Volvo'nun Yeni Park Sistemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Adamlar nelerle uğraşıyor arkadaşlar, Özellikle aracı bırakıp gitmesi ve kendi kendine park yeri arayıp bulması harkulade bir sistem,

Güvenlikteki başarısıyla nam salmış ve bir çok patenti olan firma bu sefer de valelik sistemine son verecek bir teknoloji geliştirmiş. Firma, bu sistemin 2014 yılı içinde Volvo XC90 modeliyle beraber sunulacağını iddia ediyor,

http://www.youtube.com/watch?v=-hChCinYfzg

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ben arabaya, özellikle İstanbul gibi bir şehirde para vermem. Maximum vereceğim para 13 - 15 bin tl dir. Çünkü iş ve aile hayatım gereği araba çok hırpalanacak ve verdiğim para ziyan olmakla kalmayıp, katlanarak masraf olarak çoğalacaktır.

Şimdi tüm bunları bir yana itersek eğer, param olsun - olmasın almayı her zaman kafamın bir kenarında düşünüyor olduğum marka Volvo'dur.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Volvo deyince aklıma bu reklam geliyor.

mkyb tarafından 19/Nis/14 00:51 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bence bu araçlara daha fazla birşeyler yerleştirmeseler daha iyi olur.

ilerleyen zamanda toplu taşma araçlarının nekadar tasarruflu sağlıklı olduğunu öğrenecekler.

ulan insanlarda kas sitemi hiç çalışmayacak yakında bitkiden farkımız kalamacak.

hadi bizim az vaktimiz kaldı.

hı desen 25 yıl sonra yokuz.

ilerideki nesiller ne yapcak onu düşünüyorum ben.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

harikulade ya gerçekten çok hoşuma gitti

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Volvo deyince aklıma bu reklam geliyor.

adam gizli volvocu çıktı iyi mi :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Buda audiden

http://www.youtube.com/watch?v=WEh7qIon36s

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

engelli yerine park eder mi acaba

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

volvo dünyada bir numara ya .  hayatımda bu araba kadar rahat  . sürüşünden bu kadar keyif alabildiğim bir araba daha sürmedim.

iskandinavya işte ,  adamlar dünyada her konuda önde :)

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

volvo dünyada bir numara ya .  hayatımda bu araba kadar rahat  . sürüşünden bu kadar keyif alabildiğim bir araba daha sürmedim.

iskandinavya işte ,  adamlar dünyada her konuda önde :)

Yinede Arabada  Alman derim.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    mclaren bunu yazdı

İcat edilecek bir şey kalmadı a.q,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 3677 Toplam Mesaj: 25