Wap Sitesinin İçeriği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoN
    NoN's avatar
    Erkek

Ben bi wap sitesine webden bağlanmak istiyorum ama emulator yasağı var. Sadece cep telefonundan sitenin içeriğine ulaşılabiliyor. Emu. ile girildiğinde başka bi sayfaya yönlendiriyor. Bunu nasıl aşarım? ve sitenin içeriğini bilgisayarıma indirebilmek için birkaç program denedim ama wap sitelerinde olmadı. Ben biraz acemiyim kusura bakmayın :)Yardımcı olursanız sevinirim.  

Hayat günlük defter yaprağı, hazan gelir dökülür Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Normal explorerlardan bakamaman doğaldır ,

Zamanında bende merak edip aradıydım ben bunu kullanıyorum işine yarar sanırım

http://www.tahribat.com/gonder.asp?id=243

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoN
    NoN's avatar
    Erkek

WinWap Pro da bi işe yaramıyor. eğer emulatorle girdiğini anlarsa site seni bi hata sayfasına yönlendiriyor. genelde php ile yapıyolar. mesela şöyle bi kod kullanıyor:

-----------------

<?php
    $mobilephone = preg_match("!Nokia|KDDI|SHARP|portalmmm|UP.Browser|Wapagsim|DoCoMo|Alcatel|ATTWS|Doris|Hutc3G|J-PHONE|Java|KGT|LGE|MOT|ReqwirelessWeb|SAGEM|SIE-|SonyEricsson|Teleport Pro|UPG1!", $HTTP_USER_AGENT);

//daha farklı browser tipleri de eklenebilir | işaretinin ardından .
        if ($mobilephone)   
          include("nuribaba_31.php");

//telefon tespit edilirse yukarıda belirttiğin adrese gider
       else
          include("hata.php");

//emulator tespit edilirse yukarıda belirttiğin adrese gider ve hata mesajı görünür
    ?>

-----------------

bide wap sitesinin tamamını içeriğiyle beraber ( çünkü içerik lazım) indirmek istiyorum. Black widow diye bi prog. kullandım. bikaç tane benzer programda kullandım ama olmuyor.

Hayat günlük defter yaprağı, hazan gelir dökülür Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

http://wappy.to/ bunu dene bide

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

wap sitesinin ana sayfasını internet explorera yaz.. indexini bilgisayara indirecektir.. .php3 yada .wml

uzantısını .html yap. sora tıkla exploerda calıştırır ve linkleri görürsün..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoN
    NoN's avatar
    Erkek

O siteyide biliyorum ama olmuyor. şimdi denedim yine olmadı. verdiğim koda bakarsan ilk satırda bazı telefon markaları felan var. Sanırım sadece orada yazanları kabul ediyor ve doğru yere yönlendiriyor. Ben birçok program ve siteden denedim ama olmadı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Sen bi sitenin ismini versene..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoN
    NoN's avatar
    Erkek

Site hep wap hem webde çalışıyor. hatta isminide vereyim: http://wapain.net siteye webden girdiğinizde yine emu. da yaptığı gibi ayrı olarak hazırlanmış bi web sitesine yönlendiriyor. Aynı adresi webde yazdığınızda ayrı bi yere yönlendiriyor, wap emulatorle girdiğinizde de emu yasağı çıkıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    O kadar wap il eğraştım. hatta wap.tahribat. için hala calışıorum ama bölesini ilk defa gördüm.. COk enteresan ya no emulator dior.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoN
    NoN's avatar
    Erkek

Bunu ilk defa görüyosan çok uğraşmamışsın. Bu çoğu wap sitesinde var artık. Özellikle profesyonel çalışanlarda var. içeriklerini korumak için yapıyorlar. ben kodları yukarıda verdim. çalışma mantığını anlamışsınızdır herhalde. Çok zor olmasa gerek, topu topu 5-10 satır kod var. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    php3 wapta çalışıyormu ula hep boku yersin?:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 3814 Toplam Mesaj: 13