folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vücudumun Şekli Bozulmaya Başladı

Vücudumun Şekli Bozulmaya Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Hocalar merhaba,

Sabahtan akşama kadar bilgisayar başındayım. Vücudumun şekli bozulmaya başladı. Sokakta yürürken dik yürüyemiyorum mesela. Geceleri yatarken dümdüz oldugumda belimin ağrıdığını hissetmeye başladım.

Otururken falan da belim, omuzlarım ve boynum ağrımaya başladı. 

Dik yürümeye çalıştığımda da beceremiyorum artık. Sizlerden de var mı benim gibi bu durumda olan ? Ne yapmak lazım ? Spor derseniz, Fitness uygun mudur ?

Teşekkürler.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

body ye git fazla bilgisayarın basında oturma kambur yürürsün

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Evde şinav mekik felan deniyerek vucudu alıştır birazcık kamburluğa barfix çok iyi geliyor

sonrasında p90x diye bir spor seti var çok güçlü bir set gerekenler dumbell , yay ,barfix barı  başka birşeye gerek yok 90 günün sonunda 6 baklava ve süper vucuda sahip oluyorsun

http://www.youtube.com/watch?v=Qk-FhorD9dM

http://www.youtube.com/watch?v=dnAID1Nhok8

buradaki gibi beslenmesi felan çok kompeks birşey kat.ph de var

ReeX tarafından 23/Ara/12 14:34 tarihinde düzenlenmiştir

Gimme Some Tits
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı

Evde şinav mekik felan deniyerek vucudu alıştır birazcık kamburluğa barfix çok iyi geliyor

sonrasında p90x diye bir spor seti var çok güçlü bir set gerekenler dumbell , yay ,barfix barı  başka birşeye gerek yok 90 günün sonunda 6 baklava ve süper vucuda sahip oluyorsun

http://www.youtube.com/watch?v=Qk-FhorD9dM

http://www.youtube.com/watch?v=dnAID1Nhok8

buradaki gibi beslenmesi felan çok kompeks birşey kat.ph de var

Alabileceğimiz bir link atarmısın hocam. 

Düzenlme: Ulen video setmiş bu. İndirebileceğimiz bir yer varmı diyelim birde gerekli setide alabileğimiz uygun fiyatlar nedir. Hiç anlamıyorum bu işten ama 18 yaşındayım bende başlamak istiyorum. 

kadirozdemir tarafından 23/Ara/12 14:52 tarihinde düzenlenmiştir

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

aslında bir program görmüştüm dakikası gelince seni uyarıyor ekranda yapman gereken hareketi yapıyor ekranda seninde yapmanı istiyor arada sırada dikl otur diye uyarıyordu felan bimekste görmüştüm

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

dik duruş korsesi alacaksın hocam. internette 10 tl+kargo. Eczanerde 25-40 tl arası. 1ay içinde etkisini gösteriyor ve işe yarıyor tavsiye ederim kullanmışlığım var. Birde sandalyenin kalçana gelen kısmına minder filan koy monitörü çok öne eğme çok yakından bakma. ve en önemliside sandalyen monitöre göre biraz daha alçak dursun. hain ve kalleşte durabilir :))

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

dik duruş korsesi alacaksın hocam. internette 10 tl+kargo. Eczanerde 25-40 tl arası. 1ay içinde etkisini gösteriyor ve işe yarıyor tavsiye ederim kullanmışlığım var. Birde sandalyenin kalçana gelen kısmına minder filan koy monitörü çok öne eğme çok yakından bakma. ve en önemliside sandalyen monitöre göre biraz daha alçak dursun. hain ve kalleşte durabilir :))

sürekli kullanmak şart mı peki aynı sorunla bende müzdaribim

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    csr288 bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

sürekli kullanmak şart mı peki aynı sorunla bende müzdaribim

1-2 ay içinde gündüzleri sürekli takılı tutman lazım geceleri çıkarabiliyosun. DÜzelttikten sonra kullanmayı bırakabilirsin tabikide.  İlk kullandığın zamanlarda biraz rahatsız ediyor karın ve bel kısmına sardığın için ama zamanla alışıyosun

DrKeworks tarafından 23/Ara/12 14:57 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    DrKeworks bunu yazdı

anında verdim hocam siparişi. umarım işe yarar

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

kadirozdemir bayağa önce indirmiştim ben bir forum dan fakat torrent sitelerine bak zamunda.net kat.ph gibi sitelere bulunur illaki zamundada olması gerek ama üyeliğim yok

Gimme Some Tits
Toplam Hit: 4478 Toplam Mesaj: 25