Vodafone Sahtekarlığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Hocalar size bir konuda danışmak istiyorum;

Bu ay bana tam 4 tane vodafondan mesaj geldi 5 liralık internet kullandığınızdan dolayı gün boyuna kadar internet kullanımı ücretsizdir felan felan diye.güncel görüşme detaylarına baktım , 0,15 KB lık bir internet kullanımı gerçeklemiş fiyatı 4,79 TL,diğer 3 kullanımda aynı şekilde 0,18 KB lık internet kullanımı gerçekleşmiş fiyatı 4,63 TL , internet kullanım fiyatını sorduğumda bir müşteri temsilcisi 1 kb 0,35 kuruş dedi başka bir müşteri temsilcisiyle görüştüm 5 MB 1 lira dedi.Temsilci ancak fatura kesildikten sonra detayları görürüz ona göre işlem yaparız felan felan diye geçiştirdi ama;

ben sizin düşüncelerinizi bekliyorum ?

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Vodafone sayfana gir tarih sırasına göre ne yapmışsın ne etmişsin her birşey gözüküyor. Kullandığın internet aramalar mesajlar kime atmışsın her birşey.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ben de burda yazayım.

kardeşimin aylık 25 liraya gençavantaj mı ne o tarifesi vardı. 500 dk 5000 mesaj 500mb internet.

faturası geçen ay 39 geldi bu ay da 35 mi ne. aramış demişler 30a çıktı kampanya fiyatı. üstüne bir de mesaj pakedini aştın da şunu aştın bunu aştın. oysa kardeşimin daha mesajı olduğu gibi konuşma dakikası da var. interneti zaten 50mb zor dolduruyor nerde 500. evdeki wirelesstan bağlanıyor.

sonuç olarak böyle faturayı soktular yani. napabilirim? şikayetvara yazsam bişey çıkar mı?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Vodafone sayfana gir tarih sırasına göre ne yapmışsın ne etmişsin her birşey gözüküyor. Kullandığın internet aramalar mesajlar kime atmışsın her birşey.

işte ben baktım hocam yukarıda kullanımları yapmışım.vodafone müşteri temsilcileri benim kullanım detaylarımı göremedikleri için fatura kesim tarihini bekliyormuş saçmalığa bak ya ben burdan görebiliyorum detayları onlar ordan göremiyor

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı
    imlegend bunu yazdı

işte ben baktım hocam yukarıda kullanımları yapmışım.vodafone müşteri temsilcileri benim kullanım detaylarımı göremedikleri için fatura kesim tarihini bekliyormuş saçmalığa bak ya ben burdan görebiliyorum detayları onlar ordan göremiyor

ekran görüntüsü alabilir miyim merak ettim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

bi kaç gün önce almıştım bu görüntüyü

seagate189 tarafından 06/Eki/12 23:41 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Valla hocam ne demeli bilmiyorum bende 4 aydır vodafone interneti kullanıyorum. Aylık 250 MB 14 Lira veriyorum. 250 MB a kadar 7,2 sonrası öldüm hızında. Ama benimki internet paketi şeklinde.Sen paket almayıp kullanman nedeni ile ayrı bir uygulamaya aldılarsa bilmiyorum. 

Şöyle yap kendi sayfalarından müşteri hizmetlerine mail at durumu anlat onlar seni arasınlar mevzuyu iyice anla. Maksat arama başı senden para gitmesin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Valla hocam ne demeli bilmiyorum bende 4 aydır vodafone interneti kullanıyorum. Aylık 250 MB 14 Lira veriyorum. 250 MB a kadar 7,2 sonrası öldüm hızında. Ama benimki internet paketi şeklinde.Sen paket almayıp kullanman nedeni ile ayrı bir uygulamaya aldılarsa bilmiyorum. 

Şöyle yap kendi sayfalarından müşteri hizmetlerine mail at durumu anlat onlar seni arasınlar mevzuyu iyice anla. Maksat arama başı senden para gitmesin.

hocam benim kullanmam sadece navigasyonu 30 saniye açıp kapatmak ya 30 saniyede ne kadar kota yer bu telefon anlamıyorum.

sikayetvar.com 'a yazdım ama bakacaz artık.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek

abi acıorum yakında vodazonezede.com u merak etmeyin :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

sikayetvar.com a yaz çözerler üzerine memnuniyet bilmenesi die hediye bile veriyorlar

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    jawsap67 bunu yazdı

sikayetvar.com a yaz çözerler üzerine memnuniyet bilmenesi die hediye bile veriyorlar

yazdımda hocam hikayedir o ya bunlar vermez

Toplam Hit: 2060 Toplam Mesaj: 15