar yolu var ortalama 700-800 ama bire çıkınca öyle hemen düşmüyor 5 dk falan kalıyor 3G gibi işte

Edit:dün format atmasaydım veri kullanımının capsini koyardım

heza tarafından 21/Şub/14 15:21 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Hız kaç hocam ?

saniyede 1mb e kadar yolu var ortalama 700-800 ama bire çıkınca öyle hemen düşmüyor 5 dk falan kalıyor 3G gibi işte

Edit:dün format atmasaydım veri kullanımının capsini koyardım

capse ne hacet nasıl yaptığını anlat hele :D

...said addicted.
Toplam Hit: 12228 Toplam Mesaj: 22