folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vücutta Su Kalmamış Hocalar

Vücutta Su Kalmamış Hocalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    aykanksk35 bunu yazdı

Hocam geçmiş olsun,

Google ın altını üstüne getirmişsindir şimdi sorayım,

Ben yıllardır su yerine kahve ile hayatta kalıyorum, kendime çok ayıp ediyorum.

Bazen Beyin.dll bulunamadı hatası alıyorum bundan mı acaba?

hocam bendeki sıkıntı yukardan döktüğüm su aşağıdan direk çıkıyodu. senin tarzında yaşayan insanlar mevcut tabi hiç susuz yaşıyolar. sen su şişesi taşı hocam yanında aklna gelince değil yanında olduğu için içersin deyu düşünmekteyim.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

sabahları su içmeden işe gidersem iş yerinde kahvaltı yapmak için olsa bile başım dönüyor gözüm karara biliyor.

hatta yolda giderken boğazım kuruyor su krizine giriyorum gibi birşey. sabahları vücut bir anda su istiyor sanırım ondan olmalı ki senin vücut my battery is low and it's getting dark moduna girmiş :)

geçmiş olsun hocam bu arada maden suyu okadar faydalı ki , ben aşırı terleyip susuz kaldığımda direk maden suyu bulursam onu içiyorum başımın ağrısını anında kesiyor.

mesela otelde güneşa altında iş yaparken sahil bardan büyük bardakta soda istiyorum onu dikiyorum kafaya değilse aşırı terleyince baş ağrısı başlıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bendede var sorun su oranım düşük derim kurur felan eskiden çok bayılırdım şimdi anladığımda yere yatıp ayaklarımı dikiyorum bizimkilere bayılırsam panik yapmayın ayılacam diyorum son 10 yıldır bayılmadım en son kızılaya kan verirken bayılmıştım

gençmiş olsun

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1808 Toplam Mesaj: 14
diyare su kalmamış hastane