folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Volkan Özdemir Şampiyonluk Maçına Çıkıyor

Volkan Özdemir Şampiyonluk Maçına Çıkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar Ocak 20 de Volkan Özdemir hafif ağır siklet şampiyonluk maçına çıkıyor UFC de.
    Kendisi kendini her ne kadar Türkden çok İsviçreli görse,galibiyetlerinden sonra İsviçre bayrağı açsada babası Türk olan bir isim Volkan. 

s

Volkan Özdemir UFC de 3 maç yaptı ve yaptığı 3 maçdaki rakipleride hatrı sayılır derecede iyi dövüşcülerdi.Bunların 2 sini nakavtla olmakla birlikde 3 ünüde yendi.

Hatta Jimi Manuwa yı 45 saniyede yenmesi çok konuşuldu.

s

Gökhan Saki Twitterda kendisine Ocak ayındaki maçı için şans diledi ama bir yandanda aba altından sopa gösterdi.Gökhan Saki ve Volkan Özdemir aynı sikletdeler.Yani olası bir karşılaşma ihtimali çok yüksek.

Gökhan Saki,Volkanın aksine yendikden sonra Türk bayrağı açıyor hatta adam memleketi olan Karsa kayıt ettirmiş kendini UFCde.Gökhan maça çıkarken Kars,Turkey yazıyor ekranda :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Volkan pek miklenmiyor heralde TBT de :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Sert ve kanli bi spor. Zannediyorum o yuzden pek takip edeni yok.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Aslını inkar eden haramzadedir. 

Boks sporsa şavaş olimpiyattır. 

Bokstan hiç haz etmem ondan baltalamak istedim 

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

Aslını inkar eden haramzadedir. 

Boks sporsa şavaş olimpiyattır. 

Bokstan hiç haz etmem ondan baltalamak istedim 

Bu boks değil hacı :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

@u235 hocam sanirim tbt bi benle sen takip ediyoruz. Volkan genc ve saglam bir sporcu gelecegi parlak.

Avni yildirim gibi gereksiz mal mal millyetcilik takilip yere yigilacaksa varsın hic bayrak açmasın.  Spor bu ilerde yapmasi gerekirse yapar.

Instagramda takip ediyorum kendisini gecenlerdr mcgregor ile antreman yapmak istedigini belirtmişti yanlis hatirliyorsam.

Gokhan'a gelirsek sakatlığı yuzunden maci iptal edildi. Adamin boks'u cok iyi volkanla guzel mac yaparlar ama.volkan yere alirsa gokhanin hic sansi yok. 

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

@u235 hocam sanirim tbt bi benle sen takip ediyoruz. Volkan genc ve saglam bir sporcu gelecegi parlak.

Avni yildirim gibi gereksiz mal mal millyetcilik takilip yere yigilacaksa varsın hic bayrak açmasın.  Spor bu ilerde yapmasi gerekirse yapar.

Instagramda takip ediyorum kendisini gecenlerdr mcgregor ile antreman yapmak istedigini belirtmişti yanlis hatirliyorsam.

Gokhan'a gelirsek sakatlığı yuzunden maci iptal edildi. Adamin boks'u cok iyi volkanla guzel mac yaparlar ama.volkan yere alirsa gokhanin hic sansi yok. 

Valla iyi kapışma olur ama bende Volkan alır gibi görüyorum öyle bir maçda.Gökhan hamlamış biraz bide MMA farklı kickbox farklı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    kafkavari bunu yazdı

Valla iyi kapışma olur ama bende Volkan alır gibi görüyorum öyle bir maçda.Gökhan hamlamış biraz bide MMA farklı kickbox farklı.

aynı görüşteyim gökhanın ilk rakibi gökhandan ham'dı artı yemdi. Volkan aksine yıllardır MMA çalışıyor.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    kafkavari bunu yazdı

aynı görüşteyim gökhanın ilk rakibi gökhandan ham'dı artı yemdi. Volkan aksine yıllardır MMA çalışıyor.

Aynen öyle

Zaten UFC artık olayı çözmüş durumda.Hani adil olsun iyiler hak ettikleri adamlarla dövüşsünden çok hangi maçlar para getirirse onları düzenlemeye çalışıyorlar.Doğal olarak Gökhan Sakinin senelerdir Kickboksdan gelen bir hayran kitlesi var dünyada.Onların dikkatini çekmek içindi bu maç,başarılıda oldu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

isviçre bayrağı taşıdıktan sonra diğer döğüşçülerden farkı yok benim için.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    erblood bunu yazdı

isviçre bayrağı taşıdıktan sonra diğer döğüşçülerden farkı yok benim için.

https://www.youtube.com/watch?v=Sk4_z2bP0EU

Embedded bölümünde adam diyor ki annem isviçreli babam ise Türkiyeden bir kürt.Demek ki adamın türkleri türkiyeyi falan sallamaması o yüzden :D

Toplam Hit: 3469 Toplam Mesaj: 28
ufc mma volkan özdemir volkan oezdemir