folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vücudu Dövüşe Hazırlamak

Vücudu Dövüşe Hazırlamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

Boksa gitmelisin egıtımını almalısın yada sureklı sokakta dayak yıyceksın ıkıncı dedıgıme gerek yok kesınlıkle boksa gıt ılk 1-2 ay sıkıcı gelecektır ama sonradan muthıs bı cesaret ve ozguven olacaktır sokak kavgasında cok rahat hareket edersın rahat hareket etmek onemlı :) boksa gıt kısaca bu baska tavsıyeye gerek yok emın ol 

İşte bu. Müridin dediği doğru. Boks seni sokakda en rahat koruyacak sporlardan biridir. Fiziğin uygunsa yanına da biraz güreş öğrenmelisin. Çünkü Türkiye'de kavga eden adam karşısındakinden bir iki yedi mi hemen sarılır. Eğer güreşi de öğrenirsen sarılmak isteyenin anasını Adalara karşı günde 1453 kere kanunen...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek

boxa giden adam ilk 3 ay dans eğitimi alır sağlam yumruk atabilmen için 7 - 8 aya ihtiyacın var.

3 ay kum torbasına uzaktan bakarsın.

Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel de darma duman ediyorsun beni
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    cocaine bunu yazdı

boxa giden adam ilk 3 ay dans eğitimi alır sağlam yumruk atabilmen için 7 - 8 aya ihtiyacın var.

3 ay kum torbasına uzaktan bakarsın.

Ne dansı hocam :D Yürümeyi öğretirler ilk önce sonra yumruk atmayı öğretirler birsüre de eldivensiz gölge boksu yaparsın tamam :D

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

kavgalar birkaç saniye sürer unutma. uzun süren kavgalarda iki tarafın da kavgaya niyeti yok demektir. öylesine sallanıp duruyorlar demektir. öyle filmlerdeki gibi ya da eldivenli hakemli maçlardaki gibi olmaz. sağlam 1-2 tane geçirdin mi tamamdır. veya 1 tane yedin mi bittin. eğer teknik falan bilmiyorsan sakın savunmayı düşünme bile. sadece dalmayı düşün. saldırırken kendi kendine savunma da yapmış olursun otomatikman. yoksa bilinçli savunma için antreman ve eğitim şart.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

muay thai gençler süper zevkli bir spor. ayda 50 tl veriyorm. ağırlık çalışıyorum+teknik öğreniyorum. öğrenirken yemediğim yumruk yemediğim ayak darbesi kalmadı :) yani anlıyacağın 50 tl'ye kendimi becerttiriyordum :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

kavgalar birkaç saniye sürer unutma. uzun süren kavgalarda iki tarafın da kavgaya niyeti yok demektir. öylesine sallanıp duruyorlar demektir. öyle filmlerdeki gibi ya da eldivenli hakemli maçlardaki gibi olmaz. sağlam 1-2 tane geçirdin mi tamamdır. veya 1 tane yedin mi bittin. eğer teknik falan bilmiyorsan sakın savunmayı düşünme bile. sadece dalmayı düşün. saldırırken kendi kendine savunma da yapmış olursun otomatikman. yoksa bilinçli savunma için antreman ve eğitim şart.

+ ki o da 3-5 ayda olacak şey değil

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

hocam adamına olayına gore degısır o. 35 dk hiç durmadan suren kavga gordum ben . 

benden sana tavsıye cok bı teknık bılmıyorsan 2 tane seker at. bak nasıl dunyayı fethedıyorsun :) 

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

30 kişinin arasından sağlam tek yumruk yemeden cıkmış biri olarak bu tavsiyeleri veriyorum.

kavgada ilk yumruk kafa tekme vesaire cok önemlidir.  adama artistik yapıcam die horozlanıp burnunun dibine girmeyeceksin. adam sana kafayı bi gömer o boksta aldığın tüm eğitim gözünün önünden gecer 1 saniyede. kendine gelemezsin. mesafeyi iyi ayarlayacaksın. teke tek dövüşte baktın adam kavgaya niyetli ilk yumrugu mesafeni koruyarak sen at. ama sağlam vurmalısınki adamın dengesi bozulmalı afallamalı. sonra seri yumruk ve kombolarla işini bitireceksin. yumrukların rasgele olmayacak. karın boşluğu karaciğer ve kulak en iyi yerlerdir. kulağa darbe dengeyi bozar. 

devamını yazacağım..

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

şimdi ben 24 yaşındayım doğru düzgün kavgam yoktur son 5 6 senede evveliyatında çokçada olmuştur benim boksa gitmem mantıklı olur mu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

bol bol dayak ye

Toplam Hit: 4224 Toplam Mesaj: 51