VS 2019 Da Maykrosoft Yine Aynı..

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  rappermcs
  rappermcs's avatar
  Kayıt Tarihi: 04/Ekim/2002
  Erkek

  Microsoft çu babalar hala aynı vurdum duymazlıkla devam ediyor. abi bu kadar kurumsal bir yapıda bu tarz şeyler nasıl gözden kaçıyor ben anlam veremiyorum. negatif reklama ihtiyaçlar da yok :)

   

  VS2019 indiriyoruz  VS 2017 indirdiğimiz için teşekkür ediyorlar :)

   

  rappermcs tarafından 12/Nis/19 18:25 tarihinde düzenlenmiştir

  Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #herseycokguzelolacak
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cankol
  cankol's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Haziran/2008
  Erkek

  uninstall özelliği olmayan elle tek tek her boku temizlemesi çile olan lanet bi program.

  adamlar githubta bunun için uninstall tool yazmışlar

  zaten microsoftun bütün ürünleri böyle, çok kaliteli işler yapan yazılımları var ama hepsinde boktan kısımlar var hayattan soğutuyor.


  imza.
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  TeRRoR
  TeRRoR's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Erkek

  Hocam bende dedim herhalde patliyor proje filan. Resmen ipneligine takilmissin :) kabul edelim maykrosoft artik cok baska vizyonlara sahip ;)


  herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DrKill
  DrKill's avatar
  Kayıt Tarihi: 10/Mart/2004
  Erkek

  Amk microsoft a , hel hele dünyanın en iyi IDE'sinin adını kirleteceğinize diğer ideleri bir göründe, gözünüzsadece VS2019 görsün.

   

  Hayatınızda IBM in araçlarını kullandınız mı hiç. Şerefsizim harakiri yaparsınız. DB2, WAS, RAD bunlar insanı insanlıktan çıkaran şeyler.

   

  Bu konuda microsoft'u kimse geçemez. En iyisidir. Hele visual studio dünyanın en iyisi.


  Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Elif Esra
  rakkoc
  rakkoc's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Aralık/2003
  Homo

  vb zamanından beri en kullanışlı ide yi yapiyor adamlar, unistalli olmasada installi olmasada üzerinde VS2003 bile yazsa sike sike kullanıcaksın. neden paketin güzel olması için uğraşsın. öte yandan içeriki tarafta da bir yarış var boyle ufak şeylere takilmadan iş yapmaya odaklanıyor olmaları benim hoşuma gider doğrusu.


  Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. || Kişisel : Http://blog.rakkoc.com // Kurumsal : http://www.Yoroca.com
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  FCN
  FCN's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Eylül/2007
  Erkek

  visual studio ya uzanan eller kırılsın !!11!


  uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza uzun imza
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  trampfd
  trampfd's avatar
  Kayıt Tarihi: 10/Mayıs/2006
  Erkek

  Visual Studio Code ile birlikte .NET disindaki platformlara dogru kaydigim icin nasil mutluyum anlatamam. Kariyerimde bu zamana kadarki en mantikli karari verdigimi dusunuyorum.

  Bugun VS 2019 denedim, ve tahammul edemedigim bir cok seyi daha hatirladim, resmen ozgur hissedemiyorum. Bu saatten sonra da mecbur olmadikca hic bir isimde kullanmam.


  Ehl-i Byte
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  YeniHarman
  YeniHarman's avatar
  Kayıt Tarihi: 17/Haziran/2012
  Erkek

  Allah başka dert vermesin, ne diyeyim.


  Olaylara karışmayın!
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  sunyy2003
  sunyy2003's avatar
  Kayıt Tarihi: 20/Ağustos/2005
  Erkek
  trampfd bunu yazdı

  Visual Studio Code ile birlikte .NET disindaki platformlara dogru kaydigim icin nasil mutluyum anlatamam. Kariyerimde bu zamana kadarki en mantikli karari verdigimi dusunuyorum.

  Bugun VS 2019 denedim, ve tahammul edemedigim bir cok seyi daha hatirladim, resmen ozgur hissedemiyorum. Bu saatten sonra da mecbur olmadikca hic bir isimde kullanmam.

  Mesela hocam nelere yoneldiniz ?


  bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  aksata
  aksata's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Aralık/2009
  Erkek

  bi program yazıyorsun başka bir bilgisayarda elli tane sıkıntıçıkarıyor. bazen virüs diyor. bazen db ye bağlanmıyor.  ama genede en iyisi bu :(


  Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  wert
  wert's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Eylül/2005
  Erkek

  maykrosoft fetişini anlamıyorum bir türlü

  çalıştığım şirkette sadece bir programı opensource muadili değiştirip aylık $10000 üstünde tasarruf etmeyi planlıyorlar

  maykrosoft şirkete deep throat yaptırıyor kimse ses farkında değil


  |sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 1294 Toplam Mesaj: 19
vs2019 maykrosoftcu abiler