Vodafone Red Tarifelerini Ucuza Alın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çözüm ortakları var : http://www.vodafoneredpro.com/vodafoneredprotarifesi.html

Kendi sitesine göre uyguna veriyor. Red S ve üstünü alırsanız aylık Spotify paketi bedava geliyor (10 lira normalde). 3 aylıkta Netflix HD aboneliği hediye.

Siteye numara bırakın sizi arayıp teklif sunuyorlar. Sizinle aynı soyada sahip Vodafone faturalı abonesi varsa son gelen faturadaki seri numarayı söylerseniz ek 5 liralık indirim yapıyorlar. Tamam derseniz gün içerisinde motorlu kurye adresinize gelip başvuru formunu doldurup imza alıyor sizden.

Normal fiyatlar : http://www.vodafone.com.tr/Red/anasayfa.php

mkyb tarafından 21/Kas/16 13:14 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kendi sitesine göre uyguna veriyor. Red S ve üstünü alırsanız aylık Spotify paketi bedava geliyor (10 lira normalde). 3 aylıkta Netflix HD aboneliği hediye.

Siteye numara bırakın sizi arayıp teklif sunuyorlar. Sizinle aynı soyada sahip Vodafone faturalı abonesi varsa son gelen faturadaki seri numarayı söylerseniz ek 5 liralık indirim yapıyorlar. Tamam derseniz gün içerisinde motorlu kurye adresinize gelip başvuru formunu doldurup imza alıyor sizden.

ailede tek vodafonelu benim 500 dakika 1000 sms 3 gb internet 19 tl yetiyo :) 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

Tasıma ve yeni alımlara yapıolar ya orası kötü 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

Tasıma ve yeni alımlara yapıolar ya orası kötü 

Hepsi böyle hocam yapacak bi şey yok. Arada bi taşımak lazım başka operatörlere. Ama öyle boktan bi yerdeyim ki Türk Telekom çekiyor gösterip çekmiyor, Turkcell ise tek diş çekiyor. Vodafone'a mecburum her ne kadar dandik olsada.

Turkcell ne güzel çekiyordu baz istasyonu kurmuşlardı binanın tepesine imza toplayıp kaldırtmışlar.

mkyb tarafından 21/Kas/16 13:57 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

4.5G'den sonra net fiyatları düşecek dedik kımıladamadı bile.. Düzen devam ediyor..

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

4.5G'den sonra net fiyatları düşecek dedik kımıladamadı bile.. Düzen devam ediyor..

Adamlar ihalede milyarca euro ödedi. 1-2 seneden önce indirim beklemeyin. O paraların acısını çıkarmaları gerek müşteriden.

http://www.hurriyet.com.tr/4-5-g-ihalesi-tamamlandi-firmalar-3-96-milyar-euro-odeyecek-29906893

Ha bana soracak olursanız 4G harbiden gereksizmiş. 3G hızları yeterliydi. Kotaları arttırsalardı daha iyiydi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Tarife ne ? ben 2 GB 1000 dk 1000 sms 39 TL ödüyorum Turk Telekom da Vodafone geçem anasını satim.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Tarife ne ? ben 2 GB 1000 dk 1000 sms 39 TL ödüyorum Turk Telekom da Vodafone geçem anasını satim.

Son 2 ayda taahütü biten iki Vodafone üyeliğimi sonlandırdım, sırada iki tane daha var. Borç hatırlatması veya herhangi bir konuda arayan Vodafone müşteri hizmetleri ile bile gık guk, gık guk konuşamamaktan bıktım artık. Al birini vur ötekine ama en azından kendi müşteri hizmetlerinden bile aradıklarında görüşebildiğim bir şebekeye geçtim:)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

sSz harbiden çok ödüyormussunuz ben o tarifeyi 19 tl'den alıyordum.Şimdi ise turktelekom 8gb+3gb akşam, 1000dk ,10000 sms 30,50 ödüyorum tarife adı FIRSAT 8gb hala var mı bilmiyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3 operatörde faturasız hatlarda ücretlendirme periyodu 1 saniye ve net kotasıda 100 kb düşer.

Bu size Whatsapp'a girdin çıktın (kaldı ki whatsapp sadece yazı gönderimlerinde çok az veri tüketir) 100 kb düşer paketinizden.

Geliyorum, oradayım de kapat 3-4 saniye hop paketten 1 dakika düştü.

Faturalı hatlarda ise normal ne kullanırsanız o düşüyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

vodafone 750dk 1k sms 2 gb 42 lira ödüyodum

2 gün önce türktelekomhattımı faturalı yaptırdım.

1k dk 1k sms 5gb net. 27 lira hocam. hem de geçiş ya da yeni hat kampanyası değil. normal kullanılan kampanya. faturalı.

Toplam Hit: 2256 Toplam Mesaj: 14
vodafone red