Web Sitesi Yapacağım Piyasa Nasıl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

biraz öyle olmuş :D neyse piyasayı öğrendiğim iyi oldu ona göre indirmli bi fiyat çekeceğim sonuçta yapacağım yer babamın çalıştığı dükkan ve çevresinde başka balıkçılarda var biraz ucuz yaparsam hepsine yaparım :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

1000 den kapıyı aç 800 yap sonra bikaç süsleme koy şöle reklam olur falan filan itele gitsin

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

valla ne kadara kaptırırsan 7 bın lıraya hastanelere joomla yada wp site de yapabılırsın

olay tamemen sana baglı

insanlar kullanımı kolay olsun ıstıyorlar senın yenıden kodlamıs olman olmamıs olman musterıyı cok ılgılendırmıyor onemlı olan admın panelının sade olması.

ve de musterılerın ıstedıklerını saglamak.

6 yuz e bın cıvarlarında stabıl basıt sıteler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

hocam ben direk 400 tl ye yapsam (sonuçta tanıdığım birine yapıyorum) soraki yollarda hosting masraflarını onlaran aidat gibi alsam nasıl olur . tamam piyasanın altında bişi yapmak istemiyorum sonuçta bu işinde bi piyasası var ve ben bunu  kırmak istemem ama böyle yaparsam sizce iyimidir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

ucenmi bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam ben direk 400 tl ye yapsam (sonuçta tanıdığım birine yapıyorum) soraki yollarda hosting masraflarını onlaran aidat gibi alsam nasıl olur . tamam piyasanın altında bişi yapmak istemiyorum sonuçta bu işinde bi piyasası var ve ben bunu  kırmak istemem ama böyle yaparsam sizce iyimidir

referansın yoksa yap. fakat ilerde bu şekilde devam etme. bir öncekini referans göstererek 2. işi 500 den al mesela.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

Gharzvog bunu yazdı:

ucenmi bunu yazdı:

referansın yoksa yap. fakat ilerde bu şekilde devam etme. bir öncekini referans göstererek 2. işi 500 den al mesela.

referansım yok işte ilk paralı işim olacak bu :) merak etme böyle devam etmem bu işler kolay işler değil emeğimizin karşılığı ucuz olmamalı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Güzel bir wordpress teması bulup kullanabilirsin. Açık kaynak olduğu için para istemezsin :)

yada bilginin değeri yok, emeğime paha biçiyorum diyerek istediğin fiyatı çekebilirsin 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

NoktaliVirgul bunu yazdı:

Güzel bir wordpress teması bulup kullanabilirsin. Açık kaynak olduğu için para istemezsin :)

yada bilginin değeri yok, emeğime paha biçiyorum diyerek istediğin fiyatı çekebilirsin 

yok hocam wp olmaz ben kendim yapacağım 0 dan

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

öğrenmek amaçlı yapıcaksan ucuza yap kendini geliştirirsin ancak referans olarak gösterceksen o zaman biraz profesyonellik kat biraz tuzlu olsun .

Ben mesela burdaki siteyi 100 liraya hazır tasarımın üzerine kodladım elime yapışmadı bir günümü aldı sadece amaç öğrenmekti :) 2. işimde daha profesyonel olup 4 katı para isticem :)

....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

ilerde referans olarak gösterebileceğim bir site yapacağım :)

Toplam Hit: 2723 Toplam Mesaj: 29