folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder WD Taşınabilir Harddisk

WD Taşınabilir Harddisk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam,

wd taşınabilir hard diskim vardı. bi arkadaş internet kafeye taktı getirdi şimdi kendi bilgisayarıma takınca hiç cevap vermiyor görünmüyor hiç takılmamış gibi oluyor.

ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Arkadaşın düşürmüş mü diski  ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Arkadaşın düşürmüş mü diski  ?

yok hocam yemin etti öyle bi durum yok :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek

ayni olay 2 kere benim basima geldi biri toshiba digeri ise wd tasinabilir hd yi farkli zamanlarda ayni bilgisayara taktik 2 side gum :D sorun tahminen takilan pc de elektrik kacagi vardi. iki diskide garantiden ucretsiz degistirdiler servise vermeni tavsiye ederim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Paragon Disk manager i kur bı hocam, belki dosya sistemi bozulmuştur veya dosya sistemi silinmiştir. Dosya sistemi bozuldu veya silindi ise sadece paragon dısk manager görür.

rahmandaburda tarafından 10/Ara/18 20:13 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek

WD hardiskler çok iyi değil. Bende de vardı birtane aynı sorun yaşadım ve şuan arşivim gitti. Seagate hardisk tavsiye ederim bir daha hardisk alırsan ve dikey olanları değil yatay olanlarından almalısın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    TeknikA bunu yazdı

WD hardiskler çok iyi değil. Bende de vardı birtane aynı sorun yaşadım ve şuan arşivim gitti. Seagate hardisk tavsiye ederim bir daha hardisk alırsan ve dikey olanları değil yatay olanlarından almalısın.

İçimi korku kapladı, bütün aile arşivim WD harddiskte, Donanım parolası da var, Dikey değil ama yatay. Senın bozulan dikey dı galiba?

Bu iş bu kadar kolay olmasa iyi olurdu. Seagate alayım bi tane de.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Benim bildiğim taşınabilir harddisklerde en iyi marka WD’dir ve 4-5 yıldırda sorunsuz kullanıyorum.

CorretzA tarafından 11/Ara/18 12:35 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    TeknikA bunu yazdı

Seagate kullandığımız dönemde 4-5 tane harddisk bozuldu. 2-3 tanesi önemliydi o zamanın parasıyla 1500'er TL verip verileri kurartık. Wd geçtiğimden beri sıkıntı yok hatta 2 tanesi çalışır haldeyken masadan yere uçtu ikisi de bozulmadı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

hocam model verebilir misin,

WD harddisk konusunda iyi markadır ayrıca :S 

طדṮ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

wd kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım