folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Vucutta Kabartilar Olmasi

Vucutta Kabartilar Olmasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Merhaba su son 1 aydir kollarimin arka kisminda olan renksiz kabartilar kirmizilasti ve kirmizilasmaya basladi.Acaba bu nedendir ? Kisinda vardi bu seyler.Babamda seker hastaligi var ondan olabilir mi yada isilik falan ? Basina gelen yada tip okuyan arkadaslar bisey soleyebilir mi yaklasik 2 ay kadar bir sure doktora gidememe durumum var.Yas 20.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bende de oluyordu aynı şey. böcek ısırığından oluyordu, sivrisinek ısırınca da aynı şey oldu.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Şeker hastalığı ve yüksek kolestrolden olur, şeker kolestrolünü bozuyor ve trigliseridini yükseltiyor, geçmiş olsun insülin kıullanmaya başlamalısın,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------

Şeker hastalığı ve yüksek kolestrolden olur, şeker kolestrolünü bozuyor ve trigliseridini yükseltiyor, geçmiş olsun insülin kıullanmaya başlamalısın,

akil yasda degil basta olur lafinin 1 numarali orgenisin.Seni burdaki bir krese yazdiralim istersen.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

akil yasda degil basta olur lafinin 1 numarali orgenisin.Seni burdaki bir krese yazdiralim istersen.

Kolay değil ama ne yazık ki durumun bu, şekerini ölçtür hdl kolestrolünü ölçürt bu değerlern hepsi yüksek çıkacak, bunların yanında karaciğerinde yağlanmada vardır ayrıca anlında da kurumalar ve hafif döküntüler oluşmaya başlamıştır. Bir an önce tedavine başla geçmiş olsun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

yok hacı şeker filan değil bu aralar herkeste var bilgin olsun hiç uğraşma ciddi diyorum hastalıığın uyuz bu senenin modası evet bildiğin uyuz uzun bir süre düzelmeyecek delice kaşıntıların olacak bir krem var ondan al bir an evvel tedaviye başla :) geçmiş olsun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

sunyy2003 bunu yazdı:

yok hacı şeker filan değil bu aralar herkeste var bilgin olsun hiç uğraşma ciddi diyorum hastalıığın uyuz bu senenin modası evet bildiğin uyuz uzun bir süre düzelmeyecek delice kaşıntıların olacak bir krem var ondan al bir an evvel tedaviye başla :) geçmiş olsun

haci kasinti falan yok hatta o bolgede hic bisey hissetmiyorum bu acaba yumurta yemekle alakali olabilir mi bilmiyorum gerci son zamanlarda yumurtayida azalttim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

farklı yiyeceklerden olabilir mi? domuz eti falan?

=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam bendede trafik kazasından sonra lekeleşmeler oldu sanırım narkozu çok uzun vadede atmam

kolumun hemen üstünde eklem yerlerinde beyaz beyaz lekeler var aynı şekilde sırtımda ve göğüsümde de var.

banyo vs yapıp keselediğimde kıpkırmızı oluyor.  bi kaç gün kayboluyor sonra yeniden geri geliyor.

mantar değil doktora gittim.

narkozdan dolayı olabilirmiş miş. anlamadım gitti 1.5' sene oldu hala kurtulamadım yaz geliyor pek belli olmasada kolumdakiler, sırtımdaki o lekelenmelerden dolayı denize giremeyeceğimi düşünüyorum.

eh amk ya.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

sunyy2003 bunu yazdı:

haci kasinti falan yok hatta o bolgede hic bisey hissetmiyorum bu acaba yumurta yemekle alakali olabilir mi bilmiyorum gerci son zamanlarda yumurtayida azalttim.

foto çek koy bir göreyim şu an olmayabilir kaşıntı ama bilemiyorum bu sene cilt hastalıkları modası var herkesde bir şey var :S

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

schwarzseherisch bunu yazdı:

farklı yiyeceklerden olabilir mi? domuz eti falan?

domuz yemiyorum haci,Turkiyedeykende vardi bu lekeler ama daha azdi.Ya suan en korktugum seker hastaligi falan olabilmesi Allah gostermesin.Internette arastirdigim kadariyla bole bir belirtisi yok ama sekeri cok tuletiyor ivir zivir yiyorum.

@amd

Haci ben narkoz falan kullanmadim ama bu kabartilar banada bir ara sondu gibi geldi sonra tekrar baslamis hemde daha cok.

Toplam Hit: 2312 Toplam Mesaj: 23