Web Sitesi Hacklemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sitemizde yıllardır Döküman arsivi bölümü var ama millet bir türlü bakmıyor oraya ne iş anlamadım...orada bilgi yatıyor a.q bilgi....

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sicakbuz2003
    sicakbuz2003's avatar
    Erkek
    1-aşşağılık sahte holyone görev başında
    2-Hem sahte hem açgözlü
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    criminal-fx
    criminal-fx's avatar
    Erkek
    Bence bu yaptığınız biraz kaypaklığa geliyor.Burada bulunmamızın amacı yardımcı olmak (Yanılıyormuyum) Efendim duyamadım! kaç günden beri forumu dikkatli bi şekilde takip ediyorum yeni gelenlere karşı aşağılamalar,küçümsemeler,hadi ordan sen toysun git yede karnın doysun havaları veriliyor.Madem burdasınız öğreteceksiniz her kez kendi kendine yardımsız bi şekilde öğrenmeye kalksa idi size ne ihtiyaç vardı veya bu forumlara! Onun için kimseyi aşağılamayın belli olmaz bu gün gelen acemi biri yarın öbürgün hepimizi cebinden çıkarabilir.Bu tip tutumlardan bir an evvel vaz geçin benim size tavsiyem bu asıl mertlik öğretmekten geçer bildiklerinizi ne kadar iyi öğretirseniz o denli bilgili olursunuz.Bu söylediklerimi bi abi tavsiyesi edinin:Şimdi nerden çıktı bu ukala diyenlere kendimi tanıtayım.Ben burak (criminal-fx) daha evvel rahmetli www.tahrip.com da Stanley ile birlikte idim bu arada Stanleyi tanıyan veya irtibatta olan varsa selamlarımı iletin kendisi ile baya bi zamandır görüşemiyordum.Unutmadan son bi ekleme yapmak isterim bazı arkadaşlar yeni gelenlere forumdaki dökümnaları inelemelerini tavsiye ediyorlar bu konuda çok haklılar yeni gelen arkadaşlar önce forumdaki dökümnaları incelesinler takıldıkları konularda akıl danışsınlar böylece öğrenim süresi kısalmış olur(Analama kabiliyetine oranla) Hepinize sevgi,saygı selam

Criminal-Fx 3D Animation Team
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    :)

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    web sitesi hacklemek sabit bir yolla yapılan bir şey değildir. bunu aklınıza sokun. web sitesi hacklemek öyle bir kaç butona basıp bir kaç ayar çekmekle bir kaç program kullanmakla olacak işte değildir. bu güne kadar geldiğimiz bu noktaya kadar kimse bize halihazırda bu iş böyle yapılır demedi. elbette küçük noksanlıkarı aktardık bizden daha iyilere sorarak. fakat tekrar söylüyorum bu sorduğun soru resmen hazırcılıktır. ki bu hazırcılık herne hikmetse ülkem insanının büyük bölümünün ruhuna işlemiş...

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek

Belki soruyu şöyle düzeltsek cevap veren çıkar ve soran adamın işine yarar.

Ben websitesi hacklemek istiyorum, bu işler nasıl oluyo ne ile yapılıyo, benim neleri bilmem ve ne tür programlara sahip olmam gerekli, programlama öğren diyeceksiniz hangisinden başlayım....

Soruyu bu hale getirirsek belki işe yarar

Not: kendim için sormuyorum arkadaşa yardım için

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    defalarcada sölüoz formu araştırın iyice sorunuza cevap bulamazsanız konu açın diyoruz...siteye giren pat konu açıyor....önce uyarıları haberleri okuyun....bak 1 haftada 4-5 adam banlandı knight konusu yüzünden....yoksa bir sürü yeni arkadaşa yardım ediyorum..sabah kadar götüm çıkıo anlatıom yol gösteriom...msn de...kimse kimseyi küçümseyenez...yeni eski ayrımı olmaz

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kesikkafa
    kesikkafa's avatar
    Erkek

sahtecilik yaparsan başından sonuc belli en başta zor ve karışık bir iş olduğunu kabul etmelisin yok öle armut piş ağzıma düş .olay pc oyunıu yüklemek değill önce bir alan adı al bu arada webi öğren bozacağın şeyi tanımalısın yoksa biraaz zor

Sizce bu bir vedamıydı?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    yapacağın sadece aklını kullanmak

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AL1
    AL1's avatar
    Erkek
    La   adam  Hack ogrenmek Deyıl Dassak Gecmek Istıyor Belkıde..

Görev Büyük SeY Yapmak Degildir,Gerekeni Yapmaktır.!
Toplam Hit: 4488 Toplam Mesaj: 21