folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Web Projeleri (Niz) (Arama Motorlar, Botlar Vs..)

Web Projeleri (Niz) (Arama Motorlar, Botlar Vs..)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

domaini tescillemedim henüz param olmadıı içün :d konu şu

+18

ev yapımı oyuncaklar herkes ayrıntılı bi şekilde ev de yapığı oyuncakları eklicek eklemek beleş bakmak ücretli :D

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Abizittin bunu yazdı:
    -----------------------------

ayıpsın :)

www.justportal.org

bedava portal

merakla izliyoruz zaten :) :)

--

Öte yandan copyrightsız, tamamen ücretsiz, geliştirilebilir, linux felsefesiyle uygun, ajaxlı portal çıkartıcam.Tabi öncelikli asp düşünüyorum.Sonra sevilirse phpde çıkartırım.Güzel proce olacağını düşünüyorum.

Tahribattan vardı bir iki kis daha wallaces vardı mesela süper portal yasirpro.com.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

kendi forumum , portal filan var

güzel bir projem var ama söylemem :)

onun haricinde

theturkler.com

aspdepo.org

wiki.feristah.net

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kendi web şeysimi kodladım asp.net 2.0 la %80'ini bitti :)

domainim var hostum yok gecen arkadsa verdi onda da asp.net desteği yoktu :)

yakında görürsünüz ;)

asp.net dörtever :D

[22817//kaanabak]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

dun iddaa oynarken aklıma geldi :D

die bi domain var orda da yatırdığımız iddaa kuponun mackodlarını girerek tutup tutmadığını gostercek :D valla aklıma geldi yapan yapsın :D 

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ha ha :D:D güzel fikir.Online cw fikri falan br sürü fikir söyledilerde :) ben kafamdakini yaptım.Bir kaç sen içerisinde php + matematik+ ajax karışımı ilginç birşey olacak zaten nickmator.

Şimdi son zamanlarda farklı bir düşüncem var Türkiye de ve dünyada gelip geçen şeyler var mirc, icq, forum, wiki,sözlük vs.. gibi.Bunlar gibi farklı birşey düşünüyorum :).Tabi ki temelleri nickmator de atılacak.

Nickmatorü önce arama + sosyal ağ tarzında olacak.Yani arkadaşlıklar vs.. de olabilir.Yorum modülü kurucam.Eğer güzel birşey olursa farklılaştırıp kullanılabilir birşey yapıcam :).

Aha buda  müjdelerden bir tanesi :D.Bir kaç ay içinde tübitakla konuşup başka bir proje başlatıcam o süper olacak bomba.Şimdiye kadar düşündüğüm en baba fikir.Bakalım hayırlısı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

2007 yılında bir çok yeni internet projesi hayat geçti. Bir çoğu da kendini yenileyerek yoluna devam etti.
    İşte benim dikkatimi çeken 2007 yılının internet projeleri;

Embrio Projeleri
    İnternet ve mobil dünyada hizmet vermek üzere 2006 yılı Haziran ayında Teknoloji Holding bünyesinde kurulan şirket sırasıyla Superteklif.com, Kolaytedarik.com ve tio.com.tr projelerini hayata geçirdi.

Kurumsalhaberler.com
    2005 yılında kuruluşlara ücretli olarak basın bülteni yayınlama, arşivleme ve dağıtma hizmeti sunmaya başladı. Superonline, Tnn, Bigpara, istanbul.com, ISI Emerging Markets gibi yayıncılarla yaptığı iş ortaklılarıyla dikkat çekti. Google ve arama motorlarında ön planda çıkan sonuçlarıyla markaların online bulunabilirliğini arttırıyor.

Blograzzi.com
    Arda Kutsal ve Inveon ortak girişimiyle oluşturuldu. Blog dünyasında oluşan önemli bir ihtiyaca cevap verdi.

Botego
    Yapay Zekayı markaların hizmetine sundu. Avea, Türk Telekom, Yemeksepeti gibi şirketlerin dikkatini çekti. Yüzbinlerce kişi merveyitavla.com’da botego’nun yapay zekasıyla sohbet etti.

Altivi
    İhale sistemine yeni bir soluk getirdi. “Belki bana çıkar” diyen yüzbinlerce kişiye ulaştı.

Cember.net
    Facebook’dan gelen ciddi baskıya rağmen kullanılırlığını yitirmedi. 2008′de yeni gelişmelerle karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

uzmantv.com
    Herkesin herşeyi bildiği bir ülkede, işi uzmanına sordu. Video görüntüleriyle binlerce konu hakkında uzmanından bilgiler verdi.

sosyomat.com
    Hayatı etiketlemek isteyenler bu siteye akın etti. Web 2.0′ın güzel örneklerinden biri olmayı başardı.

buzla.com
    Internet’teki kaliteli içerikleri ve haberleri bulunabilmesini ve paylaşılabilmenizi sağladı.

bisorusor.com
    Cevabını aradığınız bir soruyu sormanıza, daha önce sorulmuş soruları okumanıza olanak sağladı.

2007 yılına ait yeni siteler elbette bunlarla sınırlı değil. Bilgisayarımın başına geçip 30 dakikalık bir düşünme ve hatırlama amaçlı araştırma sonucu oluşturduğum bir liste sundum.
    Sıralama aklıma gelme önceliğine göre yapıldı. Önem sırası veya kronolojik bir sıra oluşturulmadı.
    Benim listemden çok sizlerin ekleyecekleri önemli.
    Kendi projelerinizi veya dikkatinizi çeken projeleri yorumlarınızla paylaşmanızı bekliyorum.

------------------mahser adlı siteden alıntı-------

Evet uzmantv çok güzel bir proje geçn aklıma geldi süper olmuş.Botego öyle nickmatör zaten botego tarzı birşey yapayım derken bir den protall falan filan böyle çıktı :D alakası yok ama olsun öyle çıktı.

İşte bu tarz yeni, güzel projeler varsa ağırlık verelim arkadaşlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    botegoya rakip olcam benim yapay zekam merveninkinden daha gelişmiş olacak ve erotik bot şeklinde gençlere armağan edicem :F ancak bu zamana kadar neye başladıysam yarım kaldı onları bitirsem baya bi projem olmuş olcak pek ilgilenemiyorum.

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

pesimistzombie bunu yazdı:
    botegoya rakip olcam benim yapay zekam merveninkinden daha gelişmiş olacak ve erotik bot şeklinde gençlere armağan edicem :F ancak bu zamana kadar neye başladıysam yarım kaldı onları bitirsem baya bi projem olmuş olcak pek ilgilenemiyorum.

abi :D bende öyle birşey düşündüm.FAkat botego tarzı birşey yapıcam.Tek anlamadığım yer bunda şimdi şöyle bir şey var mesela

nerelisin canım sen ?

Burda nerelisin i mi alacak , cnaım mı sen mi.

FArklı bir şey yapısını çözmüş değilim :D.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

abi :D bende öyle birşey düşündüm.FAkat botego tarzı birşey yapıcam.Tek anlamadığım yer bunda şimdi şöyle bir şey var mesela

nerelisin canım sen ?

Burda nerelisin i mi alacak , cnaım mı sen mi.

FArklı bir şey yapısını çözmüş değilim :D.

ilk neyi algılarsa ona cevap verecek.

en azından pesünün bana yaptığı bot öyleydi :D

yapay gerizekalı bot v1.0 :D

ama benim aklımda güzel bi proje var :) tr de yapan hiç bir site yok :) dünyada ise sayılı :C

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 4503 Toplam Mesaj: 25