folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Web Site Yarışması Kazanan Adayların Tanıtım Yazısıları !!!

Web Site Yarışması Kazanan Adayların Tanıtım Yazısıları !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadslar yaptığımız yarısmada terliksi.net, mikrobit.org ve denizbegendik.com ilk 3 e girerek yarısmayı kazanmışlardı...

Yarısmanın ödülü Yarısmaya katılan adaylar kazanan siteleri kendi sitelerinde tanıtacaklardı. Burdan tm adaylara sesleniyorum yarısmanın gereğini yapabilrmsiniz :)

2. postta dier kazan sitelerin tnıtım yazısını koyarım bana göndersinler...

denizbegendik.com Hem kşisel hemde her türlü bilginin yer aldığı bir blog sitesidir.  Kültür - Sanat - Edebiyat - İnternet - Teknoloji - Tasarım&Efekt - ve güncel kategorilerinde yazılar bulundurur. Site de edebi yazılarla teknolojik, bilimsel yazılar harmanlanarak güzel bir blog ortaya çıkarılmış. Her telden yazı var. site Gittikçe içeriğini çoğaltmakta ve paylaşıma önem vermektedir. Tasarım açısındanda henüz yeni oldugu için eksiklikler olabilr ama ilk izlenimler oldukça iyi.

Site Sahibi Özellikle Edebi yönünün yanında Tasarım ve Video efekt konusunda iddalı oldugunu söylüüyor. İlerleyen zamanlarda After Effects, PhotoShop, 3dmax gibi konularda paylaşımların artacağğını söylüyor. After Effects Programının Türkçe Eğitim Setleri Site yönetiileri tarafından piyasadakilerin aksine basit, sade ve anlaşılır şekilde yeniden çekiliyor. After Effects Türkçe dersler çok yakında sitede online olarak izlenebilecek.

Ayrıca Özel olarak derlenmiş After Effects Koleksiyonu (Türkçe ve İngilizce dersler, Materyaller, efektler, ücretsiz pluginler, Lisanslı Hediye Pluginler, Ae Proje Dosyaları, Sound Fx setlerii) Ücretsiz olarak sitede yayınlanacaktır. Bu set denizbegendik tarafından derlenmiş hiç bir telif hakkı ihlali gerektirecek sorun olmayacakmış...

Ayrıca edebiyat, Türk Kültürü, Tarih gibi konularda oldukça bilgili olan yöneticiler ellerinden geldikçe bu konularda uyelerine bilgi vermeye çalışıyorlar.

Site henüz rayına oturmamış fakat bir kaç hafta sonra tam anlamıyla faydalı olabilecek bir site haline gelecek.

Benim önerim bu siteyi sık kullanımlara ekleyin ve takipte kalın. Site devamlı olarak kullanıcılarına hediyeler vermektedir  Örneğin (Yasal rapid Premium, Yasal Görsel Eğitim Setleri, Hiç Bir yerde yayınlanmamış edebi yazılar, şiirler, makaleler bu sitede)

Sevgilerle....

Arkadaslar tanıtım yazımı yazdım bu sadece iskelet siz üstüne ne eklerseniz nasıl biçersiniz size kalmış hepinize şimdiden teşekkürler...

İsteyen olursa siteme 3 adet karsılıksız link alıcam...

Saygılar...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

ÖNEMLİ VE GEÇERLİ OLAN BU GÖNDERİDİR.

www.terliksi.net

http://i39.tinypic.com/141ldly.jpg

Ankette 1.liği alan Terliksi.net bir Resim Video Kültür Sanat ve Eğlence blogudur.

İlgi alanlarına animasyonlar,kısa filmler,aptallıklar,tarihi fişlemeler,tyler durden tarzı manyaklıklar,mizah sanat,taş kızlar,sinema  ve bilimum konular girmektedir.

Felsefesi komik,ilgi çekici,entresan,über futuristik internet aleminin dipsiz kuyularında ne varsa onu çıkartıp paylaşıma sunmaktır.

Bunları sunarkende büyük zevk almaktadır.

Henüz emekleme sürecinde olan bu bloğun amacı sadece eğlenmek ve eğlendirmek takipçilerine eğlenceli anlar yaşatmaktır.

Günden güne yeni ilgi çekici içeriklerini arttıran Terliksi.Net sizleri sürekli ziyaretçisi olarak görmekten mutluluk duyacaktır.

