Vosvos(Kaplumbağa, Tosba) Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Sonunda bizimkileri ikna ettim ve vosvosa tamam dedirttim.Üniversitenin bitmesine kalmış 2 sene ben bu arabaya bu zamanda binerim.

Her konuda olduğu gibi bu konuda da bilgili müritler vardır. Bütce en fazla 15 bin.Renk kırmızı yada sarı. Faça maça hiç birşeysiz tam klasik arıyorum.(aklınızda bulunsun diye söyledim yoksa konu genel manada vos)

Ha konuyu neden açtım, biraz bu araba hakkında konuşalım, biraz kimler ilgili, biraz kimler kullanıyor veya kullanmış , biraz da arabayla alakalı hikayesi olanlar paylaşır bizde az güler yada fikir sahibi oluruz diye.

Kullanan yada kullanmışlara sorum Tavsiye edermisiniz?

Not:Benim baktığım şu 2 araba var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-bu-fiyata-bulunmaz-firsat-204605881/detay?searchResultsViewPreference=std&newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-1974-model-klasik-1303l-woswos-221282693/detay

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abds
    abds's avatar
    Erkek

İmkan dolayısıyla daha önceden restore edilmiş. Tabiki iyi bir ustalıkla restore edilmiş bir araç bakmanızı tavsiye ederim. Özellikle kaporta boyası iyi yapılması gerekir. İç aksam ve motor kısmı da hep masraf olan arabalardır. Kısaca bir bebek sahibi olucaksın. Hep mama süt bez ister gibi. Alıcağın arabayı iyi ustalara götür düzgünce baktır. Şimdiden hayırlısı olsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    abds bunu yazdı

İmkan dolayısıyla daha önceden restore edilmiş. Tabiki iyi bir ustalıkla restore edilmiş bir araç bakmanızı tavsiye ederim. Özellikle kaporta boyası iyi yapılması gerekir. İç aksam ve motor kısmı da hep masraf olan arabalardır. Kısaca bir bebek sahibi olucaksın. Hep mama süt bez ister gibi. Alıcağın arabayı iyi ustalara götür düzgünce baktır. Şimdiden hayırlısı olsun.

Çok teşekkürler , peki linkteki arabalar nasıl? fotoğraftan göründüğü kadarıyla

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

tam klasik versiyonlardan alıcaksan. 65-66-67 vs. modellerine bakman lazım. Pire diye tabir edilen kasalardan. Onlar bu 1303 L - 1303 LS kasalarına göre daha küçüktür karoser olarak. Birde ön camları düzdür. 

Birazcık motordan huyundan suyundan anlaman lazım. Yoksa lanet edersin. 

Birde bu arabalar sayesinde çok çevre edinirsin çok sosyal ortamlara girersin. Yardımsever insanlar tanırsın ;)

ZaZu tarafından 02/Ağu/15 13:02 tarihinde düzenlenmiştir

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

iyi dikkat et bu arabalar hastalık meselesidir.

Yüriyenine yani motor kısmına dikkat et bu araçlar en çok motordan arıza çıkarır.

Temizini bulursan mükemmeldir hasta olmamak elde değil bu arabalara :)

https://www.youtube.com/watch?v=f_Bc__STgoc

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

başına dert alırsın hocam boşver düzgün bişey al

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben de buna hastayım :( 

https://www.youtube.com/watch?v=DBM41bOLPSg

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

İlk önce ALLAH SABIR VERSİN,sonrasında ise cebindeki 15 Bin TL,,ye + olarak cebinde mutlaka bi 5 Bin TL bulunsun.
    Vosvos,un karbüratör ustasını bulman gereki ki motordan yana sıkıntı çıkarmasın.
    Sözün özü,Vosvos,un keyfini çıkarman için,

1-Motor ve Kaporta Ustalarını tanıman gerek.

2-Hem cebinde paran olacak hemde vaktin olacak.

3-Daha önceden Vosvos kullanmış tanıdıkların olacak.

4-Vosvos Klübü,ne mutlaka üye ol.

Bu kriterler ile öğrenciliğini kıyasla ve ona göre satın al.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı olsun , sadede çürük varmı yok mu dikkat et  , bence ilanlardaki ilk arabanın içini 2 . Arabanın dışını al sen 😁 :))

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Çok eski ya başına is alma ?

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

o6u2 , rappermcs ve bildiğim kadarıyla clogu'da bi 1303 var. onun dışında ben bus kullanıyorum,

o6u2'den nasıl 2 sene boyunca ustaya anahtar değdirtmeden eşşeğe bıner gıbı gundelık olarak bu aracı kullanıcağını öğrenebilirsin. ilgilendiğin araçları bu adama gostermeden kesin karar verme.

rappermcs'den usta ilişkilerini, satın almaya hazırlanırkenki aşamada neler yaşıyabileceğine dair ulvi bilgiler alabilirsin. ayrıca o koltuğa kıçını koydugunda neler yaşıycagını ve hıssedıcegını de guzel guzel anlatabılır sana :)

clogu'yla fazla muhabbet edemedik ama bildiğim kadarıyla o kendi topluyodu aracını 

onun dışında ben de buradayım her zaman her şeyi sorabılırsın.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
Toplam Hit: 2744 Toplam Mesaj: 23
vosvos araba klasik otomobil araba tosba kaplumbağa