VPS Karşılaştırmaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

vultr dan kurtulmam lazım. Vultr birde %18 vat almaya başladı. Güzel öneriler var başka önerilerede açığım.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Netcup ı deneyeyim dedim deneyemedim bile. Kredi kartı ile ödeme yok, paypal bizde engelli, 55 euro için swift yapalım dedik banka 100 euro altı olmaz dedi. Kayıt oluyorsun telefonla bi karı arıyor kimlik doğrulaması yapıyor. Devlet dairesi gibi amk.

Hentzer e bakacam

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

Hentzere konu ılk acıldıgındada bakmıstım

bir türlü üye olamadım :(

sürekli pnaya atıyor sonrada hesabı kapatıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Netcup ı deneyeyim dedim deneyemedim bile. Kredi kartı ile ödeme yok, paypal bizde engelli, 55 euro için swift yapalım dedik banka 100 euro altı olmaz dedi. Kayıt oluyorsun telefonla bi karı arıyor kimlik doğrulaması yapıyor. Devlet dairesi gibi amk.

Hentzer e bakacam

evet hocam sikintili olabiliyor ama daha önce sikinti yasadiklari icin böyle yapiyorlar. 1 yildan fazladir netcup kullaniyorum, bir cok kisiye de aldirdim, hic bir sorun yasamadi kimse.

Ben paypal ile ödüyorum, tabi türkiye'de sikintili. Uygun fiyat olarak wise ile yollayabilirsin.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Hentzer e bakacam

paypal konusunda yardımcı olabilirim istersen

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Uzun süredir AWS, Azure, Google Cloud kullanıyorum. Bu incelediğiniz vps bunlardan farkı nedir? Fiyat/Hız ???

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 3845 Toplam Mesaj: 18
vps performance vps versus vultr hetzner upcloud