Votka+Bira

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek

hocalar dün böyle bi karışım yapıp 3 arkadaş extra bira ile votkayı karıştırdık %50 %50 miktarda falan.Herşey normali taki eve gidene kadar.Gece uyuyamadım 

midemi bi miktar ağız yolu ile boşalttım.Sabah oldu hala başım ve midem ağrıyor.Birazda baş dönmesi. Pek fazlada içici biri değilim.Bu durum ne zaman geçer.

3 dilim ekmeği bile susuz yiyemedim.Kendime gelmem için ne yapmam lazım harbi kötü durumdayım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

akşama kadar geçmesi lazım :)

bizde yapmıştık öyle arkadaşlarla 70 lik votka + 3 kırmızı tuborg+2 redbull+ vişne suyu 5 litrelik petin içine karıştırıp içmiştik ertesi gün akşama kadar midem bulanmıştı :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

cep sodaso(toz soda) limodla karıstır bide novalgin al novalgini ağza at üstüne sodayı vır yarım saate kendidesin ben hep ole yapıyorum iyi oluyo

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

su içince miden bulanacak gibi olur ama önce iyi bi yemek ye sonrada su iç sonra temiz hava

bişiyin kalmaz :) 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strudll
    strudll's avatar
    Erkek
    şöyle sert bir Türk kahvesi iç geçer, en iyi ilaçtır alkole

boş tenekeden çok ses çıkar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

soğuk ve temiz hava lazım sana :W

su içmemeye çalış :W

ayran iç bir de :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

insanın başına ne gelirse ya meraktan.. :))

soda limon tuz karışımı, yumurta gibi proteinli gıdalar ve bol vitamin alırsan akşamdan kalmalığın en aza iner

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    beyaz leblebi ye, bi şeyin kalmaz.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

aynı şey beni alkolden soğuttu. Bira üzerine sek votka, şeftali votka, vişne votka içtikten sonra 2 gün birşey yiyemedim. Midem hep çamaşır makinası gibiydi..

Önermem.

Çözüm için nescafe,cola, soda çok tüket. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Vücuda alkol , ilaç gibi kimyasal madde girmesi halinde yapılacak en doğru hareket çok hareket etmek, yürümek koşmak gibi.Ondan sonra ise çok idrar çıkarmaktır.Yapılabilecek en kötü hareket ise oturmak uyumak sabit durmaktır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

aynısını yapmıştım içimi güzel oluyor ama çok çabuk çarpıyor. 24 saat kendine gelemezsin. aşırı derecede susatıyor.  Keşke miden bulanmaya başladığı zaman mideni boşaltsaydın tamamen. sabaha kalınca biraz zor düzelir. mecburen çekeceksin.

edit:  içmeye başlamadan yarım saat önce  2-3 ufak dilimlerde kızarmışekmek üzerine tereyağı sürüp yerseniz  mideyi sağlam tutuyor. 

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
Toplam Hit: 11574 Toplam Mesaj: 36