Vodafone Şebeke Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gowand
    gowand's avatar
    Erkek

Slm 1 Ay Önce Bana 2. El Bir Telefon Geldi Samsung Galaxy S4 9ı505 kayıt yaptırmak için 170 tl gitti ve vodafonda cihazın takibini yaptım belgeler artık vodafoneden çıkmış BTK işlem yapacak yaklasık 1,5 aydır kullanıyorum ilk zamanlarda sorun yoktu ayrıca hattım eski hat ve 1 defa 30 cm bir yerden yere düştü ama düşmeden önce şebeke yoktu şebeke gidip geliyor ve bu çok sık oluyorrrr artık deli olacam

with great power comes great irresponsibility ‪#‎deadpool‬
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir kere 70 lira kazık yemişsin. Ayrıca Vodafone çekmiyorsa taşı başka operatöre o zaman hocam ? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gowand
    gowand's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Bir kere 70 lira kazık yemişsin. Ayrıca Vodafone çekmiyorsa taşı başka operatöre o zaman hocam ? 

70 lira mecburiyetten verdim cunku yabancı birinin üzerine kaydettimm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Vodafone 1 aydır şebeke sorunu yaşıyor anlamadım gitti

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gowand
    gowand's avatar
    Erkek

Ya bazen full çekiyor bazende hiç çekmiyor...donanımsalmı yazılımsalmı anlayamadım.... hattı başka tele taktım sıkıntı yok...full cekiyor.... baska bir sim bulamadım mini olan ama bulursam onuda taakacam telefona ama

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

beyler şuanda avea baz istasyonu tamir bakım bölümünde çalışıyorum. sorularınız avrsa sorun.

arkadaşın sorununa gelince : hat yere düştü diyorsun kafam basmadı hatmı düştü? yoksa telefonmu yere düştü_?

hangisi ise artık hattın düştü ise hem 3g yi daha hızlı kullanmak için yeni hat alman gerekiyor atık.

mesela aveada yeni mini simkartlar olmazsa tel ile konuşurken aynı anda internete giremiyorsun.

ama yeni sürüm mini sim karlar ile değiştirirsen 3 g  ve görüşme aynı anda yapınca bağlantın kopmuyor.

vodafone da sıkıntı yaşayanlara gelince: her bölgeye ayrı ekip bakıyor. kimi işini düzgün yapıyor kimi sallıyor.

biz mesela kışa hazırlık yaptık. baz istasyonlarının akülerini yeniledik. ısıtma için sobaları 1 dreceye getirdik.

kışın fazla saha düşmez antalya bölgesinde. 10 saate yakın dayanır elektrik kesintisinde.

bizim sayemizde görüşme yapıyorsunuz değerimi bilin . biz olmasak mektup yollayacaksınız.SakinMasum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gowand
    gowand's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

beyler şuanda avea baz istasyonu tamir bakım bölümünde çalışıyorum. sorularınız avrsa sorun.

arkadaşın sorununa gelince : hat yere düştü diyorsun kafam basmadı hatmı düştü? yoksa telefonmu yere düştü_?

hangisi ise artık hattın düştü ise hem 3g yi daha hızlı kullanmak için yeni hat alman gerekiyor atık.

mesela aveada yeni mini simkartlar olmazsa tel ile konuşurken aynı anda internete giremiyorsun.

ama yeni sürüm mini sim karlar ile değiştirirsen 3 g  ve görüşme aynı anda yapınca bağlantın kopmuyor.

vodafone da sıkıntı yaşayanlara gelince: her bölgeye ayrı ekip bakıyor. kimi işini düzgün yapıyor kimi sallıyor.

biz mesela kışa hazırlık yaptık. baz istasyonlarının akülerini yeniledik. ısıtma için sobaları 1 dreceye getirdik.

kışın fazla saha düşmez antalya bölgesinde. 10 saate yakın dayanır elektrik kesintisinde.

bizim sayemizde görüşme yapıyorsunuz değerimi bilin . biz olmasak mektup yollayacaksınız.SakinMasum

hocam hat dusmedi telefon dustu ama odada bazen çekiyor bazen çemiyor ama mesala sıhhıyede gezerken full çekiyor donanımsal olsa mesala gidip gelir...ya yazılımsal yada hatta bi ipnelik var hat eski hat bu dediğiniz vodafone içinde gecerlimi ayrıca benim telefonumun yasal olarak açılması için belgeler daha yeni vodafone tarafından btk ya gönderilmiş bununda bir etkisi varmıdır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

hocam ankaranın neresindesin? ben aydınlıkevlerdeyim aynı sorun bende de vardı. 

sikayetvar.com'a yazdım bununla ilgili.  

