folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vosvos Almalı Mıyım?

Vosvos Almalı Mıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, kısa zaman içinde bir araba almayı düşünüyorum. Bütçem 5-6 bin arası değişiyor. Vosvosları küçülüğümden beri severim. Hayranlıkla bakarım. Fakat incelediğimde yedek parçasının çok zor bulunduğunu ve paslanma problemleri olduğunu gördüm. Sizce vosvos almalı mıyım? Yoksa bu bütçeyi farklı bir arabada mı değerlendirmeliyim?

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Garajın büyükse 3. 4. araba olarak keyif için alabilirsin. 

karabudun tarafından 21/Eyl/13 02:30 tarihinde düzenlenmiştir

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

al şunlardan bitane hocam gezeriz :)

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

al şunlardan bitane hocam gezeriz :)

la bu benim zaten gel gezek (:

hocam öncelikle gerçekten istiyosan almalısın. vosvos 5-6 bin lira verip almakla biten bir araç değil. harcadıgın paralara sene sonunda dönüp baktığında dudagın ucaklar. o yuzden vosvos araba degil bi tutku daha çok.

ben şu mınıbuse harcadıgım paralarla götünü ısıtan koltuklu arabalardan en az bi iki tane alırdım heralde, (: ama gel görki hiç bi şeyi buna değişmem. hala da bittimi yo, gözümde bi 15 milyar daha yer kafadan.

ayrıca şunu da eklemeden geçemiycem, saçma sapan şekilcilik ugruna guzelım klasikleri katledicek modifiye adı altında mutantlara dönüştürmek gibi hayallerin varsa yine hiç başlamamanı tavsiye ederim. bindiğin arabanın en az 40 yaşında bi "klasik" oldugunu unutmaman lazım. sen ona ne kadar saygı gosterırsen o da sana o kadar saygı gosterır.

çok trip atan naz yapan ama dünyaları verseler vazgeçemiycegin bi sevgili olarak düşün vosvosu.

sorularına cevaben ;

hayır, elimi sallasam vosvos parçasına çarpıyo. diğer araçlara oranla gayet de ucuz parçalar. ve pas senin en buyuk dusmanın tabıkı.

bi nevi tutkulu bi aşk yaşarsın vosvosla (: buna hazırım dıyosan ;

anlattıkca anlatırım. merak ettıgın baska seyler de varsa sorabılırsın. ama dedıgım krıterler ana sartlar olarak gorebılırsın. herseyı goze alıp ılla vosvos alıcam ulan! candır o can! dıyosan. ıstedıgın fıyatlarda senı uzun sure uzmıycek bı vosvos bulabılmek ıcın elımden gelenı yaparım. 

ımkanın varsa bu hafta sonu umranıye kent ormanında bulusma var. gel uzun uzun konusurz vosvosları ınceler detaylarını ogrenırsın.

canı sıkılan yolu dusen atlasın gelsın. 

AntiSeptiK tarafından 21/Eyl/13 03:14 tarihinde düzenlenmiştir

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Ayagini yerdek kessin yeter hafiz.. 4000-5000 lira cok , daha ucuz yollu sorun cikarmayan araclara bak. 

vosvosla ugrasilmaz. yagmur camurda sogukta tekliyor yolda birakir.

500-1000 lira pesin para piyasasi 1996 model fiat uno al , kibrit kutusu gibi park derdi yok. basit motor , vura kira bin 

lada samara var yine piyasada ucuz kirmizi , beyaz , metalik kahverengi

SKODA FABIA var 1000-1500 arasi yesil , kirmizi

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

metal kalitesi hurdaya döndüğü için kazalarda kurtulma şansın olmaz. sana çok eski araç da tavsiye edemem, minimum15.000 liran olmadan araç alma, otobüs daha emniyetli.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-dacia-logan1.4-mpi-atker-sirali-sistem-lpg-yakit-cimrisi-138342732/detay  minimum böyle bir şey al.

RETRET tarafından 21/Eyl/13 08:48 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

vosvosun tadını, keyfini yaşayan bilir ve her erkeğin gönlünde bi vosvos bir dönemde olsun mutlaka yatar ben o gönlümdeki yatan vosvosa binenlerdenim 2 adet vosvosum oldu keyifli araçlardır hangi şehirde oturuyorsun bilmiyorum ama istanbul, ankara, bursa, izmir, antalya, adana, konya belki eskişehir dışındaki sanayiilerde motorundan anlayan evet kesinlikle problem bundan diyebilecek usta çok zor bulursun ama vosvosunda ustasını bulursan arabanın yüzü güler yüzü :) parçası bulmayı bilene gayet ucuzdur öyle dendiği gibi yolda bırakmaz arabanın benzin, hava ve ateşleme dışında başka birşeye ihtiyacı yok çünkü çalışmak için. Klasik araçlarda en sevdiğim olaydır. Bende şu an kullandığım cipimi satıp bi impala bide vosvos alacağım ortalama 1 ay içerisinde falan. Ama unutma vosvos ilgi ister, tutku ister, sevilmek ve sevmek ister sen onu seversen oda seni çok sever sırtından bi yere indirmez.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam vosvosu ne yapacan altından çıkmazsın valla  çok masraf açasana al bi tane fiat uno kafan rahat etsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Fiat bis hakkındaki yorumlarınız nedir? 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Fiat bis hakkındaki yorumlarınız nedir? 

yapılacak en son şey olmalı hava ve su soğutmalı modelleri vardır hava soğutmalı alırsan 10 dakika biner 1 saat hararet düşsün diye sağa çeker beklersin :) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

8 10 bin arası ne alınır hacılar. böyle ilk araba olacak hani öğrenme acemiliği atma dönemi olarak. 

planlarım düzgün giderse bi 10 ay içinde alacam gibi bütçem anca o kadar :F

doğan şahin filanda ben sevmiyorum acaba var mı bu fiyatlara alınacak bişi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 6480 Toplam Mesaj: 35