folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Vukuatlar-Anarsi Bölümümüze Mapustan Yeni Cikmis Modumuz Mitnickkevini Takdim Ederim

Vukuatlar-Anarsi Bölümümüze Mapustan Yeni Cikmis Modumuz Mitnickkevini Takdim Ederim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    booke hocam amaç ortada amel ortada sen yapmassan ben yapacam vallaa =))

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    biz ilk yaptığımız zaman sağuk damgamız yoktu, kargo şubesi hiç dikkat bile etmiyordu, adam kimlikle gidip gbt çektirmiyecekki sadece kargoda ürünü alırken adama gösterecek, daha önceki yaptığımız deneyimlerimiz varki söylüyoruz ayrıca burda sadece yol gösteriyoruz yap demiyoruz...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    gecen sene bi abimizin kredi karti ile gittigidiyor.com dan alisveris yapmistim. daha dogrusu kart numarasini verdim bana islem gerceklesti diye bilgi geldi. fakat sonradan bir email daha geldi. email de kart sahibinin nufus cuzdani yada kimlik fotokopisi ile kredi karti extrasini faxlamalari aksi taktirde islemin iptal edilecegi yaziyordu. abimizi aradim abi boyle boyle dedim ehliyetimi polis aldi kimligimde zaten kayip dedi o zaman iptal olcak abi dedm tamam dedi. neyse aradan 1 yada 2 ay gecti kredi kartinda gittigidiyor.com adresinden yaptigim alisverisin hesabi yazdi. 180 milyon parayi cektiler fakat mal icin bi teslimat yada arama yapilmadi. mail ile ulasmaya calistim cevap vermediler. ve ben bu parayi odedim sahisa. ve adam bana sen mali aldin almadim abi ayagi cektin dedi. yapabilecegim birsey varmi ?

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    evet mitnick hocam bana yol gösteriyor burada zaten kargocular bakmıyolar bile oda kimlik falan bi resmi bişe olsun diye istiyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    ooo sen 1 yıldır nerdesin, bu ülkenin adaleti var hukuğu var direkmen gidip savcılığa başvurcaktın veya bankaya başvurcaktın bankanın avukatları bu iş ile ilgilencekti. Gittigidiyor alışveriş şirketi ürünü kargoya verdiğini kargo şubesi ise ürünü teslim ettiğinin beyanını savcılığa sunması gerekiyordu aksi takdirde sen ücretini geri alabilirdin...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    ama ben sahte kimlikle resmi bir sınava girmiştim polis bakmıstı kimliğe anlamamıstı.
    sınavda ehliyet sınavı başkasının yerine girmiştim onun için soğuk damgalı olan resmi yapıstırdım daha sağlam oluyor:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    hatta gittigidiyor'a paranın faizini bile alabilirdin..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    yani sonuc olarak o para gittigidiyor. hatta gitti? :)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biblo45
    biblo45's avatar
    Erkek
    üniversitede arkadaşım benim yerime mat sınavına girdi yakalandı.
    şikayetçi oldu hoca nöbetçi mahkemeye çıktık serbest bıraktı azarlayıp.ama kamu davası açıldı evrakta sahtecilikten.eylülde duruşma var.herkes hapis kesin olmaz diyo ama bilmiyorum.
    hapis ihtimali varmı?

Love Me Tender
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    J0C
    J0C's avatar
    Erkek
    Mitnickkevin; Bende bu sahte kimlik işlerine girmek istiyorum, msn`de eklisin eğer burdan söyleyemem dersen, msn`den anlatırsan çok makbule geçer valla (:

Kah Çıkarım Gökyüzüne Seyrederim Alemi, Kah İnerim Yeryüzüne Alem Seyder Beni
Toplam Hit: 14291 Toplam Mesaj: 59