Uzun zamandır Vodafone kullanıcısıyım. 1 yıl öncesine kadar gayet memnundum. 2012'nin sonuna doğru telefonda şebeke sorunu olmaya başladı. Evimde telefonla görüşürken kesiliyor vs. Ben görüntülü konuşma yapmak için telefon almışım ama hizmeti kullanamıyorum. 

Bu konuyla ilgili defalarca mail atmama rağmen, sorun düzeltilmediği gibi tarafıma 1 kere bile bilgi verilmedi. Müşteri memnuniyetinden anladığınız bu mudur sn yetkili ama fatura 1 gün geciktiğinde mesaj yollamayı biliyorsunuz! 

En son çağrı merkezini arayıp yakınımda bulunan baz istasyonu nerede dediğimde, Altınpark'ta cevabı verildi. Altınpark dediğiniz yer benim evime 3 bina mesafede!

bunu yazdıktan 1 hafta içinde düzeltildi. vodafonenın saha işlerini yapan bir arkadas geldi evde ölcum yaptı kendi pc'sinden evet sorun var dedi bunu rapor olarak yazacagım onlar gerekeni yapar dedi ve yaptılar düzeldi. yani sende yazacaksın baska yolu yok

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gowand
    gowand's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı

Uzun zamandır Vodafone kullanıcısıyım. 1 yıl öncesine kadar gayet memnundum. 2012'nin sonuna doğru telefonda şebeke sorunu olmaya başladı. Evimde telefonla görüşürken kesiliyor vs. Ben görüntülü konuşma yapmak için telefon almışım ama hizmeti kullanamıyorum. 

Bu konuyla ilgili defalarca mail atmama rağmen, sorun düzeltilmediği gibi tarafıma 1 kere bile bilgi verilmedi. Müşteri memnuniyetinden anladığınız bu mudur sn yetkili ama fatura 1 gün geciktiğinde mesaj yollamayı biliyorsunuz! 

En son çağrı merkezini arayıp yakınımda bulunan baz istasyonu nerede dediğimde, Altınpark'ta cevabı verildi. Altınpark dediğiniz yer benim evime 3 bina mesafede!

bunu yazdıktan 1 hafta içinde düzeltildi. vodafonenın saha işlerini yapan bir arkadas geldi evde ölcum yaptı kendi pc'sinden evet sorun var dedi bunu rapor olarak yazacagım onlar gerekeni yapar dedi ve yaptılar düzeldi. yani sende yazacaksın baska yolu yok

HOCAM ANKARA BALGAT YURDUNDAYIM HAT ŞEHİR MERKEZİNDE SÜPER ÇEKİYOR FAKAT BAŞKA YERLERDE ÇEKMİYOR BAŞKA TELEFONA TAKTIKIMDA YİNE İYİ ÇEKİYOR ACABA SİM KART YUVASINDA MI BİR SIKINTI VAR ANLAMADIM

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    gowand bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı

HOCAM ANKARA BALGAT YURDUNDAYIM HAT ŞEHİR MERKEZİNDE SÜPER ÇEKİYOR FAKAT BAŞKA YERLERDE ÇEKMİYOR BAŞKA TELEFONA TAKTIKIMDA YİNE İYİ ÇEKİYOR ACABA SİM KART YUVASINDA MI BİR SIKINTI VAR ANLAMADIM

hımmm sorunlar farklı hocam o zaman, senin telefondan kaynaklı sorun var. düştü demişsin telefon ondan kaynaklı olma ihtimali de yüksek. sen en güzeli telefonu göster once ;)

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gowand
    gowand's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    gowand bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı

hımmm sorunlar farklı hocam o zaman, senin telefondan kaynaklı sorun var. düştü demişsin telefon ondan kaynaklı olma ihtimali de yüksek. sen en güzeli telefonu göster once ;)

eğer telefonda olsa mesela donanımsal olsa şöyle birşey sıhhıyede neden full çekiyor yazılımsalsada şarj soketi pcye bağlanmıyor ama şarj oluyor sagla bir telefoncu varmı guvenilir ankarada tanıdıgınız

Toplam Hit: 2237 Toplam Mesaj: 19