Terliksi.Net  Kültür Sanat ve Eğlence Hizmetleri ®  2010

---------------------------

http://www.denizbegendik.com/wp-content/themes/blocks2/images/header-bg.jpg

www.denizbegendik.com

Hem kişisel hemde her türlü bilginin yer aldığı bir blog sitesidir.Sitemizde Kültür - Sanat - Edebiyat - İnternet - Teknoloji - Tasarım&Efekt  ve güncel kategorilerinde yazılar bulunmaktadır.Edebi yazılarla teknolojik, bilimsel yazılar harmanlanarak güzel bir blog ortaya çıkarılmaya çalışılmıştır.Sitemizde Her telden yazı var.Site gittikçe içeriğini çoğaltmakta ve paylaşıma önem vermektedir. Tasarım açısındanda henüz yeni oldugu için eksiklikler bulunmaktadır.
     Site olarak özellikle edebi yönünün yanında tasarım ve video efekt konusunda iddalı oldugunu söyleyebiliriz. İlerleyen zamanlarda After Effects, PhotoShop, 3dmax gibi konularda paylaşımların artacağından emin olabilirsiniz.After Effects programının Türkçe Eğitim Setleri site yöneticileri tarafından piyasadakilerin aksine basit, sade ve anlaşılır şekilde yeniden çekiliyor. After Effects Türkçe dersler çok yakında sitede online olarak izlenebilecek duruma gelecektir.
      Ayrıca Özel olarak derlenmiş After Effects Koleksiyonu (Türkçe ve İngilizce dersler, Materyaller, efektler, ücretsiz pluginler, Lisanslı Hediye Pluginler, Ae Proje Dosyaları, Sound Fx setlerii) Ücretsiz olarak en kısa zamanda sitede yayınlanacaktır. Bu set denizbegendik.com tarafından derlenmiş olacak ve hiç bir telif hakkı ihlali gerektirecek sorun olmayacak...
      Bunların yanında tarih,Türk Kültürü konularında bir hayli bilgili olan site sahipleri bu konularda da bilgilerini paylaşmaktan kendilerini alıkoyamıyorlar ne yazık ki
    Site henüz rayına oturmamış durumda fakat bir kaç hafta sonra tam anlamıyla faydalı olabilecek bir site haline geleceği kesin.
     Bizlerin önerisi bu siteyi sık kullanılanlara ekleyin ve takipte kalın. Site belirli aralıklarla olarak kullanıcılarına hediyeler vermektedir.Örneğin (Yasal rapid Premium, Yasal Görsel Eğitim Setleri, Hiç Bir yerde yayınlanmamış edebi yazılar, şiirler, makaleler bu sitede)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

yazdığını aynen kismim.com'a ekliyorum birde link veriyorum bağlantılardan:)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaslar klavyeye kola döküldü dün yapış yapış oldu bazı tuşlar bi çalışıyobi çalışmıyo... yazım yanlışlarım olursa affola yeni klavye alana kadar..

edit: gol1 baslıkta var modlar düzeltirsesevinirim. klavyenin sağ taraf felç :S

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Hocam ben sitemin bileşkelerine koyacağım yani her sayfada görünecek şekilde ayarlayacağım ama sadece dost siteler başlığı altında yapabilirim çünkü banner felan sığdıramam ayrıntılı yazılar yazamam mümkün değil malesef,

Yok illa 468x60 banner olacak ya da altında sayfa sayfa açıklama olacak diyorsanız tabiki yeni bir sayfa açarım Dost Siteler başlığı altında ama kimse merak edipte oraya girip bakmaz diye düşünüyorum. Tamamen kazananların hayrına bir iş gerçekleştirmiş olacağım bir satırda dost siteler altında kazananların sitelerini yazmakla.

Kazananları tebrik ediyorum.

her şeye rağmen ben de beklerim :) www.ahmetfaydali.com

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Paragrafi bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam ben sitemin bileşkelerine koyacağım yani her sayfada görünecek şekilde ayarlayacağım ama sadece dost siteler başlığı altında yapabilirim çünkü banner felan sığdıramam ayrıntılı yazılar yazamam mümkün değil malesef,

Yok illa 468x60 banner olacak ya da altında sayfa sayfa açıklama olacak diyorsanız tabiki yeni bir sayfa açarım Dost Siteler başlığı altında ama kimse merak edipte oraya girip bakmaz diye düşünüyorum. Tamamen kazananların hayrına bir iş gerçekleştirmiş olacağım bir satırda dost siteler altında kazananların sitelerini yazmakla.

sen tanıtım yazısıda yaz farklı olsun amedim. google anlar :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

terliksi.net'in  tanıtımı birazdan geliyor.

Bu arada anladığım kadarıyla bütün siteler henüz ufak çapta gerekirse belirli aralıklarla birbirimizin tanıtımını yapalım

.Biz uyar yani.Friends links hesabı :)

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:

Paragrafi bunu yazdı:

Tamam hem onu yaparım hem de bir sayfada sizin sitelerin reklamını oluştururum ozaman

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Paragrafi bunu yazdı:

ReDsEa bunu yazdı:

Paragrafi bunu yazdı:

Tamam hem onu yaparım hem de bir sayfada sizin sitelerin reklamını oluştururum ozaman

tamam saol kanka :)

bu arada bende 1 sitenin tanıtımını yapacağım henuz karar vermedim. 3 tanede link alacağım dost sitelr şeklinde bağğlantılar yani...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Herhangi 3 sitenin daha tanıtım yazısını ve bağlantısını sitemde yayınlayacağım :)

Talep edenler el kaldırsın :)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

Bizim yazıda tamamdır.Geriye mikrobit kaldı.

Tekrar ediyorum diğer sitelerle link değişimi veya friend list yapabiliriz :)

http://twitter.com/#!/yasiinergul
Toplam Hit: 2550 Toplam Mesaj: 29